Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Quick 1890 AFC 11 9 1 1 28 26 9  
2 Saestum 11 7 1 3 22 46 24  
3 APWC 11 7 1 3 22 28 19  
4 VVZA 11 5 5 1 20 30 18  
5 Zwaluwen Utrecht 1911 11 6 2 3 20 32 24  
6 MSV '19 11 6 0 5 18 24 17  
7 Nederhorst 11 5 0 6 15 30 23  
8 FC Jeugd 11 4 2 5 14 19 31  
9 Wasmeer 11 3 4 4 13 24 24  
10 Sporting '70 11 3 2 6 11 16 25  
11 RODA '46 11 3 2 6 11 8 20  
12 Waterwijk 11 3 1 7 10 19 36  
13 AS '80 11 2 3 6 9 24 32  
14 Vreeswijk 11 0 4 7 4 16 40  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
77
Totaal aantal doelpunten
342
Totaal aantal doelpunten (thuis)
188
Totaal aantal doelpunten (uit)
154
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,00
Grootste overwinning (thuis) 
Nederhorst - Vreeswijk (11 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Jeugd FC - Saestum (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
AS '80 - Wasmeer (7 - 5)
Nederhorst - Vreeswijk (11 - 1)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. APWC2. AS '803. FC Jeugd4. MSV '195. Nederhorst6. Quick 1890 AFC7. RODA '468. Saestum9. Sporting '7010. Vreeswijk11. VVZA12. Wasmeer13. Waterwijk14. Zwaluwen Utrecht 1911
1. APWC  4 feb27 mei3 - 11 - 43 - 10 - 118 mrt4 - 213 mei 1 apr15 apr18 feb5 - 3
2. AS '802 - 2 11 feb11 mrt25 feb20 mei2 - 02 - 5 1 apr 8 apr28 jan7 - 52 - 222 apr
3. FC Jeugd25 feb3 - 2 1 - 0 1 apr0 - 128 jan1 - 8 4 feb20 mei2 - 218 feb22 apr18 mrt
4. MSV '1920 mei5 - 3 8 apr 1 - 022 apr1 - 2 1 apr18 feb28 jan25 feb3 - 018 mrt1 - 3
5. Nederhorst11 mrt27 mei4 - 113 mei 1 - 225 mrt 4 feb1 - 211 - 111 feb0 - 115 apr4 - 2
6. Quick 1890 AFC25 mrt3 - 113 mei1 - 018 feb 0 - 03 - 115 apr3 - 011 mrt27 mei7 - 0 4 feb
7. RODA '4622 apr18 feb15 apr 4 feb3 - 418 mrt 20 mei1 - 025 feb0 - 00 - 30 - 1 1 apr
8. Saestum2 - 313 mei11 mrt3 - 56 - 111 feb4 - 1 5 - 46 - 1 8 apr25 mrt27 mei15 apr
9. Sporting '70 8 apr3 - 10 - 30 - 320 mei28 jan11 feb22 apr 25 mrt0 - 311 mrt3 - 225 feb
10. Vreeswijk0 - 11 - 12 - 215 apr18 mrt 1 apr27 mei18 feb1 - 1 22 apr 4 feb2 - 32 - 3
11. VVZA2 - 115 apr25 mrt27 mei3 - 02 - 313 mei3 - 318 mrt5 - 2 2 - 2 4 feb18 feb
12. Wasmeer28 jan18 mrt6 - 111 feb22 apr25 feb 8 apr0 - 31 - 14 - 420 mei  1 apr1 - 1
13. Waterwijk1 - 525 mrt2 - 31 - 428 jan 8 apr11 mrt25 feb13 mei11 feb2 - 52 - 1 20 mei
14. Zwaluwen Utrecht 191111 feb3 - 14 - 225 mrt 8 apr1 - 25 - 028 jan27 mei11 mrt3 - 313 mei4 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie