Zondag 1e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AFC '34 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV AGB 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Assendelft 0 0 0 0 0 0 0  
4 DEM 0 0 0 0 0 0 0  
5 hfc EDO 0 0 0 0 0 0 0  
6 Fortuna Wormerveer 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Hillegom 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Hoofddorp 0 0 0 0 0 0 0  
9 JOS Watergraafsmeer 0 0 0 0 0 0 0  
10 Legmeervogels 0 0 0 0 0 0 0  
11 LSVV 0 0 0 0 0 0 0  
12 FC Uitgeest 0 0 0 0 0 0 0  
13 RKVV Velsen 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zeeburgia 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AFC '342. VV AGB3. VV Assendelft4. DEM5. hfc EDO6. Fortuna Wormerveer7. SV Hillegom8. SV Hoofddorp9. JOS Watergraafsmeer10. Legmeervogels11. LSVV12. FC Uitgeest13. RKVV Velsen14. Zeeburgia
1. AFC '34  1 okt19 nov11 feb 8 okt13 mei17 dec25 mrt11 mrt29 okt27 mei 3 dec15 apr 4 feb
2. VV AGB 8 apr 29 okt 8 okt24 sep25 mrt27 mei19 nov11 feb11 mrt 3 dec13 mei17 dec28 jan
3. VV Assendelft 1 apr18 mrt 22 okt26 nov 1 okt 4 feb28 jan10 dec20 mei15 okt18 feb22 apr 5 nov
4. DEM15 okt18 feb25 mrt  5 nov27 mei18 mrt13 mei19 nov 3 dec15 apr17 dec 4 feb 1 okt
5. hfc EDO18 feb 4 feb13 mei11 mrt  3 dec15 apr29 okt25 mrt19 nov17 dec27 mei 1 okt15 okt
6. Fortuna Wormerveer26 nov22 okt 8 apr10 dec22 apr 18 feb24 sep20 mei28 jan 5 nov15 okt18 mrt 1 apr
7. SV Hillegom20 mei10 dec24 sep29 okt28 jan 8 okt 11 feb 8 apr25 mrt19 nov11 mrt26 nov22 apr
8. SV Hoofddorp22 okt 1 apr15 apr26 nov18 mrt 4 feb15 okt 22 apr10 dec18 feb 1 okt 5 nov20 mei
9. JOS Watergraafsmeer 5 nov15 okt27 mei 1 apr22 okt17 dec 1 okt 3 dec 13 mei 4 feb15 apr18 feb18 mrt
10. Legmeervogels18 mrt 5 nov17 dec22 apr 1 apr15 apr22 okt27 mei26 nov  1 okt 4 feb15 okt18 feb
11. LSVV10 dec22 apr11 feb28 jan20 mei11 mrt 1 apr 8 okt24 sep 8 apr 29 okt22 okt26 nov
12. FC Uitgeest22 apr26 nov 8 okt20 mei10 dec11 feb 5 nov 8 apr28 jan24 sep18 mrt  1 apr22 okt
13. RKVV Velsen28 jan20 mei 3 dec24 sep 8 apr29 okt13 mei11 mrt 8 okt11 feb25 mrt19 nov 10 dec
14. Zeeburgia24 sep15 apr11 mrt 8 apr11 feb19 nov 3 dec17 dec29 okt 8 okt13 mei25 mrt27 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie