Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Jeugd 16 10 5 1 35 36 11  
2 SML 16 9 5 2 32 35 21  
3 VDZ 16 8 6 2 30 32 17  
4 APWC 16 8 0 8 24 37 29  
5 RKSV Driel 15 7 2 6 23 32 28  
6 Eldenia 16 5 7 4 22 20 16  
7 VVZA 16 5 7 4 22 27 25  
8 Saestum 16 5 7 4 22 24 24  
9 VV HDS 15 4 4 7 16 31 34  
10 Sporting '70 15 4 4 7 16 24 32  
11 Quick 1890 AFC 16 3 6 7 15 25 33  
12 RODA '46 15 2 5 8 11 16 38  
13 Arnhemse Boys Schuytgraaf 16 1 4 11 7 18 49  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
102
Totaal aantal doelpunten
357
Totaal aantal doelpunten (thuis)
206
Totaal aantal doelpunten (uit)
151
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,02
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,48
Grootste overwinning (thuis) 
SML - RODA '46 (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Arnhemse Boys Schuytgraaf - Driel RKSV (0 - 4)
RODA '46 - Eldenia (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
HDS - Sporting '70 (7 - 4)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. APWC2. Arnhemse Boys Schuytgraaf3. RKSV Driel4. Eldenia5. VV HDS6. FC Jeugd7. Quick 1890 AFC8. RODA '469. Saestum10. SML11. Sporting '7012. VDZ13. VVZA
1. APWC 4 - 2AFGAFG6 - 10 - 1AFG4 - 00 - 13 - 0AFG0 - 32 - 1
2. Arnhemse Boys SchuytgraafAFG 0 - 42 - 3AFG0 - 3AFG1 - 32 - 21 - 20 - 11 - 01 - 1
3. RKSV Driel2 - 46 - 1 AFGAFGAFG5 - 22 - 01 - 0AFG1 - 4AFG4 - 2
4. Eldenia1 - 02 - 20 - 0 2 - 0AFG0 - 0AFG2 - 2AFG0 - 0AFG0 - 2
5. VV HDSAFG6 - 11 - 20 - 1 2 - 44 - 2AFG1 - 1AFG7 - 40 - 2AFG
6. FC JeugdAFG5 - 12 - 02 - 12 - 2 AFG4 - 04 - 01 - 13 - 11 - 1AFG
7. Quick 1890 AFC0 - 32 - 25 - 0AFGAFG0 - 0 AFG3 - 11 - 2AFGAFG2 - 2
8. RODA '46AFGAFGAFG0 - 43 - 10 - 00 - 3 AFG1 - 1AFG3 - 31 - 1
9. Saestum6 - 2AFGAFG2 - 1AFGAFG2 - 21 - 1 0 - 02 - 12 - 01 - 3
10. SML3 - 15 - 12 - 13 - 21 - 3AFG1 - 17 - 1AFG AFG1 - 1AFG
11. Sporting '702 - 5AFGAFGAFG1 - 1AFG2 - 03 - 21 - 13 - 5 0 - 1AFG
12. VDZ3 - 1AFG2 - 21 - 1AFG1 - 06 - 23 - 1AFGAFG3 - 0 2 - 2
13. VVZA3 - 2AFG3 - 20 - 02 - 21 - 43 - 0AFGAFG0 - 11 - 1AFG 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie