Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Beemster 0 0 0 0 0 0 0  
2 De Blokkers 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC Dynamo 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Grasshoppers 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hauwert 65 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Hercules Zaandam 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV KGB 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Purmerend 0 0 0 0 0 0 0  
9 SEW 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sint George 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Spirit '30 0 0 0 0 0 0 0  
12 Volendam rkav 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVW 0 0 0 0 0 0 0  
14 Westfriezen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Beemster2. De Blokkers3. SC Dynamo4. VV Grasshoppers5. Hauwert 656. SC Hercules Zaandam7. VV KGB8. FC Purmerend9. SEW10. Sint George11. SC Spirit '3012. Volendam rkav13. VVW14. Westfriezen
1. SV Beemster  1 apr26 nov 1 okt18 mrt 5 nov15 okt20 mei18 feb22 okt 4 feb10 dec22 apr28 jan
2. De Blokkers19 nov  8 okt13 mei 1 okt 4 feb27 mei29 okt 3 dec11 feb17 dec11 mrt15 apr25 mrt
3. SC Dynamo13 mei18 feb  3 dec 4 feb15 okt17 dec19 nov27 mei11 mrt15 apr25 mrt 1 okt29 okt
4. VV Grasshoppers 8 apr26 nov22 apr 22 okt 1 apr 5 nov28 jan15 okt10 dec18 feb20 mei18 mrt24 sep
5. Hauwert 6529 okt 8 apr24 sep25 mrt 28 jan 3 dec11 mrt13 mei 8 okt27 mei11 feb17 dec19 nov
6. SC Hercules Zaandam11 mrt24 sep11 feb19 nov15 apr 13 mei 8 okt25 mrt 8 apr 3 dec29 okt27 mei17 dec
7. VV KGB11 feb10 dec20 mei11 mrt22 apr26 nov  8 apr29 okt28 jan 1 apr24 sep22 okt 8 okt
8. FC Purmerend17 dec18 mrt 1 apr15 apr 5 nov18 feb 1 okt  4 feb22 apr22 okt26 nov15 okt27 mei
9. SEW 8 okt22 apr10 dec11 feb26 nov22 okt18 mrt24 sep 20 mei 5 nov28 jan 1 apr 8 apr
10. Sint George25 mrt15 okt 5 nov27 mei18 feb 1 okt15 apr 3 dec17 dec 18 mrt19 nov 4 feb13 mei
11. SC Spirit '3024 sep20 mei28 jan 8 okt10 dec22 apr19 nov25 mrt11 mrt29 okt  8 apr26 nov11 feb
12. Volendam rkav27 mei 5 nov22 okt17 dec15 okt18 mrt 4 feb13 mei15 apr 1 apr 1 okt 18 feb 3 dec
13. VVW 3 dec28 jan 8 apr29 okt20 mei10 dec25 mrt11 feb19 nov24 sep13 mei 8 okt 11 mrt
14. Westfriezen15 apr22 okt18 mrt 4 feb 1 apr20 mei18 feb10 dec 1 okt26 nov15 okt22 apr 5 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie