Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Sint Annaparochie 9 9 0 0 27 52 10  
2 Read Swart 10 8 0 2 24 27 17  
3 Renado 10 7 1 2 22 42 19  
4 VV Dronrijp 10 6 2 2 20 37 25  
5 LVV Friesland 10 5 3 2 18 26 20  
6 VC Trynwâlden 9 4 1 4 13 24 25  
7 VV Akkrum 10 4 0 6 12 16 24  
8 VV Mildam 9 3 2 4 11 26 23  
9 VV Geel Wit 10 3 1 6 10 20 30  
10 SV THOR 10 3 0 7 9 14 37  
11 VV Surhuisterveen 10 2 2 6 8 20 33  
12 VV Oosterlittens 10 2 2 6 8 15 30  
13 VV Nieuweschoot 9 2 1 6 7 16 31  
14 VV Gorredijk 10 2 1 7 7 16 27  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
68
Totaal aantal doelpunten
351
Totaal aantal doelpunten (thuis)
185
Totaal aantal doelpunten (uit)
166
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,16
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,44
Grootste overwinning (thuis) 
Sint Annaparochie - THOR (9 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Trynwâlden VC - Sint Annaparochie (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Dronrijp - Renado (4 - 7)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Akkrum2. VV Dronrijp3. LVV Friesland4. VV Geel Wit5. VV Gorredijk6. VV Mildam7. VV Nieuweschoot8. VV Oosterlittens9. Read Swart10. Renado11. Sint Annaparochie12. VV Surhuisterveen13. SV THOR14. VC Trynwâlden
1. VV Akkrum 15 mrt17 mei2 - 1 2 feb26 apr1 - 4 5 apr1 - 5 8 dec0 - 24 - 129 mrt16 feb
2. VV Dronrijp3 - 1  8 mrt2 - 122 mrt 9 feb26 jan19 apr 5 apr4 - 71 - 57 - 024 mei10 mei
3. LVV Friesland3 - 12 - 2 1 - 116 feb2 - 226 apr24 mei29 mrt15 mrt10 mei3 - 2 2 feb15 dec
4. VV Geel Wit10 mei16 feb 5 apr 15 dec22 mrt5 - 24 - 32 - 41 - 4 2 feb24 mei3 - 019 apr
5. VV Gorredijk3 - 14 - 41 - 417 mei  8 dec1 - 2 8 mrt26 apr26 jan0 - 315 mrt 9 feb29 mrt
6. VV Mildam2 - 34 - 519 apr4 - 124 mei 15 mrt10 mei16 feb3 - 322 dec29 mrt15 dec 2 feb
7. VV Nieuweschoot24 mei29 mrt1 - 6 8 mrt19 apr0 - 3 2 - 2 2 feb1 - 515 dec16 feb10 mei22 dec
8. VV Oosterlittens15 dec0 - 4 8 dec26 apr2 - 00 - 517 mei 15 mrt16 feb29 mrt 2 feb1 - 22 - 6
9. Read Swart 8 mrt15 dec26 jan 9 feb1 - 04 - 23 - 20 - 2 22 mrt19 apr10 mei1 - 024 mei
10. Renado19 apr 2 feb2 - 029 mrt10 mei 8 mrt 9 feb5 - 12 - 3 24 mei15 dec7 - 04 - 1
11. Sint Annaparochie 9 feb26 apr6 - 28 - 1 5 apr17 mei22 mrt26 jan 8 dec5 - 3 7 - 29 - 115 mrt
12. VV Surhuisterveen22 mrt17 mei 9 feb 8 dec5 - 026 jan5 - 22 - 21 - 3 5 apr 8 mrt 19 apr1 - 1
13. SV THOR26 jan1 - 52 - 315 mrt1 - 5 5 apr 8 dec22 mrt17 mei26 apr16 feb4 - 1 3 - 2
14. VC Trynwâlden0 - 2 8 dec22 mrt26 jan4 - 25 - 1 5 apr 9 feb5 - 317 mei0 - 726 apr 8 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie