Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Amsterdam 0 0 0 0 0 0 0  
2 DEVO '58 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Diemen 0 0 0 0 0 0 0  
4 ASC Germaan/De Eland 0 0 0 0 0 0 0  
5 Nieuw Sloten 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Nieuw-West United 0 0 0 0 0 0 0  
7 SC Overamstel 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Portugal Amsterdam 0 0 0 0 0 0 0  
9 SDZ 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sloterdijk AVV 0 0 0 0 0 0 0  
11 CVV Vlug en Vaardig 0 0 0 0 0 0 0  
12 ASC De Volewijckers 0 0 0 0 0 0 0  
13 ZSGOWMS 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zuidoost United 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Amsterdam2. DEVO '583. SV Diemen4. ASC Germaan/De Eland5. Nieuw Sloten6. SV Nieuw-West United7. SC Overamstel8. FC Portugal Amsterdam9. SDZ10. Sloterdijk AVV11. CVV Vlug en Vaardig12. ASC De Volewijckers13. ZSGOWMS14. Zuidoost United
1. FC Amsterdam  9 mei26 okt 1 feb12 okt  9 nov28 mrt25 apr15 feb30 nov 14 mrt23 mei
2. DEVO '5823 nov 16 mei19 okt 8 feb 26 okt 7 dec21 mrt 4 apr 5 okt 21 sep25 jan
3. SV Diemen18 apr28 sep 14 dec30 nov 28 mrt15 feb14 mrt23 mei 2 nov  5 okt 9 mei
4. ASC Germaan/De Eland21 sep15 feb 4 apr 25 jan 12 okt16 mei 7 dec26 okt14 mrt 25 apr21 mrt
5. Nieuw Sloten16 mei 2 nov25 apr28 mrt  28 sep 5 okt23 nov 1 feb19 okt  7 dec 4 apr
6. SV Nieuw-West United              
7. SC Overamstel 8 feb 7 mrt25 jan18 apr21 mrt  19 okt 5 okt23 nov 7 dec  4 apr21 sep
8. FC Portugal Amsterdam25 jan18 apr12 okt30 nov 7 mrt  9 mei 21 sep 9 nov 8 feb 21 mrt26 okt
9. SDZ 2 nov14 dec 9 nov 9 mei23 mei 15 feb 1 feb 18 apr 7 mrt 12 okt30 nov
10. Sloterdijk AVV 5 okt30 nov 7 dec 8 feb21 sep 14 mrt25 apr19 okt 16 mei 25 jan 7 mrt
11. CVV Vlug en Vaardig 4 apr 1 feb21 mrt 9 nov 9 mei 23 mei28 sep26 okt14 dec  23 nov12 okt
12. ASC De Volewijckers              
13. ZSGOWMS19 okt23 mei 7 mrt28 sep18 apr 14 dec 2 nov 8 feb 9 mei28 mrt   9 nov
14. Zuidoost United 7 dec28 mrt23 nov 2 nov14 dec  1 feb14 mrt16 mei28 sep25 apr 15 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie