Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Achterveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 Cobu Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 Eemboys 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Eemnes 0 0 0 0 0 0 0  
5 HVC 0 0 0 0 0 0 0  
6 KVVA 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV NVC 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV De Posthoorn 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV SEC 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV 't Vliegdorp 0 0 0 0 0 0 0  
11 VOP 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wasmeer 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Zeist 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Achterveld2. Cobu Boys3. Eemboys4. SV Eemnes5. HVC6. KVVA7. SV NVC8. VV De Posthoorn9. VV SEC10. VV 't Vliegdorp11. VOP12. Wasmeer13. SV Zeist
1. SV Achterveld 25 jan 7 mrt14 dec21 sep 8 feb18 apr12 okt 9 nov 9 mei23 mei21 mrt26 okt
2. Cobu Boys28 mrt 12 okt28 sep25 apr30 nov 9 mei26 okt15 feb 9 nov14 dec14 mrt23 mei
3. Eemboys 5 okt16 mei 14 mrt23 nov19 okt 2 nov25 apr 1 feb28 sep15 feb 7 dec 4 apr
4. SV Eemnes 4 apr 7 mrt 9 nov 25 jan21 sep12 okt 8 feb21 mrt30 nov 9 mei26 okt18 apr
5. HVC 1 feb 2 nov23 mei28 mrt  7 mrt14 dec 9 nov18 apr15 feb28 sep12 okt30 nov
6. KVVA28 sep 4 apr 9 mei15 feb26 okt  1 feb21 mrt14 dec23 mei18 apr23 nov12 okt
7. SV NVC 7 dec23 nov 8 feb25 apr21 mrt 5 okt 16 mei 4 apr26 okt14 mrt21 sep25 jan
8. VV De Posthoorn15 feb18 apr30 nov19 okt14 mrt 2 nov28 sep 23 mei28 mrt 1 feb 5 okt 9 mei
9. VV SEC25 apr 5 okt21 sep 2 nov19 okt16 mei30 nov 7 dec 14 mrt28 mrt25 jan 7 mrt
10. VV 't Vliegdorp19 okt 8 feb21 mrt16 mei 5 okt 7 dec 7 mrt25 jan23 nov  2 nov 4 apr21 sep
11. VOP23 nov21 mrt26 okt 7 dec 4 apr25 jan 9 nov21 sep12 okt25 apr 16 mei 8 feb
12. Wasmeer 2 nov19 okt18 apr 1 feb 8 feb28 mrt23 mei 7 mrt 9 mei14 dec30 nov  9 nov
13. SV Zeist14 mrt 7 dec14 dec 5 okt16 mei25 apr28 mrt23 nov28 sep 1 feb19 okt15 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie