Zondag 2e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Assendelft 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Den Helder 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV HSV 0 0 0 0 0 0 0  
4 IVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Kleine Sluis 0 0 0 0 0 0 0  
7 vv Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Spartanen 0 0 0 0 0 0 0  
9 SC Spirit '30 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVW '27 0 0 0 0 0 0 0  
11 VIOS W 0 0 0 0 0 0 0  
12 Vitesse '22 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV West Frisia 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZAP 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Assendelft2. FC Den Helder3. VV HSV4. IVV5. KFC6. SV Kleine Sluis7. vv Schoten8. SV Spartanen9. SC Spirit '3010. SVW '2711. VIOS W12. Vitesse '2213. VV West Frisia14. ZAP
1. VV Assendelft 26 apr16 feb 2 feb15 mrt13 okt10 mei24 mei27 okt10 nov 1 dec15 dec29 sep29 mrt
2. FC Den Helder 3 nov 19 apr10 mei13 okt24 mei15 dec 1 dec10 nov16 feb 8 mrt29 sep29 mrt 2 feb
3. VV HSV 6 okt20 okt  9 feb26 jan22 sep 1 dec 8 mrt 8 dec15 mrt17 mei29 mrt 3 nov26 apr
4. IVV22 sep 8 dec27 okt 26 apr26 jan16 feb22 mrt 5 apr13 okt15 mrt 6 okt24 nov17 mei
5. KFC20 okt 9 feb10 mei29 sep 19 apr24 mei10 nov 8 mrt15 dec29 mrt 1 dec 2 feb 3 nov
6. SV Kleine Sluis17 mei24 nov 2 feb29 mrt 8 dec  3 nov 5 apr26 apr29 sep20 okt16 feb15 mrt 6 okt
7. vv Schoten24 nov22 mrt 5 apr20 okt22 sep 9 feb 26 jan17 mei27 okt 6 okt15 mrt26 apr 8 dec
8. SV Spartanen 8 dec17 mei29 sep 3 nov16 feb15 dec29 mrt 24 nov 2 feb26 apr20 okt 6 okt15 mrt
9. SC Spirit '3019 apr15 mrt24 mei15 dec 6 okt 1 dec29 sep10 mei 29 mrt 3 nov 2 feb20 okt16 feb
10. SVW '27 9 feb 6 okt24 nov19 apr 5 apr22 mrt 8 mrt22 sep26 jan  8 dec 3 nov17 mei20 okt
11. VIOS W 5 apr27 okt15 dec10 nov24 nov10 mei 2 feb13 okt22 mrt24 mei 19 apr16 feb29 sep
12. Vitesse '2222 mrt 5 apr13 okt 8 mrt17 mei27 okt10 nov 9 feb22 sep26 apr26 jan  8 dec24 nov
13. VV West Frisia 8 mrt26 jan22 mrt24 mei27 okt10 nov13 okt19 apr 9 feb 1 dec22 sep10 mei  5 apr
14. ZAP26 jan22 sep10 nov 1 dec22 mrt 8 mrt19 apr27 okt13 okt10 mei 9 feb24 mei15 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie