Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 OFC 7 6 0 1 18 34 11  
2 Reiger Boys 7 4 2 1 14 15 8  
3 Hellas Sport 7 4 2 1 14 13 6  
4 Sporting Andijk 7 4 1 2 13 26 16  
5 DEM 7 4 1 2 13 20 13  
6 dvc Buiksloot 7 4 1 2 13 21 16  
7 HCSC 7 4 1 2 13 14 13  
8 EVC 7 4 0 3 12 18 12  
9 VV PSZ 7 4 0 3 12 16 19  
10 VV Opperdoes 7 2 1 4 7 9 23  
11 SV Kadoelen 7 2 0 5 6 13 16  
12 Alcmaria Victrix 7 2 0 5 6 12 19  
13 DZS 7 0 1 6 1 12 35  
14 ZCFC 7 0 0 7 0 6 22  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
229
Totaal aantal doelpunten (thuis)
131
Totaal aantal doelpunten (uit)
98
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,67
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,67
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,00
Grootste overwinning (thuis) 
OFC - Opperdoes (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
DZS - Hellas Sport (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
DZS - Sporting Andijk (4 - 7)



Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alcmaria Victrix2. DEM3. dvc Buiksloot4. DZS5. EVC6. HCSC7. Hellas Sport8. SV Kadoelen9. OFC10. VV Opperdoes11. VV PSZ12. Reiger Boys13. Sporting Andijk14. ZCFC
1. Alcmaria Victrix 1 - 318 nov6 - 216 dec26 mei 2 dec2 - 112 mei10 mrt17 feb 3 feb24 mrt14 apr
2. DEM10 feb 2 - 126 mei12 mei24 mrt18 nov16 dec10 mrt 7 apr1 - 314 apr4 - 4 2 dec
3. dvc Buiksloot31 mrt17 feb 5 - 21 - 3 3 feb14 apr26 mei16 dec21 apr17 mrt2 - 225 nov5 - 2
4. DZS 7 apr 9 dec10 feb 24 mrt18 nov0 - 610 mrt 2 dec2 - 227 jan19 mei4 - 712 mei
5. EVC19 mei25 nov 7 apr6 - 1 1 - 210 mrt3 - 010 feb27 jan 9 dec21 apr4 - 031 mrt
6. HCSC 9 dec3 - 23 - 431 mrt17 mrt 10 feb 7 apr2 - 419 mei21 apr25 nov27 jan2 - 1
7. Hellas Sport21 apr31 mrt27 jan17 mrt2 - 00 - 0 3 - 1 7 apr 9 dec25 nov0 - 019 mei17 feb
8. SV Kadoelen17 mrt19 mei 9 dec3 - 117 feb1 - 2 3 feb 14 apr25 nov4 - 531 mrt21 apr3 - 0
9. OFC25 nov1 - 419 mei21 apr6 - 117 feb5 - 127 jan 10 - 031 mrt17 mrt 9 dec 3 feb
10. VV Opperdoes3 - 20 - 4 2 dec 3 feb14 apr16 dec26 mei12 mei24 mrt 1 - 217 feb18 nov17 mrt
11. VV PSZ2 - 1 3 feb2 - 314 apr26 mei 2 dec12 mei24 mrt18 nov10 feb 1 - 310 mrt16 dec
12. Reiger Boys4 - 027 jan10 mrt16 dec 2 dec12 mei24 mrt18 nov1 - 32 - 0 7 apr 10 feb26 mei
13. Sporting Andijk4 - 017 mrt12 mei17 feb 3 feb14 apr16 dec 2 dec26 mei31 mrt6 - 12 - 3 3 - 0
14. ZCFC27 jan21 apr24 mrt25 nov18 nov10 mrt0 - 110 feb2 - 51 - 319 mei 9 dec 7 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie