Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VVZA 5 4 0 1 12 12 9  
2 FC Jeugd 5 3 1 1 10 13 4  
3 VDZ 5 3 1 1 10 10 4  
4 APWC 5 3 0 2 9 14 10  
5 Quick 1890 AFC 5 2 2 1 8 13 8  
6 VV HDS 5 2 2 1 8 11 8  
7 SML 4 2 1 1 7 14 8  
8 Eldenia 4 2 1 1 7 9 6  
9 Arnhemse Boys Schuytgraaf 5 1 1 3 4 7 12  
10 Saestum 5 1 1 3 4 6 13  
11 RKSV Driel 4 1 0 3 3 6 13  
12 Sporting '70 4 0 1 3 1 5 11  
13 RODA '46 4 0 1 3 1 4 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
30
Totaal aantal doelpunten
124
Totaal aantal doelpunten (thuis)
66
Totaal aantal doelpunten (uit)
58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,13
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,20
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,93
Grootste overwinning (thuis) 
SML - RODA '46 (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
RODA '46 - Eldenia (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
SML - RODA '46 (7 - 1)
Sporting '70 - SML (3 - 5)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. APWC2. Arnhemse Boys Schuytgraaf3. RKSV Driel4. Eldenia5. VV HDS6. FC Jeugd7. Quick 1890 AFC8. RODA '469. Saestum10. SML11. Sporting '7012. VDZ13. VVZA
1. APWC 4 - 217 mei 5 apr 8 dec24 nov29 mrt4 - 016 feb 3 nov26 apr0 - 3 2 feb
2. Arnhemse Boys Schuytgraaf22 mrt  9 feb2 - 3 5 apr0 - 319 apr 8 dec 3 nov 8 mrt26 jan1 - 024 nov
3. RKSV Driel2 - 410 nov 24 mei15 mrt26 apr 2 feb 1 dec15 dec10 mei27 okt29 mrt16 feb
4. Eldenia15 dec 2 feb 8 dec 16 feb17 mei 3 nov26 apr2 - 229 mrt24 nov15 mrt0 - 2
5. VV HDS19 apr15 dec1 - 210 nov  9 feb4 - 229 mrt 1 dec24 mei 8 mrt 3 nov10 mei
6. FC Jeugd24 mei16 feb 3 nov 1 dec2 - 2 10 mei 8 mrt4 - 015 dec10 nov 2 feb19 apr
7. Quick 1890 AFC26 jan2 - 25 - 022 mrt26 apr 8 dec 15 mrt3 - 116 feb 5 apr17 mei27 okt
8. RODA '4610 mei24 mei 5 apr0 - 424 nov27 okt10 nov 19 apr 2 feb22 mrt3 - 315 dec
9. Saestum27 okt26 apr22 mrt 9 feb17 mei 5 apr 8 mrt26 jan 10 nov2 - 124 nov1 - 3
10. SML 9 feb27 okt24 nov26 jan1 - 322 mrt1 - 17 - 115 mrt 17 mei 8 dec 5 apr
11. Sporting '70 1 dec29 mrt19 apr10 mei1 - 115 mrt15 dec 3 nov 2 feb3 - 5 16 feb24 mei
12. VDZ 8 mrt10 mei26 jan27 okt22 mrt1 - 0 1 dec 9 feb24 mei19 apr3 - 0 10 nov
13. VVZA3 - 215 mrt3 - 2 8 mrt26 jan1 - 4 9 feb17 mei29 mrt 1 dec 8 dec26 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie