Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Callantsoog 0 0 0 0 0 0 0  
2 Con Zelo 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Dirkshorn 0 0 0 0 0 0 0  
4 Flevo 0 0 0 0 0 0 0  
5 Geel Zwart '30 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV De Koog 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Medemblik 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Oosterend 0 0 0 0 0 0 0  
9 Schagen United 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sint Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Succes 0 0 0 0 0 0 0  
12 Texel '94 0 0 0 0 0 0 0  
13 VZV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Callantsoog2. Con Zelo3. VV Dirkshorn4. Flevo5. Geel Zwart '306. SV De Koog7. FC Medemblik8. SV Oosterend9. Schagen United10. Sint Boys11. VV Succes12. Texel '9413. VZV
1. VV Callantsoog 22 sep26 jan 6 okt29 mrt15 mrt20 okt17 mei 8 dec 8 mrt 1 dec 3 nov26 apr
2. Con Zelo 2 feb  8 dec17 mei16 feb29 sep24 nov20 okt26 apr 5 apr 3 nov15 mrt 6 okt
3. VV Dirkshorn10 mei19 apr 20 okt 1 dec15 dec 9 feb29 mrt 8 mrt10 nov24 mei 2 feb 3 nov
4. Flevo16 feb13 okt15 mrt 15 dec10 nov26 apr 1 dec27 okt24 mei10 mei29 sep29 mrt
5. Geel Zwart '3013 okt27 okt17 mei22 mrt 26 apr 5 apr26 jan22 sep 9 feb10 nov 8 dec24 nov
6. SV De Koog24 nov22 mrt 5 apr 9 feb 3 nov  6 okt 8 dec26 jan22 sep 8 mrt17 mei20 okt
7. FC Medemblik19 apr24 mei13 okt 3 nov29 sep16 feb  8 mrt10 nov 1 dec15 dec29 mrt 2 feb
8. SV Oosterend15 dec10 mei24 nov 5 apr19 apr24 mei27 okt 22 mrt13 okt 2 feb16 feb29 sep
9. Schagen United24 mei 1 dec 6 okt19 apr 2 feb29 mrt15 mrt 3 nov 10 mei29 sep20 okt16 feb
10. Sint Boys29 sep15 dec16 feb 8 dec20 okt 2 feb17 mei26 apr24 nov 29 mrt 6 okt15 mrt
11. VV Succes 5 apr 9 feb22 sep24 nov15 mrt27 okt22 mrt 6 okt17 mei26 jan 26 apr 8 dec
12. Texel '9422 mrt10 nov27 okt 8 mrt10 mei 1 dec26 jan22 sep 9 feb19 apr13 okt  5 apr
13. VZV10 nov 8 mrt22 mrt26 jan24 mei10 mei22 sep 9 feb13 okt27 okt19 apr15 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie