Zaterdag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Elinkwijk 4 4 0 0 12 26 5  
2 EDO (U) 3 3 0 0 9 18 3  
3 SVM Maartensdijk 4 3 0 1 9 16 10  
4 HMS 4 3 0 1 9 10 7  
5 VIOD Tienhoven 4 2 1 1 7 8 9  
6 ASV '65 3 2 0 1 6 10 8  
7 SV Vechtzoom 3 2 0 1 6 14 15  
8 SV De Vecht 4 2 0 2 6 11 10  
9 VVJ 4 2 0 2 6 9 11  
10 Faja Lobi KDS 4 1 0 3 3 10 17  
11 VV Vianen 4 0 1 3 1 6 10  
12 VV De Dreef 1 0 0 1 0 2 4  
13 BZC '13 4 0 0 4 0 6 19  
14 OSO 4 0 0 4 0 9 27  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
25
Totaal aantal doelpunten
155
Totaal aantal doelpunten (thuis)
78
Totaal aantal doelpunten (uit)
77
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
6,20
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,12
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
3,08
Grootste overwinning (thuis) 
Elinkwijk - Vechtzoom SV (10 - 3)
Grootste overwinning (uit) 
BZC '13 - EDO (U) (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Elinkwijk - Vechtzoom SV (10 - 3)
Vechtzoom SV - OSO (9 - 4)



Zaterdag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASV '652. BZC '133. VV De Dreef4. EDO (U)5. Elinkwijk6. Faja Lobi KDS7. HMS8. OSO9. SVM Maartensdijk10. SV De Vecht11. SV Vechtzoom12. VV Vianen13. VIOD Tienhoven14. VVJ
1. ASV '65  9 nov 7 mrt16 mei26 okt3 - 225 jan 4 apr21 mrt23 nov25 apr 8 feb 7 dec1 - 4
2. BZC '1314 mrt 19 okt0 - 7 8 feb 4 apr3 - 521 mrt23 nov 7 dec26 okt25 jan25 apr16 mei
3. VV De Dreef 5 okt15 feb 25 apr25 jan26 okt14 mrt 7 dec2 - 416 mei12 okt21 mrt23 nov 4 apr
4. EDO (U)30 nov23 mei28 sep 18 apr 9 mei28 mrt 8 feb19 okt 2 nov14 dec 9 nov 1 feb 7 mrt
5. Elinkwijk15 feb 2 nov28 mrt 7 dec  1 feb19 okt23 nov16 mei6 - 010 - 3 4 apr14 mrt25 apr
6. Faja Lobi KDS28 mrt30 nov 8 feb25 jan0 - 6 16 mei19 okt3 - 525 apr14 mrt 7 mrt 2 nov 7 dec
7. HMS18 apr 1 feb 9 nov23 nov 9 mei14 dec 26 okt 4 apr2 - 123 mei2 - 115 feb21 mrt
8. OSO2 - 614 dec 9 mei2 - 723 mei18 apr 7 mrt  2 nov 1 feb15 feb30 nov28 mrt 9 nov
9. SVM Maartensdijk14 dec 9 mei 1 feb14 mrt2 - 415 feb30 nov25 apr 28 mrt 9 nov23 mei5 - 126 okt
10. SV De Vecht23 mei18 apr30 nov21 mrt 7 mrt 9 nov 8 feb5 - 125 jan  9 mei26 okt14 dec5 - 1
11. SV Vechtzoom 2 nov 7 mrt18 apr 4 apr21 mrt23 nov 7 dec9 - 4 8 feb19 okt 2 - 116 mei25 jan
12. VV Vianen19 okt28 mrt 2 nov15 feb14 dec3 - 525 apr16 mei 7 dec14 mrt 1 feb 1 - 123 nov
13. VIOD Tienhoven 9 mei4 - 223 mei26 okt 9 nov21 mrt2 - 125 jan 7 mrt 4 apr30 nov18 apr  8 feb
14. VVJ 1 feb3 - 114 dec1 - 430 nov23 mei 2 nov14 mrt18 apr15 feb28 mrt 9 mei19 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie