Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV CTO '70 0 0 0 0 0 0 0  
2 Fortius 0 0 0 0 0 0 0  
3 Forza Almere 0 0 0 0 0 0 0  
4 Hertha 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Ouderkerk 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Real Sranang 0 0 0 0 0 0 0  
7 RKAVIC 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Robinhood 0 0 0 0 0 0 0  
9 Sporting Almere 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sporting Martinus 0 0 0 0 0 0 0  
11 AFC TABA 0 0 0 0 0 0 0  
12 TOG 0 0 0 0 0 0 0  
13 Tos Actief 0 0 0 0 0 0 0  
14 FC Weesp 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV CTO '702. Fortius3. Forza Almere4. Hertha5. SV Ouderkerk6. SV Real Sranang7. RKAVIC8. SV Robinhood9. Sporting Almere10. Sporting Martinus11. AFC TABA12. TOG13. Tos Actief14. FC Weesp
1. SV CTO '70 28 mrt 5 okt28 sep 2 nov 9 mei 1 feb19 okt23 mei14 dec30 nov15 feb14 mrt18 apr
2. Fortius25 jan  4 apr 7 mrt 7 dec21 sep 2 nov16 mei23 nov18 apr21 mrt19 okt 5 okt 8 feb
3. Forza Almere 7 mrt14 dec 23 mei28 mrt 9 nov30 nov 1 feb 9 mei28 sep18 apr 2 nov 8 feb19 okt
4. Hertha16 mei26 okt21 sep  5 okt25 jan14 mrt25 apr 4 apr19 okt 8 feb 7 dec21 mrt23 nov
5. SV Ouderkerk21 mrt23 mei23 nov 1 feb 12 okt18 apr15 feb14 dec 9 nov 9 mei28 sep26 okt 4 apr
6. SV Real Sranang23 nov 1 feb15 feb28 mrt25 apr 19 okt 5 okt28 sep 2 nov14 dec14 mrt16 mei 7 dec
7. RKAVIC21 sep25 apr16 mei 9 nov25 jan 8 feb  7 dec12 okt 7 mrt26 okt23 nov 4 apr21 mrt
8. SV Robinhood 8 feb30 nov26 okt12 okt21 sep18 apr 9 mei 21 mrt23 mei 9 nov 4 apr25 jan 7 mrt
9. Sporting Almere 7 dec14 mrt25 jan30 nov16 mei 7 mrt28 mrt 2 nov  8 feb21 sep25 apr19 okt 5 okt
10. Sporting Martinus 4 apr12 okt25 apr15 feb14 mrt21 mrt 5 okt23 nov26 okt 25 jan16 mei 7 dec21 sep
11. AFC TABA25 apr28 sep 7 dec 2 nov19 okt 4 apr15 feb14 mrt 1 feb28 mrt  5 okt23 nov16 mei
12. TOG12 okt 9 mei21 mrt18 apr 8 feb26 okt23 mei14 dec 9 nov30 nov 7 mrt 21 sep25 jan
13. Tos Actief 9 nov15 feb12 okt14 dec 7 mrt30 nov28 sep28 mrt18 apr 9 mei23 mei 1 feb  2 nov
14. FC Weesp26 okt 9 nov14 mrt 9 mei30 nov23 mei14 dec28 sep15 feb 1 feb12 okt28 mrt25 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie