Zondag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Abcoude FC 0 0 0 0 0 0 0  
2 DCG RKSV 0 0 0 0 0 0 0  
3 Elinkwijk 0 0 0 0 0 0 0  
4 Hooglanderveen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Kampong 0 0 0 0 0 0 0  
6 Nieuw Utrecht SV 0 0 0 0 0 0 0  
7 NVC 0 0 0 0 0 0 0  
8 PVC 0 0 0 0 0 0 0  
9 PVCV 0 0 0 0 0 0 0  
10 SCH '44 0 0 0 0 0 0 0  
11 SO Soest 0 0 0 0 0 0 0  
12 Vriendenschaar 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVIJ 0 0 0 0 0 0 0  
14 Weesp FC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Abcoude FC2. DCG RKSV3. Elinkwijk4. Hooglanderveen5. Kampong6. Nieuw Utrecht SV7. NVC8. PVC9. PVCV10. SCH '4411. SO Soest12. Vriendenschaar13. VVIJ14. Weesp FC
1. Abcoude FC 27 mei19 nov29 okt25 mrt11 mrt 8 okt28 jan 8 apr24 sep 3 dec13 mei17 dec11 feb
2. DCG RKSV10 dec 11 feb24 sep 8 okt25 mrt29 okt22 apr20 mei28 jan19 nov11 mrt26 nov 8 apr
3. Elinkwijk 1 apr15 okt 15 apr 4 feb10 dec26 nov20 mei22 okt18 mrt18 feb 1 okt 5 nov22 apr
4. Hooglanderveen18 mrt 4 feb28 jan  1 okt20 mei22 okt 5 nov 1 apr26 nov15 okt18 feb22 apr10 dec
5. Kampong22 okt18 feb24 sep 8 apr 28 jan10 dec 1 apr26 nov22 apr 5 nov15 okt18 mrt20 mei
6. Nieuw Utrecht SV 5 nov22 okt27 mei17 dec15 apr 22 apr18 feb18 mrt 1 apr 1 okt 4 feb15 okt26 nov
7. NVC18 feb18 mrt13 mei25 mrt27 mei 3 dec  1 okt15 okt 5 nov15 apr17 dec 4 feb19 nov
8. PVC15 apr 3 dec17 dec11 mrt19 nov 8 okt 8 apr 24 sep11 feb13 mei25 mrt27 mei29 okt
9. PVCV 1 okt17 dec25 mrt19 nov13 mei29 okt11 feb 4 feb  8 okt27 mei 3 dec15 apr11 mrt
10. SCH '44 4 feb15 apr29 okt13 mei 3 dec19 nov11 mrt15 okt18 feb 17 dec27 mei 1 okt25 mrt
11. SO Soest22 apr 1 apr 8 okt11 feb11 mrt 8 apr28 jan26 nov10 dec20 mei 29 okt22 okt24 sep
12. Vriendenschaar26 nov 5 nov 8 apr 8 okt11 feb24 sep20 mei22 okt22 apr10 dec18 mrt  1 apr28 jan
13. VVIJ20 mei13 mei11 mrt 3 dec29 okt11 feb24 sep10 dec28 jan 8 apr25 mrt19 nov  8 okt
14. Weesp FC15 okt 1 okt 3 dec27 mei17 dec13 mei 1 apr18 mrt 5 nov22 okt 4 feb15 apr18 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie