Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Pesse 11 8 3 0 27 28 7  
2 DIO Oosterwolde 11 7 1 3 22 28 18  
3 VV Ruinen 11 6 1 4 19 30 19  
4 VV Oldeholtpade 10 5 3 2 18 27 15  
5 USV 10 6 0 4 18 24 17  
6 VV Dwingeloo 11 5 2 4 17 23 19  
7 FC Oldemarkt 9 5 0 4 15 23 18  
8 VV Trinitas 9 5 0 4 15 18 21  
9 Asser Boys 9 4 1 4 13 16 16  
10 Olyphia 10 4 0 6 12 16 30  
11 VV LEO 11 3 2 6 11 15 23  
12 VV Steenwijk 9 2 2 5 8 17 29  
13 VV Oranje Zwart 10 1 2 7 5 16 26  
14 FC Assen 11 1 1 9 4 14 37  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
71
Totaal aantal doelpunten
295
Totaal aantal doelpunten (thuis)
145
Totaal aantal doelpunten (uit)
150
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,15
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,04
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,11
Grootste overwinning (thuis) 
USV - DIO Oosterwolde (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Assen FC - DIO Oosterwolde (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Oldeholtpade - Assen FC (7 - 2)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Assen2. Asser Boys3. DIO Oosterwolde4. VV Dwingeloo5. VV LEO6. VV Oldeholtpade7. FC Oldemarkt8. Olyphia9. VV Oranje Zwart10. SV Pesse11. VV Ruinen12. VV Steenwijk13. VV Trinitas14. USV
1. FC Assen 1 - 20 - 5 5 apr 8 mrt17 mei2 - 422 mrt26 jan0 - 3 9 feb2 - 51 - 226 apr
2. Asser Boys24 mei 1 - 20 - 10 - 422 mrt15 dec26 jan 9 feb19 apr4 - 223 feb 8 mrt10 mei
3. DIO Oosterwolde29 mrt26 apr 2 - 0 9 feb26 jan5 - 16 - 117 mei0 - 0 8 mrt3 - 21 - 215 mrt
4. VV Dwingeloo2 - 2 2 feb19 apr 10 mei1 - 329 mrt5 - 1 8 mrt15 dec1 - 42 - 224 mei16 feb
5. VV LEO5 - 217 mei0 - 31 - 4 26 apr0 - 31 - 015 mrt16 feb22 mrt 5 apr26 jan0 - 1
6. VV Oldeholtpade7 - 22 - 210 mei 9 feb4 - 0  2 feb2 - 329 mrt24 mei2 - 2 8 mrt19 apr15 dec
7. FC Oldemarkt10 mei 5 apr22 mrt26 jan24 mei4 - 1  8 mrt5 - 21 - 219 apr 9 feb4 - 10 - 1
8. Olyphia15 dec29 mrt16 feb26 apr 2 feb15 mrt22 dec 2 - 010 mei24 mei5 - 20 - 21 - 5
9. VV Oranje Zwart19 apr22 dec15 dec1 - 21 - 10 - 116 feb 5 apr  2 feb2 - 422 mrt10 mei24 mei
10. SV Pesse15 mrt3 - 0 5 apr22 mrt1 - 11 - 126 apr6 - 11 - 0 26 jan17 mei 9 feb3 - 1
11. VV Ruinen0 - 115 mrt5 - 117 mei4 - 216 feb4 - 11 - 226 apr29 mrt 1 - 215 dec 2 feb
12. VV Steenwijk 2 feb16 feb24 mei15 mrt15 dec0 - 419 jan19 apr2 - 21 - 510 mei 1 - 529 mrt
13. VV Trinitas16 feb1 - 5 2 feb2 - 029 mrt 8 dec15 mrt17 mei2 - 61 - 3 5 apr26 apr 22 dec
14. USV2 - 10 - 26 - 01 - 519 apr 5 apr17 mei 9 feb6 - 2 8 mrt1 - 326 jan22 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie