Zaterdag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DEV Doorn 0 0 0 0 0 0 0  
2 DVSA 0 0 0 0 0 0 0  
3 Echteld 0 0 0 0 0 0 0  
4 Ede/Victoria 0 0 0 0 0 0 0  
5 GVC 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kesteren 0 0 0 0 0 0 0  
7 Lienden FC 0 0 0 0 0 0 0  
8 Musketiers 0 0 0 0 0 0 0  
9 Oranje Wit Elst 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVF 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVMM 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVA Achterberg 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wageningen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DEV Doorn2. DVSA3. Echteld4. Ede/Victoria5. GVC6. Kesteren7. Lienden FC8. Musketiers9. Oranje Wit Elst10. SVF11. SVMM12. VVA Achterberg13. Wageningen
1. DEV Doorn 10 mrt24 mrt19 mei25 nov18 nov 9 dec 7 okt23 sep10 feb21 apr28 okt 7 apr
2. DVSA 4 nov 23 sep21 apr31 mrt17 mrt25 nov10 feb 7 okt 7 apr21 okt19 mei27 jan
3. Echteld21 okt 3 feb 17 mrt14 okt30 sep 4 nov14 apr16 dec26 mei17 feb21 apr25 nov
4. Ede/Victoria16 dec 2 dec28 okt 14 apr26 mei30 sep12 mei18 nov24 mrt 3 feb10 feb10 mrt
5. GVC12 mei18 nov10 feb27 jan 24 mrt19 mei28 okt 2 dec10 mrt 9 dec23 sep 7 okt
6. Kesteren31 mrt28 okt 7 apr 9 dec21 okt 21 apr10 mrt10 feb 7 okt25 nov27 jan23 sep
7. Lienden FC26 mei12 mei10 mrt 7 apr16 dec 2 dec 24 mrt28 okt18 nov27 jan 7 okt10 feb
8. Musketiers17 feb14 okt27 jan25 nov17 mrt 4 nov21 okt  7 apr23 sep31 mrt 9 dec19 mei
9. Oranje Wit Elst 3 feb17 feb19 mei31 mrt21 apr14 okt17 mrt30 sep 27 jan 4 nov21 okt 9 dec
10. SVF14 okt30 sep 9 dec21 okt 4 nov17 feb31 mrt 3 feb14 apr 19 mei25 nov21 apr
11. SVMM 2 dec24 mrt 7 okt23 sep26 mei12 mei14 apr18 nov10 mrt16 dec  7 apr28 okt
12. VVA Achterberg17 mrt16 dec 2 dec14 okt 3 feb14 apr17 feb26 mei24 mrt12 mei30 sep 18 nov
13. Wageningen30 sep14 apr12 mei 4 nov17 feb 3 feb14 okt16 dec26 mei 2 dec17 mrt31 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie