Zaterdag 1e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AFC 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Argon 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC De Bilt 0 0 0 0 0 0 0  
4 BOL 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Breukelen 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Huizen 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Monnickendam 0 0 0 0 0 0 0  
8 RODA '46 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Scherpenzeel 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Woudenberg 0 0 0 0 0 0 0  
11 WV-HEDW 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV ZOB 0 0 0 0 0 0 0  
13 HSV De Zuidvogels 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwaluwen '30 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 1e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AFC2. SV Argon3. FC De Bilt4. BOL5. FC Breukelen6. SV Huizen7. VV Monnickendam8. RODA '469. VV Scherpenzeel10. VV Woudenberg11. WV-HEDW12. VV ZOB13. HSV De Zuidvogels14. Zwaluwen '30
1. AFC  1 feb26 okt21 mrt28 sep12 okt18 apr23 mei 9 nov23 nov 4 apr 9 mei15 feb14 dec
2. SV Argon 5 okt 21 mrt16 mei 7 dec25 jan14 mrt26 okt19 okt21 sep23 nov 8 feb25 apr 4 apr
3. FC De Bilt 7 mrt14 dec  9 nov 1 feb30 nov28 sep15 feb 9 mei12 okt 2 nov23 mei28 mrt18 apr
4. BOL 2 nov28 sep14 mrt 15 feb 9 mei 1 feb28 mrt14 dec 5 okt18 apr30 nov19 okt23 mei
5. FC Breukelen 8 feb18 apr21 sep12 okt 26 okt23 mei 9 mei30 nov21 mrt25 jan 7 mrt14 dec 9 nov
6. SV Huizen25 apr28 mrt16 mei23 nov14 mrt 19 okt 1 feb 2 nov15 feb 7 dec14 dec 5 okt28 sep
7. VV Monnickendam25 jan 9 nov 4 apr21 sep23 nov 8 feb 25 apr 7 mrt16 mei21 mrt26 okt 7 dec12 okt
8. RODA '46 7 dec 7 mrt 5 okt25 jan19 okt21 sep 2 nov 18 apr 4 apr 8 feb21 mrt16 mei23 nov
9. VV Scherpenzeel14 mrt15 feb 7 dec 4 apr16 mei21 mrt 5 okt12 okt 25 apr21 sep25 jan23 nov26 okt
10. VV Woudenberg28 mrt23 mei 8 feb 7 mrt 2 nov 9 nov30 nov14 dec28 sep 19 okt18 apr 1 feb 9 mei
11. WV-HEDW30 nov 9 mei25 apr26 okt28 mrt23 mei14 dec 9 nov 1 feb14 mrt 12 okt28 sep15 feb
12. VV ZOB19 okt 2 nov23 nov25 apr 5 okt 4 apr15 feb28 sep28 mrt 7 dec16 mei 14 mrt 1 feb
13. HSV De Zuidvogels21 sep12 okt25 jan 8 feb 4 apr18 apr 9 mei30 nov23 mei26 okt 7 mrt 9 nov 21 mrt
14. Zwaluwen '3016 mei30 nov19 okt 7 dec25 apr 7 mrt28 mrt14 mrt 8 feb25 jan 5 okt21 sep 2 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 1e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie