Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Beemster 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Bergen 0 0 0 0 0 0 0  
3 Egmondia 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Hercules Zaandam 0 0 0 0 0 0 0  
5 Ilpendam 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Koedijk 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Limmen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Meervogels '31 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Purmerend 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV De Rijp 0 0 0 0 0 0 0  
11 Saenden 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sporting Krommenie 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVA 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Vrone 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Beemster2. VV Bergen3. Egmondia4. SC Hercules Zaandam5. Ilpendam6. SV Koedijk7. VV Limmen8. Meervogels '319. FC Purmerend10. SV De Rijp11. Saenden12. Sporting Krommenie13. SVA14. SV Vrone
1. SV Beemster 24 nov22 mrt20 okt15 mrt17 mei26 jan 9 feb 8 dec 5 apr 6 okt26 apr27 okt22 sep
2. VV Bergen10 mei 26 apr 2 feb15 dec27 okt24 mei13 okt29 mrt16 feb 1 dec29 sep10 nov15 mrt
3. Egmondia15 dec 3 nov 10 mei29 sep10 nov 1 dec24 mei 2 feb19 apr 8 mrt29 mrt16 feb13 okt
4. SC Hercules Zaandam16 feb22 sep 8 dec  6 okt 5 apr22 mrt26 jan17 mei27 okt15 mrt24 nov13 okt26 apr
5. Ilpendam10 nov22 mrt 5 apr 8 mrt 22 sep 9 feb27 okt24 nov13 okt26 jan 8 dec26 apr17 mei
6. SV Koedijk29 sep19 apr15 mrt15 dec 2 feb 10 mei 1 dec16 feb24 mei 3 nov20 okt29 mrt 6 okt
7. VV Limmen29 mrt 8 dec17 mei 3 nov20 okt24 nov 15 dec15 mrt29 sep26 apr 6 okt 2 feb16 feb
8. Meervogels '31 3 nov17 mei24 nov29 mrt16 feb26 apr 5 apr  6 okt 2 feb20 okt15 mrt29 sep 8 dec
9. FC Purmerend19 apr26 jan22 sep 1 dec24 mei13 okt27 okt 8 mrt 10 nov 9 feb15 dec10 mei22 mrt
10. SV De Rijp 1 dec 6 okt20 okt 9 feb29 mrt 8 dec 8 mrt22 sep26 apr 17 mei 3 nov15 mrt26 jan
11. Saenden 2 feb 5 apr27 okt10 nov19 apr22 mrt13 okt10 mei29 sep15 dec 16 feb24 mei24 nov
12. Sporting Krommenie13 okt 8 mrt26 jan24 mei10 mei 9 feb19 apr10 nov 5 apr22 mrt22 sep  1 dec27 okt
13. SVA 8 mrt 9 feb 6 okt19 apr 3 nov26 jan22 sep22 mrt20 okt24 nov 8 dec17 mei  5 apr
14. SV Vrone24 mei20 okt 9 feb29 sep 1 dec 8 mrt10 nov19 apr 3 nov10 mei29 mrt 2 feb15 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie