Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 De Blokkers 0 0 0 0 0 0 0  
2 DWOW 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Grasshoppers 0 0 0 0 0 0 0  
4 Hauwert 65 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hollandia T 0 0 0 0 0 0 0  
6 Hugo Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 JVC 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV KGB 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSV Heerhugowaard 0 0 0 0 0 0 0  
10 SEW 0 0 0 0 0 0 0  
11 VVS '46 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVW 0 0 0 0 0 0 0  
13 Westfriezen 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Winkel 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. De Blokkers2. DWOW3. VV Grasshoppers4. Hauwert 655. Hollandia T6. Hugo Boys7. JVC8. VV KGB9. KSV Heerhugowaard10. SEW11. VVS '4612. VVW13. Westfriezen14. VV Winkel
1. De Blokkers  3 nov 8 mrt29 mrt10 mei15 dec13 okt10 nov24 mei16 feb19 apr 1 dec29 sep 2 feb
2. DWOW26 apr  1 dec29 sep 2 feb10 mei15 mrt27 okt13 okt10 nov16 feb24 mei15 dec29 mrt
3. VV Grasshoppers27 okt 5 apr 16 feb10 nov 2 feb24 nov22 mrt10 mei24 mei15 dec13 okt19 apr29 sep
4. Hauwert 6526 jan 8 mrt22 sep 24 mei13 okt27 okt 9 feb10 nov 1 dec22 mrt19 apr10 mei 5 apr
5. Hollandia T 8 dec22 sep15 mrt24 nov 16 feb26 apr 5 apr26 jan13 okt27 okt22 mrt 6 okt17 mei
6. Hugo Boys22 mrt24 nov 6 okt26 apr20 okt 22 sep17 mei 9 feb27 okt 5 apr26 jan15 mrt 8 dec
7. JVC 9 feb20 okt29 mrt 2 feb29 sep24 mei  8 mrt19 apr15 dec10 mei10 nov 1 dec 3 nov
8. VV KGB15 mrt19 apr 3 nov20 okt15 dec29 sep 6 okt  1 dec29 mrt24 mei10 mei 2 feb16 feb
9. KSV Heerhugowaard24 nov17 mei20 okt15 mrt29 mrt 3 nov 8 dec26 apr 29 sep 2 feb 5 apr16 feb 6 okt
10. SEW 6 okt 9 feb 8 dec17 mei19 apr 8 mrt 5 apr26 jan22 mrt 24 nov22 sep 3 nov20 okt
11. VVS '4620 okt 6 okt17 mei 3 nov 9 feb 1 dec26 jan 8 dec22 sep15 mrt  8 mrt29 mrt26 apr
12. VVW17 mei 8 dec26 apr 6 okt 3 nov29 mrt16 feb24 nov15 dec 2 feb29 sep 20 okt15 mrt
13. Westfriezen 5 apr22 mrt26 jan 8 dec 8 mrt10 nov17 mei22 sep27 okt26 apr13 okt 9 feb 24 nov
14. VV Winkel22 sep26 jan 9 feb15 dec 1 dec19 apr22 mrt13 okt 8 mrt10 mei10 nov27 okt24 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie