Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Amsvorde 14 11 1 2 34 39 13  
2 Rivierwijkers 13 10 1 2 31 32 13  
3 Ardahanspor VVU 13 8 2 3 26 34 20  
4 VV Kismet 14 6 4 4 22 39 27  
5 SV Aurora 12 6 2 4 20 34 22  
6 Sporting Almere 12 5 3 4 18 24 20  
7 VV 't Goy 13 3 5 5 14 33 29  
8 VV De Dreef 10 2 3 5 9 17 24  
9 Waterwijk 13 3 0 10 9 16 40  
10 VV Schalkwijk 13 2 2 9 8 6 40  
11 Geinburgia 13 1 3 9 6 19 45  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
70
Totaal aantal doelpunten
293
Totaal aantal doelpunten (thuis)
172
Totaal aantal doelpunten (uit)
121
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,19
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,46
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,73
Grootste overwinning (thuis) 
Goy 't - Schalkwijk (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Waterwijk - Amsvorde (0 - 4)
Waterwijk - Aurora (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Aurora - Waterwijk (7 - 3)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amsvorde2. Ardahanspor VVU3. SV Aurora4. VV De Dreef5. Geinburgia6. VV 't Goy7. VV Kismet8. Rivierwijkers9. VV Schalkwijk10. Sporting Almere11. Waterwijk
1. Amsvorde 2 - 4AFG1 - 36 - 23 - 03 - 01 - 0AFG3 - 03 - 1
2. Ardahanspor VVUAFG 3 - 13 - 4AFGAFG0 - 02 - 16 - 0AFG4 - 1
3. SV Aurora0 - 3AFG AFG6 - 12 - 2AFG1 - 24 - 0AFG7 - 3
4. VV De Dreef0 - 1AFGAFG AFG3 - 32 - 2AFG1 - 11 - 2AFG
5. Geinburgia2 - 51 - 12 - 3AFG 3 - 4AFG0 - 3AFGAFG1 - 0
6. VV 't GoyAFG3 - 41 - 1AFG6 - 2 AFG2 - 47 - 01 - 2AFG
7. VV KismetAFG5 - 33 - 25 - 23 - 31 - 1 AFG5 - 0AFG6 - 1
8. RivierwijkersAFG2 - 1AFG3 - 14 - 02 - 24 - 2 2 - 0AFG3 - 1
9. VV Schalkwijk0 - 30 - 1AFGAFG3 - 1AFG0 - 3AFG 1 - 11 - 0
10. Sporting Almere1 - 10 - 22 - 3AFG1 - 1AFG4 - 30 - 26 - 0 AFG
11. Waterwijk0 - 4AFG0 - 43 - 0AFG2 - 12 - 1AFGAFG2 - 5 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie