Zondag 5e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AGSV 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Callantsoog 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV DESS 0 0 0 0 0 0 0  
4 Duinrand S 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV DWB 0 0 0 0 0 0 0  
6 HOSV 0 0 0 0 0 0 0  
7 Kaagvogels 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV MOC 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Oosterend 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Oudesluis 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Petten 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sint Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Wiron 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zeemacht 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AGSV2. VV Callantsoog3. SV DESS4. Duinrand S5. VV DWB6. HOSV7. Kaagvogels8. VV MOC9. SV Oosterend10. VV Oudesluis11. SV Petten12. Sint Boys13. VV Wiron14. Zeemacht
1. AGSV 18 mrt20 mei 1 apr 4 feb15 okt 5 nov22 apr26 nov10 dec 1 okt28 jan22 okt18 feb
2. VV Callantsoog29 okt 11 mrt 8 apr27 mei 3 dec28 jan17 dec24 sep11 feb25 mrt19 nov 8 okt13 mei
3. SV DESS17 dec 5 nov 18 mrt22 okt 1 okt18 feb15 okt 1 apr26 nov15 apr27 mei22 apr 4 feb
4. Duinrand S19 nov 1 okt29 okt 17 dec27 mei 4 feb15 apr 8 okt11 mrt13 mei25 mrt11 feb 3 dec
5. VV DWB24 sep10 dec25 mrt20 mei 19 nov22 apr26 nov28 jan 8 apr 8 okt11 feb29 okt11 mrt
6. HOSV11 feb22 apr 8 apr10 dec 1 apr 26 nov22 okt20 mei24 sep11 mrt 8 okt28 jan29 okt
7. Kaagvogels11 mrt15 apr 8 okt24 sep 3 dec13 mei 27 mei11 feb29 okt19 nov17 dec 8 apr25 mrt
8. VV MOC 3 dec20 mei11 feb28 jan13 mei25 mrt10 dec  8 apr 8 okt29 okt11 mrt24 sep19 nov
9. SV Oosterend13 mei 4 feb19 nov18 feb15 apr17 dec15 okt 1 okt 25 mrt 3 dec29 okt11 mrt27 mei
10. VV Oudesluis27 mei15 okt13 mei 5 nov 1 okt 4 feb18 mrt18 feb22 okt 17 dec 3 dec 1 apr15 apr
11. SV Petten 8 apr22 okt28 jan26 nov18 feb 5 nov 1 apr18 mrt22 apr20 mei 24 sep10 dec15 okt
12. Sint Boys15 apr 1 apr10 dec22 okt15 okt18 feb20 mei 5 nov18 mrt22 apr 4 feb 26 nov 1 okt
13. VV Wiron25 mrt18 feb 3 dec15 okt18 mrt15 apr 1 okt 4 feb 5 nov19 nov27 mei13 mei 17 dec
14. Zeemacht 8 okt26 nov24 sep22 apr 5 nov18 mrt22 okt 1 apr10 dec28 jan11 feb 8 apr20 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie