Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ASV Arsenal 0 0 0 0 0 0 0  
2 Atletico Club Amsterdam 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC Buitenveldert 0 0 0 0 0 0 0  
4 ASC Germaan/De Eland 0 0 0 0 0 0 0  
5 IVV 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV De Meer 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV De Meteoor 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Nieuw-West United 0 0 0 0 0 0 0  
9 OSC (A) 0 0 0 0 0 0 0  
10 AVV Swift 0 0 0 0 0 0 0  
11 TABA afc 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVA/Spartaan 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASV Arsenal2. Atletico Club Amsterdam3. SC Buitenveldert4. ASC Germaan/De Eland5. IVV6. SV De Meer7. SV De Meteoor8. SV Nieuw-West United9. OSC (A)10. AVV Swift11. TABA afc12. VVA/Spartaan
1. ASV Arsenal 15 okt 1 okt 3 dec19 nov 4 mrt18 mrt27 mei13 mei29 okt25 mrt15 apr
2. Atletico Club Amsterdam25 feb 19 nov 8 okt27 mei13 mei24 sep11 mrt25 mrt 8 apr22 okt 3 dec
3. SC Buitenveldert 8 apr22 apr  5 nov22 okt26 nov10 dec 8 okt20 mei24 sep11 mrt25 feb
4. ASC Germaan/De Eland20 mei 4 mrt13 mei 15 apr29 okt15 okt25 mrt10 dec18 mrt19 nov 1 okt
5. IVV22 apr10 dec18 mrt24 sep 20 mei26 nov 8 apr29 okt 5 nov25 feb 8 okt
6. SV De Meer 8 okt 5 nov25 mrt11 mrt 3 dec 22 apr22 okt15 apr25 feb 1 okt27 mei
7. SV De Meteoor22 okt15 apr27 mei25 feb25 mrt19 nov 13 mei 1 okt 8 okt 3 dec11 mrt
8. SV Nieuw-West United10 dec29 okt 4 mrt26 nov 1 okt18 mrt 5 nov 15 okt20 mei15 apr22 apr
9. OSC (A) 5 nov26 nov 3 dec27 mei11 mrt24 sep 8 apr25 feb 22 apr 8 okt22 okt
10. AVV Swift11 mrt 1 okt15 apr22 okt13 mei15 okt 4 mrt 3 dec19 nov 27 mei25 mrt
11. TABA afc26 nov18 mrt29 okt22 apr15 okt 8 apr20 mei24 sep 4 mrt10 dec  5 nov
12. VVA/Spartaan24 sep20 mei15 okt 8 apr 4 mrt10 dec29 okt19 nov18 mrt26 nov13 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie