Zaterdag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Delta Sports '95 4 3 0 1 9 15 7  
2 VV Maarssen 4 3 0 1 9 9 6  
3 Victoria 4 2 2 0 8 10 6  
4 SV Loosdrecht 4 2 1 1 7 8 6  
5 SV Geinoord Nieuwegein 4 1 3 0 6 9 6  
6 IJFC 4 2 0 2 6 7 13  
7 BFC 4 1 2 1 5 7 6  
8 VV De Meern 4 1 2 1 5 6 6  
9 Waterwijk 4 1 2 1 5 7 9  
10 FC Almere 4 1 1 2 4 4 6  
11 VV Benschop 4 0 3 1 3 5 8  
12 ASC Nieuwland 4 1 0 3 3 7 11  
13 JSV Nieuwegein 4 0 2 2 2 7 9  
14 CDW 4 0 2 2 2 6 8  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
28
Totaal aantal doelpunten
107
Totaal aantal doelpunten (thuis)
60
Totaal aantal doelpunten (uit)
47
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,68
Grootste overwinning (thuis) 
Delta Sports '95 FC - IJFC (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Nieuwland ASC - BFC (1 - 4)
IJFC - Victoria (1 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Delta Sports '95 FC - IJFC (7 - 1)
Nieuwland ASC - Delta Sports '95 FC (5 - 3)



Zaterdag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Almere2. VV Benschop3. BFC4. CDW5. FC Delta Sports '956. SV Geinoord Nieuwegein7. IJFC8. JSV Nieuwegein9. SV Loosdrecht10. VV Maarssen11. VV De Meern12. ASC Nieuwland13. Victoria14. Waterwijk
1. FC Almere 28 mrt19 okt 9 nov30 nov 1 feb 7 mrt 2 nov14 dec 9 mei 8 feb2 - 123 mei18 apr
2. VV Benschop23 nov  4 apr2 - 218 apr15 feb21 mrt1 - 123 mei14 dec26 okt 9 nov 1 feb 9 mei
3. BFC14 mrt30 nov 23 mei14 dec0 - 026 okt28 mrt 9 nov15 feb25 apr 1 feb 9 mei2 - 2
4. CDW15 feb25 apr 7 dec 19 okt2 - 223 nov14 mrt 1 feb1 - 216 mei 2 nov28 mrt14 dec
5. FC Delta Sports '9516 mei25 jan21 mrt 8 feb  7 dec7 - 123 nov25 apr4 - 1 4 apr 7 mrt 9 nov26 okt
6. SV Geinoord Nieuwegein26 okt4 - 1 7 mrt18 apr 9 mei  8 feb 4 apr30 nov21 mrt25 jan23 mei3 - 3 9 nov
7. IJFC2 - 0 2 nov18 apr 9 mei 1 feb19 okt 15 feb28 mrt23 mei14 mrt14 dec1 - 430 nov
8. JSV Nieuwegein21 mrt 8 feb25 jan26 okt23 mei14 dec2 - 3  9 mei 9 nov2 - 230 nov18 apr 7 mrt
9. SV Loosdrecht 4 apr 7 dec 8 feb2 - 1 2 nov16 mei25 jan19 okt 23 nov2 - 318 apr 7 mrt21 mrt
10. VV Maarssen25 jan16 mei3 - 1 7 mrt28 mrt 2 nov 7 dec25 apr14 mrt 19 okt 8 feb30 nov3 - 0
11. VV De Meern1 - 1 7 mrt 2 nov30 nov0 - 128 mrt 9 nov 1 feb15 feb18 apr  9 mei14 dec23 mei
12. ASC Nieuwland25 apr14 mrt1 - 421 mrt5 - 323 nov 4 apr16 mei0 - 226 okt 7 dec 15 feb25 jan
13. Victoria2 - 11 - 123 nov25 jan14 mrt25 apr16 mei 7 dec26 okt 4 apr21 mrt19 okt  8 feb
14. Waterwijk 7 dec19 okt16 mei 4 apr15 feb14 mrt25 apr3 - 22 - 2 1 feb23 nov28 mrt 2 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie