Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alcmaria Victrix 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alkmaarsche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 Apollo '68 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Dynamo 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Graftdijk 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV De Meteoor 0 0 0 0 0 0 0  
7 SC Purmerland 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Sporting S 0 0 0 0 0 0 0  
9 SSV 0 0 0 0 0 0 0  
10 Victoria O 0 0 0 0 0 0 0  
11 De Wherevogels 0 0 0 0 0 0 0  
12 Zeevogels 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alcmaria Victrix2. Alkmaarsche Boys3. Apollo '684. SC Dynamo5. SV Graftdijk6. SV De Meteoor7. SC Purmerland8. SV Sporting S9. SSV10. Victoria O11. De Wherevogels12. Zeevogels
1. Alcmaria Victrix 10 mei 9 feb 8 dec29 sep 3 nov 5 apr 8 mrt17 mei13 okt17 nov15 mrt
2. Alkmaarsche Boys10 nov 19 apr17 mei 2 feb24 nov27 okt22 sep29 mrt 8 dec 5 jan 6 okt
3. Apollo '68 6 okt17 nov 15 mrt 1 dec10 mei24 mei29 mrt 2 feb22 sep27 okt 5 jan
4. SC Dynamo24 mei 1 dec24 nov 27 okt22 sep 5 jan19 apr10 nov29 mrt 6 okt 2 feb
5. SV Graftdijk29 mrt13 okt17 mei 8 mrt  8 dec 9 feb24 nov22 sep 3 nov10 mei17 nov
6. SV De Meteoor 5 jan15 mrt10 nov 5 apr24 mei  1 dec 2 feb 6 okt19 apr29 sep27 okt
7. SC Purmerland22 sep 8 mrt 8 dec 3 nov 6 okt17 mei 10 nov19 apr24 nov 2 feb29 mrt
8. SV Sporting S27 okt 5 apr29 sep17 nov15 mrt13 okt10 mei  5 jan 9 feb24 mei 1 dec
9. SSV 1 dec29 sep13 okt10 mei 5 apr 9 feb17 nov 3 nov  8 mrt15 mrt24 mei
10. Victoria O 2 feb24 mei 5 apr29 sep 5 jan17 nov15 mrt 6 okt27 okt  1 dec10 mei
11. De Wherevogels19 apr 3 nov 8 mrt 9 feb10 nov29 mrt13 okt 8 dec24 nov17 mei 22 sep
12. Zeevogels24 nov 9 feb 3 nov13 okt19 apr 8 mrt29 sep17 mei 8 dec10 nov 5 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie