Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Achterveld 5 5 0 0 15 19 3  
2 SV Eemnes 4 4 0 0 12 17 1  
3 SV Zeist 4 4 0 0 12 16 2  
4 Cobu Boys 4 3 0 1 9 16 5  
5 Eemboys 5 3 0 2 9 10 14  
6 VOP 4 2 0 2 6 9 7  
7 Wasmeer 4 2 0 2 6 9 11  
8 HVC 5 2 0 3 6 13 16  
9 VV De Posthoorn 5 2 0 3 6 8 14  
10 SV NVC 4 1 1 2 4 5 9  
11 KVVA 5 0 1 4 1 1 16  
12 VV 't Vliegdorp 4 0 0 4 0 3 13  
13 VV SEC 5 0 0 5 0 3 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
29
Totaal aantal doelpunten
129
Totaal aantal doelpunten (thuis)
62
Totaal aantal doelpunten (uit)
67
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,31
Grootste overwinning (thuis) 
 
Cobu Boys - Eemboys (8 - 2)
Zeist - SEC (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Posthoorn De - Eemnes SV (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Cobu Boys - Eemboys (8 - 2)



Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Achterveld2. Cobu Boys3. Eemboys4. SV Eemnes5. HVC6. KVVA7. SV NVC8. VV De Posthoorn9. VV SEC10. VV 't Vliegdorp11. VOP12. Wasmeer13. SV Zeist
1. SV Achterveld 25 jan 7 mrt14 dec7 - 2 8 feb18 apr3 - 0 9 nov 9 mei23 mei21 mrt26 okt
2. Cobu Boys28 mrt 8 - 20 - 225 apr30 nov 9 mei26 okt15 feb 9 nov14 dec14 mrt23 mei
3. Eemboys1 - 316 mei 14 mrt23 nov3 - 1 2 nov25 apr 1 feb2 - 115 feb 7 dec 4 apr
4. SV Eemnes 4 apr 7 mrt 9 nov 25 jan5 - 04 - 1 8 feb21 mrt30 nov 9 mei26 okt18 apr
5. HVC 1 feb 2 nov23 mei28 mrt  7 mrt14 dec 9 nov18 apr15 feb1 - 32 - 430 nov
6. KVVA0 - 3 4 apr 9 mei15 feb26 okt  1 feb21 mrt14 dec23 mei18 apr23 nov0 - 5
7. SV NVC 7 dec23 nov 8 feb25 apr21 mrt0 - 0 16 mei 4 apr26 okt14 mrt1 - 325 jan
8. VV De Posthoorn15 feb18 apr30 nov0 - 614 mrt 2 nov2 - 3 23 mei28 mrt 1 feb4 - 1 9 mei
9. VV SEC25 apr0 - 41 - 2 2 nov1 - 216 mei30 nov 7 dec 14 mrt28 mrt25 jan 7 mrt
10. VV 't Vliegdorp0 - 3 8 feb21 mrt16 mei1 - 6 7 dec 7 mrt25 jan23 nov  2 nov 4 apr1 - 2
11. VOP23 nov21 mrt26 okt 7 dec 4 apr25 jan 9 nov1 - 24 - 125 apr 16 mei 8 feb
12. Wasmeer 2 nov1 - 418 apr 1 feb 8 feb28 mrt23 mei 7 mrt 9 mei14 dec30 nov  9 nov
13. SV Zeist14 mrt 7 dec14 dec 5 okt16 mei25 apr28 mrt23 nov6 - 0 1 feb3 - 115 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie