Zaterdag 2e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Aalsmeer 0 0 0 0 0 0 0  
2 AMVJ 0 0 0 0 0 0 0  
3 ASV Arsenal 0 0 0 0 0 0 0  
4 CSW 0 0 0 0 0 0 0  
5 DVVA 0 0 0 0 0 0 0  
6 hfc EDO 0 0 0 0 0 0 0  
7 HBOK 0 0 0 0 0 0 0  
8 Jong Holland 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Marken 0 0 0 0 0 0 0  
10 NiTA osv 0 0 0 0 0 0 0  
11 OSV 0 0 0 0 0 0 0  
12 Purmersteijn 0 0 0 0 0 0 0  
13 FC Zaandam 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Zandvoort 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Aalsmeer2. AMVJ3. ASV Arsenal4. CSW5. DVVA6. hfc EDO7. HBOK8. Jong Holland9. SV Marken10. NiTA osv11. OSV12. Purmersteijn13. FC Zaandam14. SV Zandvoort
1. FC Aalsmeer 12 okt 7 mrt25 jan 9 nov 7 dec 8 feb 4 apr21 mrt26 okt21 sep23 nov16 mei25 apr
2. AMVJ28 mrt  8 feb16 mei30 nov 2 nov 7 mrt19 okt 5 okt21 sep 7 dec25 apr25 jan14 mrt
3. ASV Arsenal 5 okt26 okt 14 mrt15 feb23 nov21 mrt 7 dec21 sep25 jan 4 apr16 mei25 apr12 okt
4. CSW18 apr14 dec 9 nov  1 feb15 feb12 okt26 okt 4 apr 9 mei21 mrt28 sep23 nov23 mei
5. DVVA14 mrt 4 apr19 okt 5 okt 25 apr25 jan21 mrt23 nov 8 feb16 mei 7 dec21 sep26 okt
6. hfc EDO 9 mei21 mrt23 mei21 sep12 okt 18 apr25 jan 7 mrt 9 nov 8 feb 4 apr26 okt30 nov
7. HBOK19 okt28 sep 2 nov25 apr28 mrt 5 okt 16 mei 7 dec14 dec23 nov14 mrt15 feb 1 feb
8. Jong Holland28 sep18 apr 9 mei 7 mrt14 dec28 mrt30 nov  2 nov23 mei 9 nov 1 feb12 okt15 feb
9. SV Marken14 dec15 feb 1 feb30 nov 9 mei28 sep23 mei25 apr 12 okt26 okt28 mrt14 mrt 9 nov
10. NiTA osv15 feb 1 feb28 mrt19 okt 2 nov14 mrt 4 apr23 nov16 mei 25 apr 5 okt 7 dec28 sep
11. OSV 1 feb23 mei14 dec 2 nov28 sep19 okt 9 mei14 mrt18 apr30 nov 15 feb 5 okt28 mrt
12. Purmersteijn23 mei 9 nov30 nov 8 feb18 apr14 dec26 okt21 sep25 jan 7 mrt12 okt 21 mrt 9 mei
13. FC Zaandam30 nov 9 mei28 sep28 mrt23 mei 1 feb 9 nov 8 feb19 okt18 apr 7 mrt 2 nov 14 dec
14. SV Zandvoort 2 nov23 nov18 apr 7 dec 7 mrt16 mei21 sep 5 okt 8 feb21 mrt25 jan19 okt 4 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie