Zondag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKSV DCG 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV DIOS 0 0 0 0 0 0 0  
3 DWS AFC 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV HBC 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hooglanderveen 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kampong 0 0 0 0 0 0 0  
7 KDO 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Nieuw Utrecht 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKSV Pancratius 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKSV RODA '23 0 0 0 0 0 0 0  
11 SO Soest 0 0 0 0 0 0 0  
12 Theole 0 0 0 0 0 0 0  
13 FC Weesp 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zeeburgia 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. RKSV DCG2. SV DIOS3. DWS AFC4. SV HBC5. VV Hooglanderveen6. Kampong7. KDO8. SV Nieuw Utrecht9. RKSV Pancratius10. RKSV RODA '2311. SO Soest12. Theole13. FC Weesp14. Zeeburgia
1. RKSV DCG 22 mrt20 okt26 jan22 sep 3 nov17 mei 5 apr 8 dec 6 okt24 nov 9 feb19 apr 8 mrt
2. SV DIOS29 sep  6 okt26 apr 5 apr16 feb15 mrt 8 dec20 okt24 nov 2 feb17 mei29 mrt 3 nov
3. DWS AFC10 mei 8 mrt 13 okt27 okt24 mei15 dec22 mrt 9 feb22 sep10 nov26 jan 1 dec19 apr
4. SV HBC29 mrt 1 dec16 feb 10 mei 2 feb20 okt 6 okt 3 nov15 mrt24 mei19 apr15 dec29 sep
5. VV Hooglanderveen 2 feb15 dec15 mrt24 nov 20 okt 6 okt16 feb26 apr17 mei29 sep 8 dec 3 nov29 mrt
6. Kampong26 apr27 okt24 nov22 sep 9 feb  8 dec17 mei26 jan 5 apr13 okt22 mrt 8 mrt10 nov
7. KDO 1 dec10 nov 5 apr 9 feb19 apr10 mei 27 okt22 sep26 jan22 mrt 8 mrt24 mei13 okt
8. SV Nieuw Utrecht15 dec19 apr 3 nov 8 mrt10 nov 1 dec 2 feb 29 mrt 9 feb10 mei20 okt29 sep24 mei
9. RKSV Pancratius24 mei10 mei29 sep22 mrt13 okt19 apr16 feb24 nov 27 okt15 dec 5 apr10 nov 2 feb
10. RKSV RODA '2316 feb24 mei 2 feb10 nov 1 dec29 sep29 mrt13 okt 8 mrt 19 apr 3 nov10 mei15 dec
11. SO Soest15 mrt22 sep26 apr 8 dec 8 mrt29 mrt 3 nov26 jan17 mei20 okt  6 okt 9 feb 1 dec
12. Theole10 nov13 okt29 mrt27 okt24 mei15 dec29 sep15 mrt 1 dec26 apr16 feb  2 feb10 mei
13. FC Weesp13 okt26 jan17 mei 5 apr22 mrt 6 okt24 nov26 apr15 mrt 8 dec27 okt22 sep 16 feb
14. Zeeburgia27 okt 9 feb 8 dec17 mei26 jan15 mrt26 apr22 sep 6 okt22 mrt 5 apr24 nov20 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie