Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Den Helder 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV DTS 0 0 0 0 0 0 0  
3 Egmondia 0 0 0 0 0 0 0  
4 Hollandia T 0 0 0 0 0 0 0  
5 JVC 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Kleine Sluis 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Limmen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Meervogels '31 0 0 0 0 0 0 0  
9 VIOS W 0 0 0 0 0 0 0  
10 Vitesse '22 0 0 0 0 0 0 0  
11 Vrone 0 0 0 0 0 0 0  
12 ZAP 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zeevogels 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Den Helder2. SV DTS3. Egmondia4. Hollandia T5. JVC6. SV Kleine Sluis7. VV Limmen8. Meervogels '319. VIOS W10. Vitesse '2211. Vrone12. ZAP13. Zeevogels
1. FC Den Helder 29 okt 3 dec15 apr27 mei24 sep 8 apr25 mrt 8 okt17 dec13 mei19 nov11 mrt
2. SV DTS18 mrt  1 okt15 okt18 feb 5 nov 1 apr15 apr13 mei 3 dec 4 feb17 dec27 mei
3. Egmondia22 apr 8 apr 10 dec26 nov20 mei29 okt11 mrt25 mrt11 feb19 nov 8 okt24 sep
4. Hollandia T28 jan11 feb27 mei 17 dec 8 apr 8 okt13 mei24 sep19 nov 3 dec25 mrt29 okt
5. JVC10 dec 8 okt13 mei20 mei 28 jan24 sep19 nov11 feb11 mrt25 mrt29 okt 3 dec
6. SV Kleine Sluis 4 feb11 mrt17 dec 1 okt15 apr 11 feb 3 dec29 okt25 mrt27 mei13 mei19 nov
7. VV Limmen 1 okt19 nov18 mrt18 feb 4 feb15 okt 17 dec 3 dec13 mei15 apr27 mei25 mrt
8. Meervogels '3122 okt28 jan 5 nov26 nov 1 apr22 apr20 mei 24 sep 8 apr18 mrt11 feb24 sep
9. VIOS W18 feb26 nov22 okt 5 nov 1 okt18 mrt22 apr 4 feb 27 mei 1 okt15 apr17 dec
10. Vitesse '2220 mei22 apr15 okt 1 apr 5 nov22 okt26 nov 1 okt10 dec 18 feb 4 feb15 apr
11. Vrone26 nov24 sep 1 apr22 apr22 okt10 dec28 jan29 okt 8 apr 8 okt 11 mrt11 feb
12. ZAP 1 apr20 mei18 feb22 okt18 mrt26 nov10 dec15 okt28 jan24 sep 5 nov  8 apr
13. Zeevogels 5 nov10 dec 4 feb18 mrt22 apr 1 apr22 okt18 feb20 mei28 jan 1 okt 1 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie