Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Hercules Zaandam 11 7 2 2 23 29 15  
2 Saenden 11 6 4 1 22 31 14  
3 Meervogels '31 11 6 2 3 20 28 17  
4 VV Limmen 11 5 3 3 18 19 16  
5 FC Purmerend 11 5 2 4 17 26 24  
6 Ilpendam 11 5 2 4 17 25 23  
7 VV Bergen 11 4 5 2 17 23 21  
8 Sporting Krommenie 11 5 1 5 16 19 20  
9 SV Vrone 11 4 1 6 13 26 28  
10 SV De Rijp 10 3 3 4 12 32 29  
11 SV Koedijk 11 3 2 6 11 18 32  
12 Egmondia 11 3 1 7 10 21 37  
13 SVA 11 1 6 4 9 16 19  
14 SV Beemster 10 1 2 7 5 12 30  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
76
Totaal aantal doelpunten
325
Totaal aantal doelpunten (thuis)
185
Totaal aantal doelpunten (uit)
140
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,28
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,84
Grootste overwinning (thuis) 
Rijp De - Koedijk (9 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
Beemster - Saenden (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Rijp De - Koedijk (9 - 2)
Rijp De - Meervogels '31 (5 - 6)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Beemster2. VV Bergen3. Egmondia4. SC Hercules Zaandam5. Ilpendam6. SV Koedijk7. VV Limmen8. Meervogels '319. FC Purmerend10. SV De Rijp11. Saenden12. Sporting Krommenie13. SVA14. SV Vrone
1. SV Beemster 1 - 122 mrt0 - 315 mrt17 mei26 jan 9 feb2 - 4 5 apr0 - 626 apr2 - 25 - 2
2. VV Bergen10 mei 26 apr 2 feb15 dec3 - 324 mei1 - 129 mrt16 feb0 - 33 - 02 - 015 mrt
3. Egmondia15 dec2 - 5 10 mei4 - 22 - 02 - 324 mei 2 feb19 apr 8 mrt29 mrt16 feb1 - 5
4. SC Hercules Zaandam16 feb3 - 44 - 0 3 - 1 5 apr22 mrt26 jan17 mei2 - 115 mrt3 - 11 - 126 apr
5. Ilpendam1 - 022 mrt 5 apr 8 mrt 6 - 2 9 feb2 - 14 - 22 - 426 jan0 - 126 apr17 mei
6. SV Koedijk3 - 219 apr15 mrt15 dec 2 feb 10 mei1 - 216 feb24 mei1 - 13 - 129 mrt3 - 2
7. VV Limmen29 mrt1 - 117 mei1 - 23 - 42 - 0 15 dec15 mrt3 - 126 apr0 - 2 2 feb16 feb
8. Meervogels '316 - 017 mei3 - 129 mrt16 feb26 apr 5 apr 1 - 2 2 feb2 - 215 mrt2 - 02 - 0
9. FC Purmerend19 apr26 jan7 - 32 - 224 mei2 - 01 - 2 8 mrt 3 - 3 9 feb15 dec10 mei22 mrt
10. SV De Rijp 1 dec2 - 23 - 3 9 feb29 mrt9 - 2 8 mrt5 - 626 apr 17 mei3 - 215 mrt26 jan
11. Saenden 2 feb 5 apr5 - 22 - 119 apr22 mrt1 - 110 mei4 - 015 dec 16 feb24 mei5 - 3
12. Sporting Krommenie2 - 0 8 mrt26 jan24 mei10 mei 9 feb19 apr3 - 2 5 apr22 mrt2 - 0 3 - 32 - 3
13. SVA 8 mrt 9 feb0 - 119 apr1 - 126 jan2 - 222 mrt1 - 24 - 12 - 217 mei  5 apr
14. SV Vrone24 mei5 - 1 9 feb2 - 52 - 2 8 mrt0 - 119 apr2 - 110 mei29 mrt 2 feb15 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie