Zaterdag 2e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Amstelveen Heemraad 0 0 0 0 0 0 0  
2 AMVJ 0 0 0 0 0 0 0  
3 Arsenal ASV 0 0 0 0 0 0 0  
4 Blauw-Wit Beursbengels FC 0 0 0 0 0 0 0  
5 BOL 0 0 0 0 0 0 0  
6 Buitenveldert SC 0 0 0 0 0 0 0  
7 Castricum FC 0 0 0 0 0 0 0  
8 DVVA 0 0 0 0 0 0 0  
9 EDO hfc 0 0 0 0 0 0 0  
10 HBOK 0 0 0 0 0 0 0  
11 Jong Holland 0 0 0 0 0 0 0  
12 Monnickendam 0 0 0 0 0 0 0  
13 OSV 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZOB 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amstelveen Heemraad2. AMVJ3. Arsenal ASV4. Blauw-Wit Beursbengels FC5. BOL6. Buitenveldert SC7. Castricum FC8. DVVA9. EDO hfc10. HBOK11. Jong Holland12. Monnickendam13. OSV14. ZOB
1. Amstelveen Heemraad 31 mrt17 mrt19 mei25 nov21 okt 3 feb14 okt17 feb30 sep27 jan21 apr 9 dec 4 nov
2. AMVJ18 nov 30 sep28 okt 7 okt10 feb16 dec26 mei 2 dec12 mei24 mrt14 apr10 mrt 3 feb
3. Arsenal ASV28 okt 7 apr 10 mrt23 sep 7 okt26 mei 2 dec12 mei24 mrt18 nov16 dec10 feb27 jan
4. Blauw-Wit Beursbengels FC16 dec17 mrt 4 nov 31 mrt21 apr21 okt30 sep 3 feb14 apr26 mei14 okt25 nov17 feb
5. BOL12 mei17 feb 3 feb18 nov 10 mrt14 apr16 dec26 mei 2 dec28 okt30 sep24 mrt14 okt
6. Buitenveldert SC24 mrt14 okt17 feb 2 dec 4 nov 17 mrt14 apr16 dec26 mei12 mei 3 feb18 nov30 sep
7. Castricum FC23 sep19 mei 9 dec24 mrt27 jan28 okt 18 nov10 mrt 7 okt10 feb25 nov 7 apr21 apr
8. DVVA10 feb 9 dec21 apr 7 apr19 mei27 jan31 mrt 28 okt10 mrt 7 okt21 okt23 sep25 nov
9. EDO hfc 7 okt21 apr25 nov23 sep 9 dec19 mei 4 nov17 mrt 10 feb 7 apr31 mrt27 jan21 okt
10. HBOK 7 apr25 nov21 okt27 jan21 apr 9 dec17 feb 4 nov14 okt 23 sep17 mrt19 mei31 mrt
11. Jong Holland14 apr21 okt31 mrt 9 dec17 mrt25 nov14 okt17 feb30 sep 3 feb  4 nov21 apr19 mei
12. Monnickendam 2 dec27 jan19 mei10 feb 7 apr23 sep12 mei24 mrt18 nov28 okt10 mrt  7 okt 9 dec
13. OSV26 mei 4 nov14 okt12 mei21 okt31 mrt30 sep 3 feb14 apr16 dec 2 dec17 feb 17 mrt
14. ZOB10 mrt23 sep14 apr 7 okt10 feb 7 apr 2 dec12 mei24 mrt18 nov16 dec26 mei28 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie