Zaterdag 5e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Scheemda 11 9 1 1 28 46 12  
2 GRC Groningen 11 8 2 1 26 30 13  
3 VVS Oostwold 11 7 3 1 24 36 10  
4 Damacota 12 6 1 5 19 30 29  
5 VV Veendam 1894 11 5 2 4 17 30 16  
6 VV Siddeburen 11 5 1 5 16 19 31  
7 VV BATO 11 4 3 4 15 30 23  
8 SV Blauw Geel 1915 11 4 1 6 13 15 23  
9 VV Muntendam 11 4 1 6 13 26 39  
10 VV SGV 11 4 1 6 13 20 33  
11 VV Wagenborger Boys 11 3 1 7 10 16 29  
12 VV Haren 11 2 1 8 7 17 45  
13 VV Westerlee 11 1 2 8 5 15 27  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
72
Totaal aantal doelpunten
330
Totaal aantal doelpunten (thuis)
184
Totaal aantal doelpunten (uit)
146
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,56
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,03
Grootste overwinning (thuis) 
Veendam 1894 - Haren (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Haren - Scheemda SC (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
SGV - Damacota (3 - 7)



Zaterdag 5e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BATO2. SV Blauw Geel 19153. Damacota4. GRC Groningen5. VV Haren6. VV Muntendam7. SC Scheemda8. VV SGV9. VV Siddeburen10. VV Veendam 189411. VVS Oostwold12. VV Wagenborger Boys13. VV Westerlee
1. VV BATO 15 feb 9 mei18 apr28 mrt3 - 10 - 1 7 mrt7 - 01 - 41 - 1 1 feb2 - 2
2. SV Blauw Geel 19153 - 1 18 apr0 - 316 mei 8 feb 7 mrt0 - 2 4 apr1 - 125 jan2 - 02 - 1
3. Damacota2 - 43 - 2 1 - 41 - 03 - 415 feb14 mrt25 apr4 - 3 4 apr16 mei21 mrt
4. GRC Groningen4 - 314 mrt 8 feb 6 - 03 - 13 - 216 mei25 jan28 mrt1 - 125 apr 7 mrt
5. VV Haren25 jan2 - 323 mei21 mrt  7 mrt1 - 81 - 32 - 2 9 mei 8 feb 4 apr18 apr
6. VV Muntendam25 apr3 - 1 1 feb15 feb5 - 2  9 mei2 - 214 mrt5 - 41 - 628 mrt23 mei
7. SC Scheemda21 mrt5 - 02 - 1 4 apr25 apr8 - 0 5 - 38 - 014 mrt16 mei2 - 125 jan
8. VV SGV1 - 423 mei3 - 71 - 215 feb 4 apr 1 feb 0 - 518 apr21 mrt2 - 03 - 1
9. VV Siddeburen 8 feb2 - 11 - 2 9 mei 1 feb4 - 223 mei28 mrt 2 - 1 7 mrt1 - 21 - 0
10. VV Veendam 1894 4 apr25 apr 7 mrt1 - 09 - 021 mrt2 - 225 jan16 mei 0 - 14 - 0 8 feb
11. VVS Oostwold14 mrt28 mrt1 - 123 mei5 - 018 apr1 - 36 - 06 - 1 1 feb 15 feb 9 mei
12. VV Wagenborger Boys4 - 4 9 mei3 - 21 - 22 - 625 jan18 apr 8 feb21 mrt23 mei0 - 3 3 - 1
13. VV Westerlee16 mei 1 feb2 - 32 - 21 - 33 - 228 mrt25 apr15 feb0 - 12 - 514 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 5e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie