Zaterdag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Almere 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Benschop 0 0 0 0 0 0 0  
3 BFC 0 0 0 0 0 0 0  
4 CDW 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Delta Sports '95 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Geinoord Nieuwegein 0 0 0 0 0 0 0  
7 IJFC 0 0 0 0 0 0 0  
8 JSV Nieuwegein 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Loosdrecht 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Maarssen 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV De Meern 0 0 0 0 0 0 0  
12 ASC Nieuwland 0 0 0 0 0 0 0  
13 Victoria 0 0 0 0 0 0 0  
14 Waterwijk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Almere2. VV Benschop3. BFC4. CDW5. FC Delta Sports '956. SV Geinoord Nieuwegein7. IJFC8. JSV Nieuwegein9. SV Loosdrecht10. VV Maarssen11. VV De Meern12. ASC Nieuwland13. Victoria14. Waterwijk
1. FC Almere 28 mrt19 okt 9 nov30 nov 1 feb 7 mrt 2 nov14 dec 9 mei 8 feb28 sep23 mei18 apr
2. VV Benschop23 nov  4 apr12 okt18 apr15 feb21 mrt28 sep23 mei14 dec26 okt 9 nov 1 feb 9 mei
3. BFC14 mrt30 nov 23 mei14 dec28 sep26 okt28 mrt 9 nov15 feb25 apr 1 feb 9 mei12 okt
4. CDW15 feb25 apr 7 dec 19 okt 5 okt23 nov14 mrt 1 feb28 sep16 mei 2 nov28 mrt14 dec
5. FC Delta Sports '9516 mei25 jan21 mrt 8 feb  7 dec21 sep23 nov25 apr12 okt 4 apr 7 mrt 9 nov26 okt
6. SV Geinoord Nieuwegein26 okt21 sep 7 mrt18 apr 9 mei  8 feb 4 apr30 nov21 mrt25 jan23 mei12 okt 9 nov
7. IJFC 5 okt 2 nov18 apr 9 mei 1 feb19 okt 15 feb28 mrt23 mei14 mrt14 dec28 sep30 nov
8. JSV Nieuwegein21 mrt 8 feb25 jan26 okt23 mei14 dec12 okt  9 mei 9 nov21 sep30 nov18 apr 7 mrt
9. SV Loosdrecht 4 apr 7 dec 8 feb21 sep 2 nov16 mei25 jan19 okt 23 nov 5 okt18 apr 7 mrt21 mrt
10. VV Maarssen25 jan16 mei 5 okt 7 mrt28 mrt 2 nov 7 dec25 apr14 mrt 19 okt 8 feb30 nov21 sep
11. VV De Meern12 okt 7 mrt 2 nov30 nov28 sep28 mrt 9 nov 1 feb15 feb18 apr  9 mei14 dec23 mei
12. ASC Nieuwland25 apr14 mrt21 sep21 mrt 5 okt23 nov 4 apr16 mei12 okt26 okt 7 dec 15 feb25 jan
13. Victoria21 sep 5 okt23 nov25 jan14 mrt25 apr16 mei 7 dec26 okt 4 apr21 mrt19 okt  8 feb
14. Waterwijk 7 dec19 okt16 mei 4 apr15 feb14 mrt25 apr 5 okt28 sep 1 feb23 nov28 mrt 2 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie