Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alcmaria Victrix 0 0 0 0 0 0 0  
2 DEM 0 0 0 0 0 0 0  
3 dvc Buiksloot 0 0 0 0 0 0 0  
4 DZS 0 0 0 0 0 0 0  
5 EVC 0 0 0 0 0 0 0  
6 HCSC 0 0 0 0 0 0 0  
7 Hellas Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 Kadoelen sv 0 0 0 0 0 0 0  
9 OFC 0 0 0 0 0 0 0  
10 Opperdoes 0 0 0 0 0 0 0  
11 PSZ 0 0 0 0 0 0 0  
12 Reiger Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sporting Andijk 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZCFC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alcmaria Victrix2. DEM3. dvc Buiksloot4. DZS5. EVC6. HCSC7. Hellas Sport8. Kadoelen sv9. OFC10. Opperdoes11. PSZ12. Reiger Boys13. Sporting Andijk14. ZCFC
1. Alcmaria Victrix 14 okt18 nov30 sep16 dec26 mei 2 dec28 okt12 mei10 mrt17 feb 3 feb24 mrt14 apr
2. DEM10 feb  7 okt26 mei12 mei24 mrt18 nov16 dec10 mrt 7 apr23 sep14 apr28 okt 2 dec
3. dvc Buiksloot31 mrt17 feb 14 okt30 sep 3 feb14 apr26 mei16 dec21 apr17 mrt 4 nov25 nov21 okt
4. DZS 7 apr 9 dec10 feb 24 mrt18 nov28 okt10 mrt 2 dec23 sep27 jan19 mei 7 okt12 mei
5. EVC19 mei25 nov 7 apr21 okt 28 okt10 mrt 7 okt10 feb27 jan 9 dec21 apr23 sep31 mrt
6. HCSC 9 dec21 okt23 sep31 mrt17 mrt 10 feb 7 apr 7 okt19 mei21 apr25 nov27 jan 4 nov
7. Hellas Sport21 apr31 mrt27 jan17 mrt 4 nov14 okt 23 sep 7 apr 9 dec25 nov21 okt19 mei17 feb
8. Kadoelen sv17 mrt19 mei 9 dec 4 nov17 feb30 sep 3 feb 14 apr25 nov21 okt31 mrt21 apr14 okt
9. OFC25 nov 4 nov19 mei21 apr14 okt17 feb30 sep27 jan 21 okt31 mrt17 mrt 9 dec 3 feb
10. Opperdoes 4 nov30 sep 2 dec 3 feb14 apr16 dec26 mei12 mei24 mrt 14 okt17 feb18 nov17 mrt
11. PSZ 7 okt 3 feb28 okt14 apr26 mei 2 dec12 mei24 mrt18 nov10 feb 30 sep10 mrt16 dec
12. Reiger Boys23 sep27 jan10 mrt16 dec 2 dec12 mei24 mrt18 nov28 okt 7 okt 7 apr 10 feb26 mei
13. Sporting Andijk21 okt17 mrt12 mei17 feb 3 feb14 apr16 dec 2 dec26 mei31 mrt 4 nov14 okt 30 sep
14. ZCFC27 jan21 apr24 mrt25 nov18 nov10 mrt 7 okt10 feb23 sep28 okt19 mei 9 dec 7 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie