Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Abcoude 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Diemen 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV 's-Graveland 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV De Meer 0 0 0 0 0 0 0  
5 Nederhorst 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Nieuw-West United 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Ouderkerk 0 0 0 0 0 0 0  
8 PVC 0 0 0 0 0 0 0  
9 Sporting Martinus 0 0 0 0 0 0 0  
10 AVV Swift 0 0 0 0 0 0 0  
11 UVV 0 0 0 0 0 0 0  
12 Vreeswijk 0 0 0 0 0 0 0  
13 ZSGOWMS 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwaluwen Utrecht 1911 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Abcoude2. SV Diemen3. SV 's-Graveland4. SV De Meer5. Nederhorst6. SV Nieuw-West United7. SV Ouderkerk8. PVC9. Sporting Martinus10. AVV Swift11. UVV12. Vreeswijk13. ZSGOWMS14. Zwaluwen Utrecht 1911
1. FC Abcoude 22 mrt22 sep17 mei 9 feb20 okt26 jan15 mrt 6 okt24 nov 8 dec27 okt26 apr 5 apr
2. SV Diemen15 dec 13 okt10 nov24 mei10 mei 1 dec29 sep 8 mrt 3 nov 2 feb16 feb29 mrt19 apr
3. SV 's-Graveland24 mei 9 feb  8 mrt19 apr29 sep10 nov 1 dec29 mrt20 okt 3 nov15 dec 2 feb10 mei
4. SV De Meer29 sep15 mrt 6 okt  1 dec15 dec10 mei 2 feb 3 nov19 apr16 feb29 mrt20 okt24 mei
5. Nederhorst 3 nov24 nov 8 dec26 apr 29 mrt 5 apr16 feb20 okt17 mei 6 okt29 sep15 mrt 2 feb
6. SV Nieuw-West United16 feb 8 dec26 apr 5 apr26 jan 22 mrt 6 okt15 mrt22 sep17 mei13 okt24 nov27 okt
7. SV Ouderkerk29 mrt17 mei16 feb24 nov15 dec 3 nov 20 okt26 apr 8 dec15 mrt 2 feb 6 okt29 sep
8. PVC10 nov 5 apr17 mei22 sep27 okt 8 mrt 9 feb 26 jan22 mrt24 nov26 apr 8 dec13 okt
9. Sporting Martinus 2 feb27 okt24 nov22 mrt10 mei10 nov13 okt19 apr  5 apr29 sep24 mei16 feb15 dec
10. AVV Swift10 mei26 apr15 mrt27 okt13 okt 2 feb24 mei15 dec 1 dec 29 mrt10 nov29 sep16 feb
11. UVV19 apr22 sep22 mrt13 okt 8 mrt 1 dec27 okt24 mei 9 feb26 jan 10 mei15 dec10 nov
12. Vreeswijk 8 mrt 6 okt 5 apr26 jan22 mrt19 apr22 sep 3 nov 8 dec 9 feb20 okt 17 mei24 nov
13. ZSGOWMS13 okt26 jan27 okt 9 feb10 nov24 mei19 apr10 mei22 sep 8 mrt 5 apr 1 dec 22 mrt
14. Zwaluwen Utrecht 1911 1 dec20 okt26 jan 8 dec22 sep 9 feb 8 mrt29 mrt17 mei 6 okt26 apr15 mrt 3 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie