Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKSV RODA '23 7 6 0 1 18 26 9  
2 SDZ 7 4 2 1 14 23 10  
3 vv Schoten 7 4 1 2 13 18 14  
4 SV United-DAVO 7 3 2 2 11 15 10  
5 Sporting Martinus 7 3 2 2 11 8 8  
6 Alliance '22 7 3 1 3 10 18 18  
7 De Kennemers 7 3 0 4 9 14 12  
8 Bloemendaal 7 2 2 3 8 12 12  
9 ZSGOWMS 6 1 4 1 7 7 8  
10 SV Diemen 7 2 1 4 7 19 25  
11 VVH/Velserbroek 7 2 1 4 7 8 14  
12 SV Wijk aan Zee 7 2 1 4 7 17 26  
13 SV Ouderkerk 7 2 1 4 7 12 23  
14 SV Spaarnwoude 6 2 0 4 6 16 24  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
48
Totaal aantal doelpunten
213
Totaal aantal doelpunten (thuis)
108
Totaal aantal doelpunten (uit)
105
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,25
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,19
Grootste overwinning (thuis) 
RODA '23 rksv - Wijk aan Zee (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Ouderkerk SV - SDZ (2 - 8)
Diemen SV - RODA '23 rksv (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Spaarnwoude - Diemen SV (5 - 7)



Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alliance '222. Bloemendaal3. SV Diemen4. De Kennemers5. SV Ouderkerk6. RKSV RODA '237. vv Schoten8. SDZ9. SV Spaarnwoude10. Sporting Martinus11. SV United-DAVO12. VVH/Velserbroek13. SV Wijk aan Zee14. ZSGOWMS
1. Alliance '22 3 - 2 1 apr4 - 210 dec18 mrt2 - 3 4 feb5 - 028 jan20 mei22 apr26 nov18 feb
2. Bloemendaal 8 apr 26 nov2 - 020 mei2 - 310 dec18 feb 1 apr0 - 228 jan18 mrt22 apr3 - 3
3. SV Diemen19 nov13 mei 27 mei11 mrt1 - 711 feb17 dec 4 feb25 mrt1 - 415 apr6 - 1 3 dec
4. De Kennemers11 feb11 mrt10 dec 4 - 122 apr28 jan 1 apr26 nov1 - 2 8 apr4 - 020 mei2 - 3
5. SV Ouderkerk27 mei17 dec3 - 3 4 feb 0 - 2 1 apr2 - 818 mrt 3 dec13 mei18 feb2 - 115 apr
6. RKSV RODA '235 - 225 mrt 8 apr 3 dec11 feb 1 - 427 mei28 jan19 nov11 mrt17 dec6 - 013 mei
7. vv Schoten25 mrt27 mei3 - 015 apr19 nov18 feb 18 mrt0 - 213 mei 3 dec 4 feb4 - 417 dec
8. SDZ6 - 21 - 120 mei19 nov 8 apr10 dec2 - 3 22 apr11 feb25 mrt26 nov28 jan11 mrt
9. SV Spaarnwoude11 mrt19 nov5 - 713 mei5 - 215 apr 8 apr 3 dec 17 dec1 - 527 mei11 feb25 mrt
10. Sporting Martinus15 apr 4 feb2 - 118 feb22 apr 1 apr26 nov0 - 220 mei 10 dec0 - 018 mrt0 - 0
11. SV United-DAVO17 dec15 apr18 mrt0 - 126 nov0 - 222 apr2 - 218 feb27 mei 3 - 2 1 apr 4 feb
12. VVH/Velserbroek 3 dec0 - 228 jan25 mrt0 - 220 mei3 - 113 mei10 dec11 mrt11 feb  8 apr19 nov
13. SV Wijk aan Zee13 mei 3 dec18 feb17 dec25 mrt 4 feb11 mrt15 apr5 - 34 - 219 nov2 - 3 27 mei
14. ZSGOWMS0 - 011 feb22 apr18 mrt28 jan26 nov20 mei0 - 222 okt 8 apr1 - 1 1 apr10 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie