Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV De Meer 10 9 1 0 28 31 7  
2 VVA/Spartaan 10 8 1 1 25 34 10  
3 AVV Swift 10 8 0 2 24 31 5  
4 IVV 10 6 1 3 19 32 16  
5 Atletico Club Amsterdam 10 5 1 4 16 20 12  
6 SV De Meteoor 10 4 1 5 13 23 17  
7 SC Buitenveldert 10 4 0 6 12 22 43  
8 SV Nieuw-West United 10 3 2 5 11 10 16  
9 OSC (A) 10 3 2 5 11 20 27  
10 ASC Germaan/De Eland 10 2 1 7 7 8 24  
11 TABA afc 10 2 1 7 7 9 26  
12 ASV Arsenal 10 0 1 9 1 5 42  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
60
Totaal aantal doelpunten
245
Totaal aantal doelpunten (thuis)
111
Totaal aantal doelpunten (uit)
134
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,08
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,23
Grootste overwinning (thuis) 
VVA/Spartaan - Arsenal ASV (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Buitenveldert SC - Meer De (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Buitenveldert SC - IVV (3 - 10)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASV Arsenal2. Atletico Club Amsterdam3. SC Buitenveldert4. ASC Germaan/De Eland5. IVV6. SV De Meer7. SV De Meteoor8. SV Nieuw-West United9. OSC (A)10. AVV Swift11. TABA afc12. VVA/Spartaan
1. ASV Arsenal 1 - 41 - 30 - 30 - 518 feb18 mrt27 mei13 mei0 - 725 mrt15 apr
2. Atletico Club Amsterdam11 feb 1 - 42 - 027 mei13 mei4 - 111 mrt25 mrt 8 apr4 - 11 - 1
3. SC Buitenveldert 8 apr22 apr 4 - 23 - 100 - 8 4 feb2 - 520 mei0 - 611 mrt11 feb
4. ASC Germaan/De Eland20 mei18 feb13 mei 15 apr1 - 10 - 425 mrt 4 feb18 mrt1 - 30 - 5
5. IVV22 apr 4 feb18 mrt3 - 0 20 mei2 - 1 8 apr3 - 31 - 311 feb1 - 2
6. SV De Meer5 - 02 - 125 mrt11 mrt3 - 2 22 apr1 - 015 apr11 feb4 - 127 mei
7. SV De Meteoor3 - 115 apr27 mei11 feb25 mrt2 - 3 13 mei1 - 23 - 15 - 011 mrt
8. SV Nieuw-West United 4 feb1 - 018 feb0 - 10 - 118 mrt1 - 1 1 - 120 mei15 apr22 apr
9. OSC (A)5 - 20 - 37 - 327 mei11 mrt0 - 3 8 apr11 feb 22 apr1 - 21 - 6
10. AVV Swift11 mrt1 - 015 apr2 - 013 mei0 - 118 feb5 - 03 - 0 27 mei25 mrt
11. TABA afc0 - 018 mrt0 - 222 apr1 - 4 8 apr20 mei0 - 218 feb 4 feb 1 - 3
12. VVA/Spartaan7 - 020 mei3 - 1 8 apr18 feb 4 feb3 - 24 - 018 mrt0 - 313 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie