Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Blauw Wit W 0 0 0 0 0 0 0  
2 DZS 0 0 0 0 0 0 0  
3 Fortuna Wormerveer 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Hercules Zaandam 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Jisp 0 0 0 0 0 0 0  
6 Jong Hercules 0 0 0 0 0 0 0  
7 De Kennemers 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV De Meteoor 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV PSZ 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKSV TOB 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Velsenoord 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Westzaan 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Wijk aan Zee 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZVV Zaandijk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Blauw Wit W2. DZS3. Fortuna Wormerveer4. SC Hercules Zaandam5. VV Jisp6. Jong Hercules7. De Kennemers8. SV De Meteoor9. VV PSZ10. RKSV TOB11. FC Velsenoord12. VV Westzaan13. SV Wijk aan Zee14. ZVV Zaandijk
1. Blauw Wit W 12 okt23 mei21 sep 7 mrt18 apr 4 apr30 nov 8 feb 9 nov 9 mei26 okt25 jan21 mrt
2. DZS25 apr 19 okt 5 okt23 nov25 jan 7 dec26 okt16 mei 8 feb14 mrt21 sep21 mrt 4 apr
3. Fortuna Wormerveer23 nov15 feb 14 mrt21 sep21 mrt16 mei12 okt 4 apr25 jan 5 okt25 apr 7 dec26 okt
4. SC Hercules Zaandam15 feb 1 feb 9 nov  4 apr12 okt28 sep23 mei21 mrt 9 mei18 apr23 nov26 okt14 dec
5. VV Jisp28 sep 9 mei 1 feb30 nov 23 mei28 mrt 9 nov26 okt12 okt14 dec14 mrt25 apr15 feb
6. Jong Hercules 5 okt28 mrt 2 nov25 apr 7 dec 14 mrt 1 feb23 nov14 dec19 okt15 feb16 mei28 sep
7. De Kennemers14 dec18 apr30 nov 8 feb25 jan26 okt  9 mei12 okt 7 mrt23 mei21 mrt21 sep 9 nov
8. SV De Meteoor16 mei 7 mrt18 apr 7 dec 8 feb21 sep19 okt 25 jan21 mrt 2 nov 4 apr 5 okt23 nov
9. VV PSZ19 okt28 sep14 dec 2 nov18 apr 9 mei15 feb28 mrt 30 nov 1 feb 5 okt14 mrt23 mei
10. RKSV TOB14 mrt 2 nov28 mrt19 okt16 mei 4 apr 5 okt28 sep25 apr 15 feb 7 dec23 nov 1 feb
11. FC Velsenoord 7 dec 9 nov 7 mrt25 jan21 mrt 8 feb23 nov25 apr21 sep26 okt 16 mei 4 apr12 okt
12. VV Westzaan 1 feb23 mei28 sep28 mrt19 okt 9 nov 2 nov14 dec 7 mrt18 apr30 nov  8 feb 9 mei
13. SV Wijk aan Zee28 mrt14 dec 9 mei 7 mrt 2 nov30 nov 1 feb15 feb 9 nov23 mei28 sep12 okt 18 apr
14. ZVV Zaandijk 2 nov30 nov 8 feb16 mei 5 okt 7 mrt25 apr14 mrt 7 dec21 sep28 mrt25 jan19 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie