Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ADO '20 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Beverwijk 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Castricum 0 0 0 0 0 0 0  
4 DEM 0 0 0 0 0 0 0  
5 EVC 0 0 0 0 0 0 0  
6 De Flamingo's '64 0 0 0 0 0 0 0  
7 HCSC 0 0 0 0 0 0 0  
8 HYS 0 0 0 0 0 0 0  
9 vv IJmuiden 0 0 0 0 0 0 0  
10 Koninklijke HFC 0 0 0 0 0 0 0  
11 Olympia Haarlem 0 0 0 0 0 0 0  
12 Reiger Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 Stormvogels IJVV 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV United-DAVO 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ADO '202. SV Beverwijk3. FC Castricum4. DEM5. EVC6. De Flamingo's '647. HCSC8. HYS9. vv IJmuiden10. Koninklijke HFC11. Olympia Haarlem12. Reiger Boys13. Stormvogels IJVV14. SV United-DAVO
1. ADO '20 25 apr 5 okt 8 feb19 okt16 mei 4 apr 7 dec21 mrt25 jan23 nov14 mrt26 okt21 sep
2. SV Beverwijk12 okt 21 sep 9 nov23 mei 8 feb21 mrt 4 apr25 jan18 apr 7 mrt 9 mei30 nov26 okt
3. FC Castricum 1 feb15 feb  9 mei 9 nov21 mrt14 dec28 sep26 okt12 okt 4 apr18 apr23 mei23 nov
4. DEM 2 nov14 mrt19 okt 28 mrt25 apr 1 feb 5 okt23 nov 4 apr16 mei15 feb28 sep 7 dec
5. EVC15 feb23 nov14 mrt25 jan  4 apr26 okt16 mei 7 dec21 mrt21 sep 5 okt12 okt25 apr
6. De Flamingo's '6428 sep19 okt 2 nov30 nov14 dec 23 mei15 feb14 mrt 9 mei18 apr 1 feb28 mrt 5 okt
7. HCSC30 nov 2 nov16 mei21 sep 8 feb 7 dec 25 apr19 okt 7 mrt 5 okt28 mrt14 mrt25 jan
8. HYS18 apr14 dec 8 feb 7 mrt30 nov12 okt 9 nov 21 sep26 okt25 jan23 mei 9 mei21 mrt
9. vv IJmuiden14 dec28 mrt 7 mrt23 mei 9 mei 9 nov18 apr 1 feb 30 nov 2 nov28 sep15 feb12 okt
10. Koninklijke HFC28 mrt 5 okt25 apr14 dec 2 nov23 nov28 sep14 mrt16 mei  7 dec19 okt 1 feb15 feb
11. Olympia Haarlem 9 mei28 sep30 nov12 okt 1 feb26 okt15 feb28 mrt25 apr23 mei 14 dec 9 nov14 mrt
12. Reiger Boys 9 nov 7 dec25 jan26 okt 7 mrt21 sep12 okt23 nov 4 apr 8 feb21 mrt 25 apr16 mei
13. Stormvogels IJVV 7 mrt16 mei 7 dec21 mrt18 apr25 jan23 nov19 okt 5 okt21 sep 8 feb 2 nov  4 apr
14. SV United-DAVO23 mei 1 feb28 mrt18 apr28 sep 7 mrt 9 mei 2 nov 8 feb 9 nov19 okt30 nov14 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie