Zondag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKSV Pancratius 7 7 0 0 21 21 7  
2 SO Soest 8 6 2 0 20 24 10  
3 SV HBC 8 5 1 2 16 24 10  
4 Kampong 8 5 1 2 16 22 11  
5 RKSV DCG 8 4 2 2 14 18 11  
6 Theole 8 4 1 3 13 13 16  
7 SV Nieuw Utrecht 8 4 1 3 13 19 23  
8 DWS AFC 8 3 1 4 10 14 21  
9 VV Hooglanderveen 8 2 3 3 9 16 17  
10 Zeeburgia 7 2 1 4 7 12 22  
11 KDO 7 2 0 5 6 10 19  
12 RKSV RODA '23 8 1 2 5 5 6 13  
13 FC Weesp 8 0 2 6 2 12 22  
14 SV DIOS 7 0 1 6 1 5 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
54
Totaal aantal doelpunten
216
Totaal aantal doelpunten (thuis)
125
Totaal aantal doelpunten (uit)
91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,31
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,69
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
HBC - Nieuw Utrecht SV (7 - 1)
DCG RKSV - Hooglanderveen (6 - 0)
HBC - Zeeburgia (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
DCG RKSV - DWS AFC (1 - 4)
DWS AFC - HBC (1 - 4)
DWS AFC - Hooglanderveen (1 - 4)
Theole - HBC (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
HBC - Nieuw Utrecht SV (7 - 1)
Kampong - Zeeburgia (6 - 2)
Pancratius - DWS AFC (6 - 2)
Zeeburgia - Nieuw Utrecht SV (3 - 5)



Zondag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. RKSV DCG2. SV DIOS3. DWS AFC4. SV HBC5. VV Hooglanderveen6. Kampong7. KDO8. SV Nieuw Utrecht9. RKSV Pancratius10. RKSV RODA '2311. SO Soest12. Theole13. FC Weesp14. Zeeburgia
1. RKSV DCG 22 mrt1 - 426 jan6 - 01 - 017 mei 5 apr 8 dec3 - 124 nov 9 feb19 apr 8 mrt
2. SV DIOS1 - 1 1 - 226 apr 5 apr16 feb15 mrt 8 dec17 nov24 nov 2 feb17 mei29 mrt0 - 2
3. DWS AFC10 mei 8 mrt 1 - 41 - 424 mei15 dec22 mrt 9 feb1 - 02 - 226 jan 1 dec19 apr
4. SV HBC29 mrt 1 dec16 feb 10 mei 2 feb3 - 27 - 10 - 215 mrt24 mei19 apr15 dec6 - 0
5. VV Hooglanderveen 2 feb15 dec15 mrt24 nov 1 - 15 - 016 feb26 apr17 mei1 - 3 8 dec1 - 129 mrt
6. Kampong26 apr3 - 024 nov4 - 1 9 feb  8 dec17 mei26 jan 5 apr2 - 322 mrt 8 mrt6 - 2
7. KDO 1 dec1 - 0 5 apr 9 feb19 apr10 mei 4 - 21 - 226 jan22 mrt 8 mrt24 mei17 nov
8. SV Nieuw Utrecht15 dec19 apr3 - 1 8 mrt2 - 2 1 dec 2 feb 29 mrt 9 feb10 mei1 - 33 - 224 mei
9. RKSV Pancratius24 mei10 mei6 - 222 mrt3 - 219 apr16 feb24 nov 3 - 015 dec 5 apr3 - 2 2 feb
10. RKSV RODA '2316 feb24 mei 2 feb0 - 0 1 dec1 - 229 mrt1 - 2 8 mrt 19 apr2 - 110 mei15 dec
11. SO Soest15 mrt2 - 126 apr 8 dec 8 mrt29 mrt5 - 226 jan17 mei1 - 1 5 - 0 9 feb 1 dec
12. Theole3 - 23 - 229 mrt0 - 324 mei15 dec2 - 015 mrt 1 dec26 apr16 feb  2 feb10 mei
13. FC Weesp1 - 326 jan17 mei 5 apr22 mrt2 - 424 nov26 apr15 mrt 8 dec1 - 31 - 1 16 feb
14. Zeeburgia1 - 1 9 feb 8 dec17 mei26 jan15 mrt26 apr3 - 50 - 222 mrt 5 apr24 nov4 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie