Zaterdag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Austerlitz 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bunnik '73 0 0 0 0 0 0 0  
3 Candia '66 0 0 0 0 0 0 0  
4 DEV Doorn 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Driebergen 0 0 0 0 0 0 0  
6 DVSA 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Musketiers 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Odijk 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Oranje Wit Elst 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Panter 0 0 0 0 0 0 0  
11 Patria 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVF 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVMM 0 0 0 0 0 0 0  
14 VVA Achterberg 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Austerlitz2. Bunnik '733. Candia '664. DEV Doorn5. FC Driebergen6. DVSA7. VV Musketiers8. SV Odijk9. VV Oranje Wit Elst10. SV Panter11. Patria12. SVF13. SVMM14. VVA Achterberg
1. SV Austerlitz 23 nov 7 mrt21 mrt 8 feb25 jan18 apr 7 dec 4 apr 2 nov21 sep16 mei 5 okt19 okt
2. Bunnik '7314 mrt 30 nov21 sep 5 okt 7 dec 8 feb16 mei25 jan28 mrt 7 mrt 2 nov19 okt25 apr
3. Candia '6626 okt 4 apr  8 feb23 nov16 mei19 okt 5 okt21 sep14 mrt25 jan25 apr21 mrt 7 dec
4. DEV Doorn28 sep 1 feb 2 nov 16 mei25 apr28 mrt19 okt 7 dec15 feb 4 apr14 mrt23 nov 5 okt
5. FC Driebergen 9 nov15 feb 9 mei12 okt 26 okt 1 feb30 nov14 mrt14 dec23 mei28 sep25 apr28 mrt
6. DVSA28 mrt23 mei28 sep30 nov18 apr 14 dec 2 nov 5 okt 1 feb 9 mei19 okt14 mrt15 feb
7. VV Musketiers12 okt26 okt15 feb25 jan21 sep 4 apr 14 mrt25 apr 5 okt21 mrt23 nov 7 dec16 mei
8. SV Odijk23 mei14 dec 1 feb 9 mei 4 apr21 mrt 9 nov 23 nov18 apr12 okt15 feb26 okt28 sep
9. VV Oranje Wit Elst14 dec 9 mei23 mei18 apr19 okt 7 mrt28 sep28 mrt 30 nov 9 nov 1 feb 8 feb 2 nov
10. SV Panter25 apr12 okt 9 nov26 okt21 mrt21 sep 7 mrt25 jan16 mei  8 feb 7 dec 4 apr23 nov
11. Patria 1 feb28 sep28 mrt14 dec 7 dec23 nov 2 nov25 apr15 feb19 okt  5 okt16 mei14 mrt
12. SVF30 nov21 mrt12 okt 9 nov 7 mrt 8 feb23 mei21 sep26 okt 9 mei18 apr 25 jan 4 apr
13. SVMM15 feb18 apr14 dec23 mei 2 nov 9 nov 9 mei 7 mrt12 okt28 sep30 nov28 mrt  1 feb
14. VVA Achterberg 9 mei 9 nov18 apr 7 mrt25 jan12 okt30 nov 8 feb21 mrt23 mei26 okt14 dec21 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie