Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ZAP 9 6 1 2 19 24 11  
2 VV Limmen 9 6 1 2 19 24 12  
3 Meervogels '31 7 5 1 1 16 19 8  
4 FC Den Helder 9 5 1 3 16 26 18  
5 SV Kleine Sluis 8 5 0 3 15 15 15  
6 Vitesse '22 10 4 3 3 15 19 16  
7 SV DTS 10 5 0 5 15 17 24  
8 Vrone 9 4 1 4 13 12 14  
9 Hollandia T 8 3 2 3 11 16 16  
10 Zeevogels 10 2 3 5 9 20 31  
11 Egmondia 9 2 1 6 7 10 25  
12 VIOS W 9 2 0 7 6 12 18  
13 JVC 9 1 2 6 5 9 15  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
58
Totaal aantal doelpunten
223
Totaal aantal doelpunten (thuis)
134
Totaal aantal doelpunten (uit)
89
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,84
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,31
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,53
Grootste overwinning (thuis) 
Limmen - Den Helder FC (8 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
Kleine Sluis - Hollandia T (1 - 4)
DTS - Vitesse '22 (1 - 4)
Egmondia - ZAP (1 - 4)
Den Helder FC - ZAP (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Limmen - Den Helder FC (8 - 2)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Den Helder2. SV DTS3. Egmondia4. Hollandia T5. JVC6. SV Kleine Sluis7. VV Limmen8. Meervogels '319. VIOS W10. Vitesse '2211. Vrone12. ZAP13. Zeevogels
1. FC Den Helder 5 - 16 - 115 apr27 mei4 - 0 8 apr25 mrt11 feb17 dec13 mei0 - 35 - 1
2. SV DTS18 mrt 3 - 22 - 118 feb2 - 0 1 apr15 apr3 - 21 - 4 4 feb17 dec13 mei
3. Egmondia22 apr 8 apr AFG2 - 020 mei0 - 111 mrt28 jan11 feb1 - 01 - 425 mrt
4. Hollandia T28 jan11 feb27 mei 17 dec 8 apr1 - 313 mei1 - 03 - 33 - 025 mrt11 mrt
5. JVCAFG3 - 013 mei20 mei 28 jan0 - 21 - 2 8 apr11 mrt25 mrt1 - 111 feb
6. SV Kleine Sluis 4 feb11 mrt17 dec1 - 415 apr 11 feb 3 dec3 - 225 mrt27 mei13 mei4 - 1
7. VV Limmen8 - 22 - 118 mrt18 feb 4 feb1 - 2 17 dec4 - 213 mei15 apr27 mei2 - 2
8. Meervogels '312 - 228 jan5 - 026 nov 1 apr22 apr20 mei AFG 8 apr18 mrt11 feb5 - 1
9. VIOS W0 - 125 mrt15 apr 4 feb1 - 018 feb11 mrt27 mei 0 - 117 dec1 - 34 - 2
10. Vitesse '2220 mei22 apr4 - 1 1 apr0 - 01 - 32 - 10 - 118 mrt 18 feb 4 febAFG
11. Vrone2 - 10 - 1 1 apr22 apr3 - 1AFG28 jan2 - 120 mei3 - 3 11 mrt 8 apr
12. ZAP 1 apr20 mei18 feb5 - 118 mrt0 - 2AFG2 - 322 apr3 - 13 - 1 28 jan
13. Zeevogels18 feb5 - 32 - 22 - 24 - 318 mrt22 apr 4 feb 1 apr27 mei0 - 115 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie