Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Akkrum 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Dronrijp 0 0 0 0 0 0 0  
3 LVV Friesland 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Geel Wit 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Gorredijk 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Mildam 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Nieuweschoot 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Oosterlittens 0 0 0 0 0 0 0  
9 Read Swart 0 0 0 0 0 0 0  
10 Renado 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sint Annaparochie 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Surhuisterveen 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV THOR 0 0 0 0 0 0 0  
14 VC Trynwâlden 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Akkrum2. VV Dronrijp3. LVV Friesland4. VV Geel Wit5. VV Gorredijk6. VV Mildam7. VV Nieuweschoot8. VV Oosterlittens9. Read Swart10. Renado11. Sint Annaparochie12. VV Surhuisterveen13. SV THOR14. VC Trynwâlden
1. VV Akkrum 15 mrt17 mei20 okt 2 feb26 apr24 nov 5 apr 6 okt 8 dec 3 nov29 sep29 mrt16 feb
2. VV Dronrijp10 nov  8 mrt22 sep22 mrt 9 feb26 jan19 apr 5 apr27 okt13 okt 1 dec24 mei10 mei
3. LVV Friesland13 okt29 sep  1 dec16 feb27 okt26 apr24 mei29 mrt15 mrt10 mei10 nov 2 feb15 dec
4. VV Geel Wit10 mei16 feb 5 apr 15 dec22 mrt27 okt13 okt29 sep24 nov 2 feb24 mei10 nov19 apr
5. VV Gorredijk22 sep 3 nov 6 okt17 mei  8 dec20 okt 8 mrt26 apr26 jan 1 dec15 mrt 9 feb29 mrt
6. VV Mildam 1 dec20 okt19 apr 3 nov24 mei 15 mrt10 mei16 feb 6 okt29 sep29 mrt15 dec 2 feb
7. VV Nieuweschoot24 mei29 mrt 3 nov 8 mrt19 apr10 nov  1 dec 2 feb13 okt15 dec16 feb10 mei29 sep
8. VV Oosterlittens15 dec 6 okt 8 dec26 apr29 sep24 nov17 mei 15 mrt16 feb29 mrt 2 feb 3 nov20 okt
9. Read Swart 8 mrt15 dec26 jan 9 feb10 nov13 okt22 sep27 okt 22 mrt19 apr10 mei 1 dec24 mei
10. Renado19 apr 2 feb20 okt29 mrt10 mei 8 mrt 9 feb10 nov 3 nov 24 mei15 dec29 sep 1 dec
11. Sint Annaparochie 9 feb26 apr24 nov 6 okt 5 apr17 mei22 mrt26 jan 8 dec22 sep 27 okt20 okt15 mrt
12. VV Surhuisterveen22 mrt17 mei 9 feb 8 dec24 nov26 jan 6 okt22 sep20 okt 5 apr 8 mrt 19 apr 3 nov
13. SV THOR26 jan24 nov22 sep15 mrt27 okt 5 apr 8 dec22 mrt17 mei26 apr16 feb13 okt  6 okt
14. VC Trynwâlden27 okt 8 dec22 mrt26 jan13 okt22 sep 5 apr 9 feb24 nov17 mei10 nov26 apr 8 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie