Zaterdag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AFC '34 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alcmaria Victrix 0 0 0 0 0 0 0  
3 Always Forward 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV DINDUA 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV DTS 0 0 0 0 0 0 0  
6 De Foresters 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Opperdoes 0 0 0 0 0 0 0  
8 Schagen United 0 0 0 0 0 0 0  
9 SDOB 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sint Adelbert 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sporting Krommenie 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVW '27 0 0 0 0 0 0 0  
13 De Wherevogels 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wieringermeer 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AFC '342. Alcmaria Victrix3. Always Forward4. VV DINDUA5. SV DTS6. De Foresters7. VV Opperdoes8. Schagen United9. SDOB10. Sint Adelbert11. Sporting Krommenie12. SVW '2713. De Wherevogels14. Wieringermeer
1. AFC '34  1 feb 9 mei12 okt28 sep23 mei14 dec15 feb30 nov 9 nov28 mrt 2 nov18 apr 7 mrt
2. Alcmaria Victrix21 sep 30 nov21 mrt23 mei 7 mrt18 apr 9 mei26 okt12 okt14 dec25 jan 9 nov 8 feb
3. Always Forward 7 dec16 mei 25 apr 5 okt25 jan15 feb12 okt21 mrt 4 apr23 nov21 sep26 okt14 mrt
4. VV DINDUA 8 feb 2 nov28 sep 30 nov18 apr23 mei14 dec 9 nov 7 mrt 1 feb19 okt 9 mei28 mrt
5. SV DTS 4 apr23 nov 7 mrt16 mei 26 okt 9 nov25 apr 8 feb21 sep 7 dec21 mrt12 okt25 jan
6. De Foresters23 nov 5 okt28 mrt 7 dec15 feb  2 nov28 sep 4 apr25 apr14 mrt16 mei 1 feb19 okt
7. VV Opperdoes21 mrt 7 dec19 okt21 sep14 mrt 8 feb 26 okt25 jan16 mei25 apr23 nov 4 apr 5 okt
8. Schagen United 5 okt19 okt18 apr 4 apr 2 nov21 mrt 7 mrt 21 sep25 jan16 mei 8 feb23 nov 7 dec
9. SDOB16 mei14 mrt 2 nov15 feb19 okt14 dec28 mrt 1 feb 23 nov 5 okt 7 dec28 sep25 apr
10. Sint Adelbert14 mrt15 feb14 dec 5 okt 1 feb30 nov28 sep28 mrt 9 mei 19 okt18 apr23 mei 2 nov
11. Sporting Krommenie25 jan 4 apr23 mei26 okt 9 mei 9 nov12 okt30 nov18 apr 8 feb  7 mrt21 mrt21 sep
12. SVW '2725 apr28 mrt 1 feb14 mrt14 dec12 okt 9 mei 9 nov23 mei26 okt28 sep 15 feb30 nov
13. De Wherevogels19 okt25 apr 8 feb25 jan28 mrt21 sep30 nov14 mrt 7 mrt 7 dec 2 nov 5 okt 16 mei
14. Wieringermeer26 okt28 sep 9 nov23 nov18 apr 9 mei 1 feb23 mei12 okt21 mrt15 feb 4 apr14 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie