Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Wartburgia 11 10 1 0 31 39 12  
2 ASV De Dijk 11 7 3 1 24 35 12  
3 JOS Watergraafsmeer 11 7 2 2 23 24 8  
4 FC Blauw-Wit Beursbengels 11 7 1 3 22 33 21  
5 SC Buitenveldert 11 6 1 4 19 30 14  
6 Amstelveen Heemraad 11 6 1 4 19 20 19  
7 RKSV RODA '23 11 5 3 3 18 27 22  
8 VVA/Spartaan 11 5 1 5 16 33 31  
9 RKSV Pancratius 11 3 3 5 12 17 19  
10 ZCFC 11 3 2 6 11 18 26  
11 SCW 11 3 1 7 10 16 20  
12 SV Kadoelen 11 2 1 8 7 15 41  
13 SV De Meer 11 1 3 7 6 24 39  
14 GeuzenMiddenmeer 11 0 1 10 1 8 55  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
77
Totaal aantal doelpunten
339
Totaal aantal doelpunten (thuis)
176
Totaal aantal doelpunten (uit)
163
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,29
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,12
Grootste overwinning (thuis) 
Meer De - GeuzenMiddenmeer (10 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
GeuzenMiddenmeer - RODA '23 rksv (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Meer De - GeuzenMiddenmeer (10 - 1)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amstelveen Heemraad2. FC Blauw-Wit Beursbengels3. SC Buitenveldert4. ASV De Dijk5. GeuzenMiddenmeer6. JOS Watergraafsmeer7. SV Kadoelen8. SV De Meer9. RKSV Pancratius10. RKSV RODA '2311. SCW12. VVA/Spartaan13. Wartburgia14. ZCFC
1. Amstelveen Heemraad 18 apr14 dec23 mei28 mrt 7 mrt2 - 13 - 2 9 mei15 feb 1 feb2 - 40 - 23 - 2
2. FC Blauw-Wit Beursbengels0 - 2 3 - 03 - 22 - 116 mei25 jan5 - 2 8 feb14 mrt25 apr 7 mrt2 - 328 mrt
3. SC Buitenveldert21 mrt 4 apr  8 feb25 apr0 - 25 - 116 mei3 - 05 - 10 - 125 jan0 - 214 mrt
4. ASV De Dijk3 - 2 1 feb2 - 2 14 mrt0 - 04 - 025 apr28 mrt4 - 24 - 0 4 apr16 mei15 feb
5. GeuzenMiddenmeer25 jan21 mrt1 - 61 - 7 0 - 20 - 4 8 feb23 mei0 - 8 4 apr18 apr 7 mrt 9 mei
6. JOS Watergraafsmeer2 - 114 dec 1 feb 9 mei15 feb 5 - 021 mrt4 - 023 mei2 - 15 - 0 4 apr18 apr
7. SV Kadoelen 8 feb 9 mei23 mei18 apr 1 feb28 mrt  7 mrt0 - 514 dec3 - 13 - 71 - 50 - 5
8. SV De Meer14 mrt23 mei1 - 71 - 710 - 10 - 02 - 2 14 dec28 mrt15 feb 9 mei18 apr 1 feb
9. RKSV Pancratius1 - 24 - 215 feb25 jan1 - 114 mrt25 apr 4 apr 1 - 116 mei21 mrt1 - 20 - 1
10. RKSV RODA '231 - 14 - 4 7 mrt21 mrt16 mei3 - 2 4 apr25 jan18 apr 2 - 12 - 1 8 feb2 - 0
11. SCW1 - 21 - 218 apr 7 mrt14 dec 8 feb21 mrt5 - 20 - 1 9 mei 3 - 025 jan23 mei
12. VVA/Spartaan16 mei1 - 428 mrt14 dec5 - 025 apr15 feb2 - 13 - 3 1 feb14 mrt 3 - 77 - 1
13. Wartburgia25 apr15 feb 9 mei1 - 16 - 23 - 014 mrt5 - 1 1 feb3 - 128 mrt23 mei 14 dec
14. ZCFC 4 apr1 - 60 - 20 - 14 - 125 jan16 mei2 - 2 7 mrt25 apr2 - 2 8 feb21 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie