Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Ouderkerk 7 6 1 0 19 30 8  
2 SV CTO '70 7 6 1 0 19 23 6  
3 Hertha 6 5 0 1 15 31 11  
4 Sporting Martinus 7 4 1 2 13 23 14  
5 FC Portugal Amsterdam 7 4 0 3 12 15 16  
6 Vlug en Vaardig cvv 7 3 1 3 10 23 21  
7 RKAVIC 7 2 3 2 9 24 20  
8 TABA afc 7 3 0 4 9 11 18  
9 Zuidoost United 7 1 1 5 4 10 34  
10 FC Amsterdam 6 0 3 3 3 13 18  
11 RKSV RODA '23 7 1 0 6 3 14 22  
12 SV RAP 7 0 1 6 1 12 41  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
41
Totaal aantal doelpunten
229
Totaal aantal doelpunten (thuis)
120
Totaal aantal doelpunten (uit)
109
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,59
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,93
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,66
Grootste overwinning (thuis) 
Hertha - Zuidoost United (13 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
RAP - RKAVIC (1 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Hertha - Zuidoost United (13 - 1)



Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Amsterdam2. SV CTO '703. Hertha4. SV Ouderkerk5. FC Portugal Amsterdam6. SV RAP7. RKAVIC8. RKSV RODA '239. Sporting Martinus10. TABA afc11. Vlug en Vaardig cvv12. Zuidoost United
1. FC Amsterdam 14 apr11 nov24 mrt0 - 326 mei4 - 42 - 324 feb 2 dec21 apr10 mrt
2. SV CTO '701 - 1 25 nov 2 dec2 - 17 - 06 - 024 feb21 apr10 mrt 7 apr26 mei
3. Hertha12 mei24 mrt 18 nov4 - 1 2 dec24 feb10 mrt 7 apr26 mei3 - 113 - 1
4. SV Ouderkerk25 nov19 mei21 apr 10 mrt24 feb 7 apr4 - 12 - 14 - 1 9 dec5 - 0
5. FC Portugal Amsterdam 7 apr 3 mrt17 mrt0 - 5 4 - 225 nov3 - 2 9 dec3 - 119 mei21 apr
6. SV RAP 9 dec17 mrt19 mei3 - 812 mei 1 - 1018 nov25 nov 3 mrt3 - 8 7 apr
7. RKAVIC 3 mrt12 mei4 - 12 - 224 mrt14 apr 26 mei1 - 318 nov17 mrt 2 dec
8. RKSV RODA '2317 mrt2 - 32 - 4 3 mrt14 apr21 apr 9 dec 19 mei0 - 14 - 525 nov
9. Sporting Martinus2 - 218 nov2 - 614 apr26 mei24 mrt10 mrt 2 dec 12 mei 3 mrt5 - 0
10. TABA afc19 mei1 - 2 9 dec17 mrt24 feb3 - 221 apr 7 apr1 - 6 25 nov3 - 1
11. Vlug en Vaardig cvv18 nov1 - 214 apr26 mei 2 dec10 mrt3 - 312 mei2 - 424 mrt 24 feb
12. Zuidoost United5 - 4 9 dec 3 mrt12 mei18 nov1 - 119 mei24 mrt17 mrt14 apr2 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie