Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Amsvorde 0 0 0 0 0 0 0  
2 Ardahanspor VVU 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Aurora 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV De Dreef 0 0 0 0 0 0 0  
5 DWSV 0 0 0 0 0 0 0  
6 Geinburgia 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV 't Goy 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Kismet 0 0 0 0 0 0 0  
9 Rivierwijkers 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Schalkwijk 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sporting Almere 0 0 0 0 0 0 0  
12 Waterwijk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amsvorde2. Ardahanspor VVU3. SV Aurora4. VV De Dreef5. DWSV6. Geinburgia7. VV 't Goy8. VV Kismet9. Rivierwijkers10. VV Schalkwijk11. Sporting Almere12. Waterwijk
1. Amsvorde  8 dec19 apr17 nov 5 apr 9 feb 3 nov24 nov 6 okt17 mei22 sep 8 mrt
2. Ardahanspor VVU29 mrt  1 dec27 okt29 sep24 mei19 apr 2 feb10 nov 5 jan15 mrt 6 okt
3. SV Aurora13 okt 5 apr 10 mei 3 nov17 nov 8 mrt17 mei24 nov 8 dec 9 feb22 sep
4. VV De Dreef 5 jan17 mei29 sep 15 mrt 8 dec10 nov13 okt 2 feb24 nov 3 nov 5 apr
5. DWSV 1 dec 8 mrt29 mrt 6 okt 10 mei24 mei19 apr27 okt22 sep17 nov 9 feb
6. Geinburgia10 nov 3 nov 5 jan19 apr13 okt  2 feb15 mrt29 sep 5 apr17 mei24 nov
7. VV 't Goy15 mrt17 nov 6 okt 9 feb24 nov22 sep  5 apr 5 jan27 okt 8 dec17 mei
8. VV Kismet24 mei22 sep27 okt 8 mrt 8 dec 6 okt 1 dec 29 mrt 9 feb10 mei17 nov
9. Rivierwijkers10 mei 9 feb15 mrt22 sep17 mei 8 mrt13 okt 3 nov 17 nov 5 apr 8 dec
10. VV Schalkwijk29 sep13 okt24 mei29 mrt 2 feb 1 dec10 mei10 nov19 apr  8 mrt 3 nov
11. Sporting Almere 2 feb24 nov10 nov24 mei 5 jan27 okt29 mrt29 sep 1 dec 6 okt 19 apr
12. Waterwijk27 okt10 mei 2 feb 1 dec10 nov29 mrt29 sep 5 jan24 mei15 mrt13 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie