Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AVV Swift 10 7 2 1 23 35 12  
2 Sporting Martinus 10 6 2 2 20 27 9  
3 SV Nieuw-West United 10 6 2 2 20 25 9  
4 FC Abcoude 10 6 2 2 20 26 16  
5 ZSGOWMS 10 5 4 1 19 35 13  
6 SV De Meer 10 5 3 2 18 22 11  
7 SV Ouderkerk 10 5 1 4 16 27 28  
8 SV Diemen 10 5 0 5 15 27 25  
9 Vreeswijk 10 3 1 6 10 18 29  
10 PVC 10 2 3 5 9 24 29  
11 Zwaluwen Utrecht 1911 10 3 0 7 9 24 36  
12 SV 's-Graveland 10 3 0 7 9 16 41  
13 UVV 10 1 3 6 6 18 32  
14 Nederhorst 10 1 1 8 4 10 44  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
70
Totaal aantal doelpunten
334
Totaal aantal doelpunten (thuis)
193
Totaal aantal doelpunten (uit)
141
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,77
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,76
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,01
Grootste overwinning (thuis) 
Sporting Martinus - Graveland 's (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Nederhorst - Abcoude FC (0 - 5)
Nederhorst - Diemen SV (0 - 5)
Graveland 's - Swift (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Vreeswijk - Ouderkerk SV (6 - 5)



Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Abcoude2. SV Diemen3. SV 's-Graveland4. SV De Meer5. Nederhorst6. SV Nieuw-West United7. SV Ouderkerk8. PVC9. Sporting Martinus10. AVV Swift11. UVV12. Vreeswijk13. ZSGOWMS14. Zwaluwen Utrecht 1911
1. FC Abcoude 22 mrt1 - 217 mei 9 feb2 - 126 jan15 mrt2 - 13 - 4 8 dec2 - 126 apr 5 apr
2. SV Diemen15 dec 3 - 10 - 224 mei10 mei5 - 34 - 0 8 mrt1 - 5 2 feb16 feb29 mrt19 apr
3. SV 's-Graveland24 mei 9 feb  8 mrt19 apr2 - 43 - 45 - 429 mrt0 - 53 - 115 dec 2 feb10 mei
4. SV De Meer1 - 315 mrt3 - 0 3 - 015 dec10 mei 2 feb0 - 119 apr16 feb29 mrt3 - 324 mei
5. Nederhorst0 - 50 - 5 8 dec26 apr 29 mrt 5 apr16 feb0 - 217 mei4 - 42 - 115 mrt 2 feb
6. SV Nieuw-West United16 feb 8 dec26 apr 5 apr26 jan 22 mrt2 - 115 mrt3 - 017 mei6 - 01 - 14 - 0
7. SV Ouderkerk29 mrt17 mei16 feb0 - 215 dec3 - 2 4 - 226 apr 8 dec15 mrt 2 feb0 - 23 - 2
8. PVC3 - 3 5 apr17 mei1 - 55 - 2 8 mrt 9 feb 26 jan22 mrt1 - 126 apr 8 dec6 - 2
9. Sporting Martinus 2 feb4 - 29 - 022 mrt10 mei0 - 01 - 119 apr  5 apr6 - 024 mei16 feb15 dec
10. AVV Swift10 mei26 apr15 mrt2 - 26 - 0 2 feb24 mei15 dec2 - 0 29 mrt5 - 02 - 216 feb
11. UVV19 apr2 - 422 mrt1 - 1 8 mrt0 - 23 - 424 mei 9 feb26 jan 10 mei15 dec3 - 5
12. Vreeswijk 8 mrt3 - 0 5 apr26 jan22 mrt19 apr6 - 51 - 1 8 dec 9 feb2 - 3 17 mei4 - 1
13. ZSGOWMS2 - 226 jan7 - 0 9 feb8 - 024 mei19 apr10 mei2 - 3 8 mrt 5 apr4 - 0 22 mrt
14. Zwaluwen Utrecht 19111 - 35 - 326 jan 8 dec5 - 2 9 feb 8 mrt29 mrt17 mei1 - 426 apr15 mrt2 - 4 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie