Zondag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKSV Pancratius 12 8 3 1 27 31 17  
2 SO Soest 12 7 5 0 26 31 16  
3 Kampong 12 8 1 3 25 29 13  
4 SV HBC 12 7 2 3 23 41 16  
5 RKSV DCG 12 6 2 4 20 24 16  
6 DWS AFC 12 6 1 5 19 24 27  
7 SV Nieuw Utrecht 12 5 3 4 18 28 31  
8 VV Hooglanderveen 12 4 4 4 16 24 27  
9 Theole 12 4 3 5 15 18 24  
10 KDO 12 4 1 7 13 17 26  
11 RKSV RODA '23 12 2 4 6 10 14 18  
12 FC Weesp 12 2 3 7 9 18 31  
13 Zeeburgia 12 2 3 7 9 17 35  
14 SV DIOS 12 0 3 9 3 11 30  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
84
Totaal aantal doelpunten
327
Totaal aantal doelpunten (thuis)
191
Totaal aantal doelpunten (uit)
136
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,89
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,27
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,62
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
HBC - Nieuw Utrecht SV (7 - 1)
DCG RKSV - Hooglanderveen (6 - 0)
HBC - Zeeburgia (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Hooglanderveen - HBC (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Hooglanderveen - HBC (1 - 8)



Zondag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. RKSV DCG2. SV DIOS3. DWS AFC4. SV HBC5. VV Hooglanderveen6. Kampong7. KDO8. SV Nieuw Utrecht9. RKSV Pancratius10. RKSV RODA '2311. SO Soest12. Theole13. FC Weesp14. Zeeburgia
1. RKSV DCG 22 mrt1 - 426 jan6 - 01 - 017 mei 5 apr2 - 03 - 11 - 2 9 feb19 apr 8 mrt
2. SV DIOS1 - 1 1 - 226 apr 5 apr16 feb15 mrt2 - 22 - 42 - 2 2 feb17 mei29 mrt0 - 2
3. DWS AFC10 mei 8 mrt 1 - 41 - 424 mei2 - 122 mrt 9 feb1 - 02 - 226 jan5 - 019 apr
4. SV HBC29 mrt5 - 016 feb 10 mei 2 feb3 - 27 - 10 - 215 mrt24 mei19 apr1 - 26 - 0
5. VV Hooglanderveen 2 feb3 - 015 mrt1 - 8 1 - 15 - 016 feb26 apr17 mei1 - 33 - 11 - 129 mrt
6. Kampong26 apr3 - 03 - 04 - 1 9 feb 3 - 017 mei26 jan 5 apr2 - 322 mrt 8 mrt6 - 2
7. KDO1 - 01 - 0 5 apr 9 feb19 apr10 mei 4 - 21 - 226 jan22 mrt 8 mrt24 mei3 - 0
8. SV Nieuw Utrecht2 - 319 apr3 - 1 8 mrt2 - 22 - 0 2 feb 29 mrt 9 feb10 mei1 - 33 - 224 mei
9. RKSV Pancratius24 mei10 mei6 - 222 mrt3 - 219 apr16 feb3 - 3 3 - 01 - 1 5 apr3 - 2 2 feb
10. RKSV RODA '2316 feb24 mei 2 feb0 - 01 - 11 - 229 mrt1 - 2 8 mrt 19 apr2 - 110 mei4 - 0
11. SO Soest15 mrt2 - 126 apr3 - 3 8 mrt29 mrt5 - 226 jan17 mei1 - 1 5 - 0 9 feb1 - 1
12. Theole3 - 23 - 229 mrt0 - 324 mei0 - 12 - 015 mrt2 - 226 apr16 feb  2 feb10 mei
13. FC Weesp1 - 326 jan17 mei 5 apr22 mrt2 - 42 - 226 apr15 mrt2 - 11 - 31 - 1 16 feb
14. Zeeburgia1 - 1 9 feb2 - 317 mei26 jan15 mrt26 apr3 - 50 - 222 mrt 5 apr2 - 24 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie