Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alliance '22 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bloemendaal 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Diemen 0 0 0 0 0 0 0  
4 De Kennemers 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Ouderkerk 0 0 0 0 0 0 0  
6 RKSV RODA '23 0 0 0 0 0 0 0  
7 vv Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
8 SDZ 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Spaarnwoude 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sporting Martinus 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV United-DAVO 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVH/Velserbroek 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Wijk aan Zee 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZSGOWMS 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alliance '222. Bloemendaal3. SV Diemen4. De Kennemers5. SV Ouderkerk6. RKSV RODA '237. vv Schoten8. SDZ9. SV Spaarnwoude10. Sporting Martinus11. SV United-DAVO12. VVH/Velserbroek13. SV Wijk aan Zee14. ZSGOWMS
1. Alliance '22  1 okt 1 apr15 okt10 dec18 mrt22 okt 4 feb 5 nov28 jan20 mei22 apr26 nov18 feb
2. Bloemendaal 8 apr 26 nov 5 nov20 mei22 okt10 dec18 feb 1 apr24 sep28 jan18 mrt22 apr15 okt
3. SV Diemen19 nov13 mei 27 mei11 mrt 1 okt11 feb17 dec 4 feb25 mrt29 okt15 apr 8 okt 3 dec
4. De Kennemers11 feb11 mrt10 dec 24 sep22 apr28 jan 1 apr26 nov 8 okt 8 apr22 okt20 mei29 okt
5. SV Ouderkerk27 mei17 dec 5 nov 4 feb 15 okt 1 apr 1 okt18 mrt 3 dec13 mei18 feb22 okt15 apr
6. RKSV RODA '2329 okt25 mrt 8 apr 3 dec11 feb  8 okt27 mei28 jan19 nov11 mrt17 dec24 sep13 mei
7. vv Schoten25 mrt27 mei15 okt15 apr19 nov18 feb 18 mrt 1 okt13 mei 3 dec 4 feb 5 nov17 dec
8. SDZ24 sep 8 okt20 mei19 nov 8 apr10 dec29 okt 22 apr11 feb25 mrt26 nov28 jan11 mrt
9. SV Spaarnwoude11 mrt19 nov24 sep13 mei29 okt15 apr 8 apr 3 dec 17 dec 8 okt27 mei11 feb25 mrt
10. Sporting Martinus15 apr 4 feb22 okt18 feb22 apr 1 apr26 nov15 okt20 mei 10 dec 5 nov18 mrt 1 okt
11. SV United-DAVO17 dec15 apr18 mrt 1 okt26 nov 5 nov22 apr22 okt18 feb27 mei 15 okt 1 apr 4 feb
12. VVH/Velserbroek 3 dec29 okt28 jan25 mrt 8 okt20 mei24 sep13 mei10 dec11 mrt11 feb  8 apr19 nov
13. SV Wijk aan Zee13 mei 3 dec18 feb17 dec25 mrt 4 feb11 mrt15 apr15 okt29 okt19 nov 1 okt 27 mei
14. ZSGOWMS 8 okt11 feb22 apr18 mrt28 jan26 nov20 mei 5 nov22 okt 8 apr24 sep 1 apr10 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie