Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Amstelveen Heemraad 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Blauw-Wit Beursbengels 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC Buitenveldert 0 0 0 0 0 0 0  
4 ASV De Dijk 0 0 0 0 0 0 0  
5 GeuzenMiddenmeer 0 0 0 0 0 0 0  
6 JOS Watergraafsmeer 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Kadoelen 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV De Meer 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKSV Pancratius 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKSV RODA '23 0 0 0 0 0 0 0  
11 SCW 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVA/Spartaan 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wartburgia 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZCFC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amstelveen Heemraad2. FC Blauw-Wit Beursbengels3. SC Buitenveldert4. ASV De Dijk5. GeuzenMiddenmeer6. JOS Watergraafsmeer7. SV Kadoelen8. SV De Meer9. RKSV Pancratius10. RKSV RODA '2311. SCW12. VVA/Spartaan13. Wartburgia14. ZCFC
1. Amstelveen Heemraad 18 apr14 dec23 mei28 mrt 7 mrt12 okt 9 nov 9 mei15 feb 1 feb30 nov 2 nov28 sep
2. FC Blauw-Wit Beursbengels19 okt 30 nov21 sep 2 nov16 mei25 jan 7 dec 8 feb14 mrt25 apr 7 mrt 5 okt28 mrt
3. SC Buitenveldert21 mrt 4 apr  8 feb25 apr 5 okt21 sep16 mei19 okt26 okt 7 dec25 jan23 nov14 mrt
4. ASV De Dijk23 nov 1 feb 2 nov 14 mrt19 okt 7 dec25 apr28 mrt28 sep 5 okt 4 apr16 mei15 feb
5. GeuzenMiddenmeer25 jan21 mrt12 okt 9 nov 21 sep26 okt 8 feb23 mei30 nov 4 apr18 apr 7 mrt 9 mei
6. JOS Watergraafsmeer26 okt14 dec 1 feb 9 mei15 feb 23 nov21 mrt 9 nov23 mei28 sep12 okt 4 apr18 apr
7. SV Kadoelen 8 feb 9 mei23 mei18 apr 1 feb28 mrt  7 mrt28 sep14 dec 2 nov 9 nov19 okt30 nov
8. SV De Meer14 mrt23 mei28 sep30 nov19 okt 2 nov 5 okt 14 dec28 mrt15 feb 9 mei18 apr 1 feb
9. RKSV Pancratius 7 dec26 okt15 feb25 jan23 nov14 mrt25 apr 4 apr 12 okt16 mei21 mrt21 sep 5 okt
10. RKSV RODA '23 5 okt23 nov 7 mrt21 mrt16 mei 7 dec 4 apr25 jan18 apr 19 okt21 sep 8 feb 2 nov
11. SCW21 sep 9 nov18 apr 7 mrt14 dec 8 feb21 mrt12 okt30 nov 9 mei 26 okt25 jan23 mei
12. VVA/Spartaan16 mei28 sep28 mrt14 dec 5 okt25 apr15 feb23 nov 2 nov 1 feb14 mrt  7 dec19 okt
13. Wartburgia25 apr15 feb 9 mei12 okt28 sep30 nov14 mrt26 okt 1 feb 9 nov28 mrt23 mei 14 dec
14. ZCFC 4 apr12 okt 9 nov26 okt 7 dec25 jan16 mei21 sep 7 mrt25 apr23 nov 8 feb21 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie