Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Beemster 8 4 4 0 16 21 10  
2 Westfriezen 8 4 4 0 16 11 4  
3 VV Grasshoppers 8 4 3 1 15 17 9  
4 SC Hercules Zaandam 8 5 0 3 15 20 15  
5 Volendam rkav 8 4 2 2 14 13 9  
6 FC Purmerend 8 4 1 3 13 16 11  
7 VVW 8 3 2 3 11 9 13  
8 De Blokkers 8 2 3 3 9 12 11  
9 VV KGB 8 2 3 3 9 6 11  
10 SC Spirit '30 8 2 2 4 8 12 15  
11 SEW 8 2 2 4 8 11 17  
12 Sint George 8 1 4 3 7 13 17  
13 Hauwert 65 8 1 3 4 6 12 18  
14 SC Dynamo 8 1 1 6 4 17 30  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
56
Totaal aantal doelpunten
190
Totaal aantal doelpunten (thuis)
109
Totaal aantal doelpunten (uit)
81
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,95
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,45
Grootste overwinning (thuis) 
Blokkers De - Dynamo SC (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
VVW - Volendam rkav (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Blokkers De - Dynamo SC (7 - 1)
Hauwert 65 - Beemster (4 - 4)
Sint George - Dynamo SC (4 - 4)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Beemster2. De Blokkers3. SC Dynamo4. VV Grasshoppers5. Hauwert 656. SC Hercules Zaandam7. VV KGB8. FC Purmerend9. SEW10. Sint George11. SC Spirit '3012. Volendam rkav13. VVW14. Westfriezen
1. SV Beemster  1 apr26 nov1 - 118 mrt4 - 26 - 120 mei18 feb3 - 1 4 feb10 dec22 apr28 jan
2. De Blokkers0 - 0 7 - 113 mei2 - 0 4 feb27 mei1 - 4 3 dec11 feb17 dec11 mrt15 apr25 mrt
3. SC Dynamo13 mei18 feb  3 dec 4 feb4 - 317 dec1 - 327 mei11 mrt15 apr25 mrt2 - 31 - 2
4. VV Grasshoppers 8 apr26 nov22 apr 5 - 2 1 apr0 - 028 jan3 - 010 dec18 feb20 mei18 mrt1 - 1
5. Hauwert 654 - 4 8 apr4 - 125 mrt 28 jan 3 dec11 mrt13 mei1 - 127 mei11 feb17 dec1 - 1
6. SC Hercules Zaandam11 mrt3 - 111 feb2 - 115 apr 13 mei2 - 025 mrt 8 apr 3 dec3 - 027 mei17 dec
7. VV KGB11 feb10 dec20 mei11 mrt22 apr26 nov  8 apr0 - 128 jan 1 apr0 - 10 - 00 - 0
8. FC Purmerend17 dec18 mrt 1 apr15 apr2 - 018 feb1 - 2  4 feb22 apr3 - 126 nov0 - 127 mei
9. SEW0 - 222 apr10 dec11 feb26 nov2 - 418 mrt3 - 3 20 mei1 - 128 jan 1 apr 8 apr
10. Sint George25 mrt1 - 14 - 427 mei18 feb3 - 115 apr 3 dec17 dec 18 mrt1 - 1 4 feb13 mei
11. SC Spirit '301 - 120 mei28 jan2 - 310 dec22 apr2 - 325 mrt11 mrt3 - 1  8 apr26 nov11 feb
12. Volendam rkav27 mei0 - 04 - 317 dec2 - 018 mrt 4 feb13 mei15 apr 1 apr1 - 2 18 feb 3 dec
13. VVW 3 dec28 jan 8 apr1 - 320 mei10 dec25 mrt11 feb1 - 33 - 113 mei0 - 4 11 mrt
14. Westfriezen15 apr2 - 018 mrt 4 feb 1 apr20 mei18 feb10 dec3 - 126 nov2 - 022 apr0 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie