Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Brederodes 0 0 0 0 0 0 0  
2 DESTO 0 0 0 0 0 0 0  
3 DVSU 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Everstein 0 0 0 0 0 0 0  
5 Focus '07 0 0 0 0 0 0 0  
6 FZO 0 0 0 0 0 0 0  
7 Hercules 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Houten 0 0 0 0 0 0 0  
9 HSSC '61 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Jonathan 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Kockengen 0 0 0 0 0 0 0  
12 OSM '75 0 0 0 0 0 0 0  
13 Voorwaarts U 0 0 0 0 0 0 0  
14 Vriendenschaar 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Brederodes2. DESTO3. DVSU4. SC Everstein5. Focus '076. FZO7. Hercules8. SV Houten9. HSSC '6110. VV Jonathan11. VV Kockengen12. OSM '7513. Voorwaarts U14. Vriendenschaar
1. Brederodes 16 mei 9 nov21 mrt 8 feb23 nov12 okt 7 dec25 apr25 jan21 sep26 okt 4 apr 7 mrt
2. DESTO30 nov 23 mei19 okt 9 nov 2 nov 9 mei 1 feb14 dec28 mrt 7 mrt18 apr 8 feb28 sep
3. DVSU14 mrt21 sep 23 nov25 jan 7 dec 4 apr25 apr26 okt 5 okt16 mei 8 feb21 mrt19 okt
4. SC Everstein14 dec14 mrt 9 mei 23 mei28 mrt15 feb28 sep 9 nov30 nov26 okt12 okt25 apr 1 feb
5. Focus '0719 okt15 feb28 mrt 7 dec 14 mrt28 sep 5 okt 1 feb25 apr23 nov14 dec16 mei 2 nov
6. FZO23 mei21 mrt18 apr25 jan26 okt  9 nov14 dec 9 mei 8 feb12 okt 7 mrt21 sep30 nov
7. Hercules28 mrt25 jan30 nov 5 okt 7 mrt25 apr  2 nov14 mrt16 mei 7 dec21 sep19 okt 8 feb
8. SV Houten 9 mei26 okt12 okt 7 mrt18 apr 4 apr21 mrt 30 nov21 sep 8 feb 9 nov25 jan23 mei
9. HSSC '61 2 nov 4 apr 7 mrt 8 feb21 sep19 okt23 nov16 mei  7 dec25 jan21 mrt 5 okt18 apr
10. VV Jonathan18 apr23 nov 1 feb 4 apr12 okt28 sep14 dec15 feb23 mei 21 mrt 9 mei26 okt 9 nov
11. VV Kockengen 1 feb 5 okt28 sep18 apr 9 mei15 feb23 mei19 okt28 mrt 2 nov 30 nov14 mrt14 dec
12. OSM '7515 feb 7 dec 2 nov16 mei 4 apr 5 okt 1 feb14 mrt28 sep19 okt25 apr 23 nov28 mrt
13. Voorwaarts U28 sep12 okt14 dec 2 nov30 nov 1 feb18 apr28 mrt15 feb 7 mrt 9 nov23 mei  9 mei
14. Vriendenschaar 5 okt25 apr15 feb21 sep21 mrt16 mei26 okt23 nov12 okt14 mrt 4 apr25 jan 7 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie