Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKSV DCG 0 0 0 0 0 0 0  
2 vv IJmuiden 0 0 0 0 0 0 0  
3 Overbos 0 0 0 0 0 0 0  
4 RKSV Pancratius 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Robinhood 0 0 0 0 0 0 0  
6 SCW 0 0 0 0 0 0 0  
7 Stormvogels IJVV 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV United-DAVO 0 0 0 0 0 0 0  
9 VEW 0 0 0 0 0 0 0  
10 VSV 0 0 0 0 0 0 0  
11 VVA/Spartaan 0 0 0 0 0 0 0  
12 FC VVC 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Zandvoort 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZSGOWMS 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. RKSV DCG2. vv IJmuiden3. Overbos4. RKSV Pancratius5. SV Robinhood6. SCW7. Stormvogels IJVV8. SV United-DAVO9. VEW10. VSV11. VVA/Spartaan12. FC VVC13. SV Zandvoort14. ZSGOWMS
1. RKSV DCG 28 okt19 mei10 feb21 okt21 apr27 jan10 mrt 7 apr25 nov 7 okt23 sep 9 dec31 mrt
2. vv IJmuiden17 mrt  9 dec 7 okt31 mrt25 nov19 mei10 feb23 sep21 okt 7 apr27 jan21 apr 4 nov
3. Overbos16 dec26 mei 12 mei30 sep 3 feb10 mrt 2 dec18 nov14 okt28 okt24 mrt17 feb14 apr
4. RKSV Pancratius14 okt17 feb25 nov 21 apr17 mrt21 okt30 sep19 mei 4 nov27 jan 9 dec31 mrt 3 feb
5. SV Robinhood24 mrt18 nov 7 apr 2 dec 19 mei23 sep28 okt10 feb 9 dec10 mrt 7 okt27 jan12 mei
6. SCW 2 dec12 mei23 sep28 okt16 dec  7 okt24 mrt10 mrt27 jan18 nov10 feb 7 apr26 mei
7. Stormvogels IJVV14 apr16 dec 4 nov24 mrt 3 feb17 feb 26 mei 2 dec30 sep12 mei18 nov14 okt17 mrt
8. SV United-DAVO 4 nov14 okt21 apr 7 apr17 mrt21 okt 9 dec 27 jan31 mrt23 sep19 mei25 nov17 feb
9. VEW30 sep 3 feb31 mrt16 dec14 okt 4 nov21 apr14 apr 17 feb26 mei25 nov17 mrt21 okt
10. VSV12 mei24 mrt10 feb10 mrt26 mei14 apr 7 apr18 nov 7 okt 16 dec28 okt23 sep 2 dec
11. VVA/Spartaan17 feb30 sep17 mrt14 apr 4 nov31 mrt25 nov 3 feb 9 dec19 mei 21 apr21 okt14 okt
12. FC VVC 3 feb14 apr21 okt26 mei17 feb14 okt31 mrt16 dec12 mei17 mrt 2 dec  4 nov30 sep
13. SV Zandvoort26 mei 2 dec 7 okt18 nov14 apr30 sep10 feb12 mei28 okt 3 feb24 mrt10 mrt 16 dec
14. ZSGOWMS18 nov10 mrt27 jan23 sep25 nov 9 dec28 okt 7 okt24 mrt21 apr10 feb 7 apr19 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie