Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV CTO '70 10 8 2 0 26 33 8  
2 SV Ouderkerk 10 8 1 1 25 38 14  
3 Sporting Martinus 11 7 2 2 23 41 20  
4 Vlug en Vaardig cvv 11 7 1 3 22 38 26  
5 Hertha 10 6 1 3 19 41 19  
6 RKAVIC 11 5 3 3 18 37 27  
7 FC Portugal Amsterdam 11 5 0 6 15 26 33  
8 TABA afc 10 3 0 7 9 14 27  
9 FC Amsterdam 10 1 4 5 7 23 32  
10 RKSV RODA '23 11 2 1 8 7 25 37  
11 Zuidoost United 11 2 1 8 7 12 49  
12 SV RAP 10 0 2 8 2 17 53  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
63
Totaal aantal doelpunten
345
Totaal aantal doelpunten (thuis)
176
Totaal aantal doelpunten (uit)
169
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,48
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,79
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,68
Grootste overwinning (thuis) 
Hertha - Zuidoost United (13 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
RAP - RKAVIC (1 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Hertha - Zuidoost United (13 - 1)



Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Amsterdam2. SV CTO '703. Hertha4. SV Ouderkerk5. FC Portugal Amsterdam6. SV RAP7. RKAVIC8. RKSV RODA '239. Sporting Martinus10. TABA afc11. Vlug en Vaardig cvv12. Zuidoost United
1. FC Amsterdam 14 apr2 - 224 mrt0 - 326 mei4 - 42 - 310 feb2 - 121 apr10 mrt
2. SV CTO '701 - 1 4 - 1 2 dec2 - 17 - 06 - 010 feb21 apr10 mrt 7 apr26 mei
3. Hertha12 mei24 mrt 0 - 24 - 16 - 010 feb10 mrt 7 apr26 mei3 - 113 - 1
4. SV Ouderkerk6 - 419 mei21 apr 10 mrt10 feb 7 apr4 - 12 - 14 - 10 - 25 - 0
5. FC Portugal Amsterdam 7 apr17 feb17 mrt0 - 5 4 - 22 - 43 - 23 - 103 - 119 mei21 apr
6. SV RAP 3 feb17 mrt19 mei3 - 812 mei 1 - 104 - 41 - 217 feb3 - 8 7 apr
7. RKAVIC17 feb12 mei4 - 12 - 224 mrt14 apr 26 mei1 - 32 - 017 mrt1 - 2
8. RKSV RODA '2317 mrt2 - 32 - 417 feb14 apr21 apr3 - 6 19 mei0 - 14 - 54 - 0
9. Sporting Martinus2 - 21 - 12 - 714 apr26 mei24 mrt10 mrt5 - 0 12 mei17 feb5 - 0
10. TABA afc19 mei1 - 2 3 feb17 mrt10 feb3 - 221 apr 7 apr1 - 6 2 - 53 - 1
11. Vlug en Vaardig cvv5 - 21 - 214 apr26 mei3 - 110 mrt3 - 312 mei2 - 424 mrt 10 feb
12. Zuidoost United5 - 40 - 517 feb12 mei0 - 51 - 119 mei24 mrt17 mrt14 apr2 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie