Zondag 5e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Berkhout 0 0 0 0 0 0 0  
2 DEVO '58 0 0 0 0 0 0 0  
3 DRC 0 0 0 0 0 0 0  
4 dvc Buiksloot 0 0 0 0 0 0 0  
5 Eendracht '82 0 0 0 0 0 0 0  
6 De Flamingo's '64 0 0 0 0 0 0 0  
7 Graftdijk 0 0 0 0 0 0 0  
8 Jisp 0 0 0 0 0 0 0  
9 SDW 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sint Adelbert 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sloterdijk AVV 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Sporting S 0 0 0 0 0 0 0  
13 SSV 0 0 0 0 0 0 0  
14 WBSV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Berkhout2. DEVO '583. DRC4. dvc Buiksloot5. Eendracht '826. De Flamingo's '647. Graftdijk8. Jisp9. SDW10. Sint Adelbert11. Sloterdijk AVV12. SV Sporting S13. SSV14. WBSV
1. Berkhout 15 apr 1 apr18 feb17 dec26 nov 4 feb 1 okt22 okt27 mei 5 nov18 mrt22 apr15 okt
2. DEVO '5828 jan 22 apr 1 apr 8 apr20 mei15 okt 5 nov18 feb24 sep22 okt26 nov10 dec18 mrt
3. DRC19 nov 3 dec 15 okt13 mei25 mrt27 mei17 dec15 apr29 okt 4 feb18 feb11 mrt 1 okt
4. dvc Buiksloot 8 okt19 nov11 feb 11 mrt29 okt25 mrt13 mei 3 dec17 dec15 apr24 sep 8 apr27 mei
5. Eendracht '8220 mei 1 okt26 nov 5 nov 10 dec18 feb15 okt 4 feb28 jan18 mrt 1 apr22 okt22 apr
6. De Flamingo's '6413 mei17 dec22 okt18 mrt27 mei 15 apr 4 feb 1 okt 3 dec15 okt 5 nov 1 apr18 feb
7. Graftdijk24 sep11 feb10 dec22 okt 8 okt28 jan 18 mrt 5 nov 8 apr26 nov22 apr20 mei 1 apr
8. Jisp 8 apr11 mrt20 mei26 nov11 feb24 sep29 okt  1 apr 8 okt22 apr10 dec28 jan22 okt
9. SDW25 mrt 8 okt28 jan22 apr24 sep 8 apr11 mrt19 nov 11 feb10 dec20 mei29 okt26 nov
10. Sint Adelbert10 dec 4 feb18 mrt20 mei15 apr22 apr 1 okt18 feb15 okt  1 apr22 okt26 nov 5 nov
11. Sloterdijk AVV11 mrt25 mrt24 sep28 jan29 okt11 feb13 mei 3 dec27 mei19 nov  8 apr 8 okt17 dec
12. SV Sporting S29 okt13 mei 8 okt 4 feb19 nov11 mrt 3 dec27 mei17 dec25 mrt 1 okt 11 feb15 apr
13. SSV 3 dec27 mei 5 nov 1 okt25 mrt19 nov17 dec15 apr18 mrt13 mei18 feb15 okt  4 feb
14. WBSV11 feb29 okt 8 apr10 dec 3 dec 8 okt19 nov25 mrt13 mei11 mrt20 mei28 jan24 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie