Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Amsvorde 4 4 0 0 12 10 0  
2 DWSV 4 3 0 1 9 23 11  
3 Sporting Almere 4 3 0 1 9 15 8  
4 Ardahanspor VVU 4 3 0 1 9 13 9  
5 Rivierwijkers 4 2 1 1 7 8 4  
6 VV 't Goy 4 1 2 1 5 10 7  
7 VV Kismet 3 1 1 1 4 11 10  
8 SV Aurora 3 1 1 1 4 8 7  
9 Waterwijk 4 1 0 3 3 8 17  
10 Geinburgia 4 0 1 3 1 8 21  
11 VV De Dreef 2 0 0 2 0 2 6  
12 VV Schalkwijk 4 0 0 4 0 2 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
22
Totaal aantal doelpunten
118
Totaal aantal doelpunten (thuis)
68
Totaal aantal doelpunten (uit)
50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,36
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,27
Grootste overwinning (thuis) 
 
DWSV - Schalkwijk (8 - 2)
Sporting Almere - Schalkwijk (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Geinburgia - DWSV (3 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Geinburgia - DWSV (3 - 9)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amsvorde2. Ardahanspor VVU3. SV Aurora4. VV De Dreef5. DWSV6. Geinburgia7. VV 't Goy8. VV Kismet9. Rivierwijkers10. VV Schalkwijk11. Sporting Almere12. Waterwijk
1. Amsvorde  8 dec19 apr17 nov 5 apr 9 feb 3 nov24 nov1 - 017 mei3 - 0 8 mrt
2. Ardahanspor VVU29 mrt  1 dec27 okt5 - 324 mei19 apr 2 feb10 nov 5 jan15 mrt4 - 1
3. SV Aurora0 - 3 5 apr 10 mei 3 nov17 nov 8 mrt17 mei24 nov 8 dec 9 feb7 - 3
4. VV De Dreef 5 jan17 mei20 okt 15 mrt 8 dec10 nov13 okt 2 feb24 nov 3 nov 5 apr
5. DWSV 1 dec 8 mrt29 mrt3 - 1 10 mei24 mei19 apr27 okt8 - 217 nov 9 feb
6. Geinburgia10 nov 3 nov 5 jan19 apr3 - 9  2 feb15 mrt0 - 3 5 apr17 mei24 nov
7. VV 't Goy15 mrt17 nov1 - 1 9 feb24 nov6 - 2  5 apr 5 jan27 okt 8 dec17 mei
8. VV Kismet24 mei5 - 327 okt 8 mrt 8 dec3 - 3 1 dec 29 mrt 9 feb10 mei17 nov
9. Rivierwijkers10 mei 9 feb15 mrt3 - 117 mei 8 mrt2 - 2 3 nov 17 nov 5 apr 8 dec
10. VV Schalkwijk0 - 30 - 124 mei29 mrt 2 feb 1 dec10 mei10 nov19 apr  8 mrt 3 nov
11. Sporting Almere 2 feb24 nov10 nov24 mei 5 jan27 okt29 mrt4 - 3 1 dec6 - 0 19 apr
12. Waterwijk27 okt10 mei 2 feb 1 dec10 nov29 mrt2 - 1 5 jan24 mei15 mrt2 - 5 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie