Zaterdag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DVSU 0 0 0 0 0 0 0  
2 EDO (U) 0 0 0 0 0 0 0  
3 Elinkwijk 0 0 0 0 0 0 0  
4 Faja Lobi KDS 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hercules 0 0 0 0 0 0 0  
6 HMS 0 0 0 0 0 0 0  
7 Houten 0 0 0 0 0 0 0  
8 Kismet 0 0 0 0 0 0 0  
9 Lekvogels 0 0 0 0 0 0 0  
10 Odin 0 0 0 0 0 0 0  
11 VIOD Tienhoven 0 0 0 0 0 0 0  
12 VSC 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVJ 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DVSU2. EDO (U)3. Elinkwijk4. Faja Lobi KDS5. Hercules6. HMS7. Houten8. Kismet9. Lekvogels10. Odin11. VIOD Tienhoven12. VSC13. VVJ
1. DVSU  7 okt12 mei28 okt26 mei24 mrt10 feb 7 apr27 jan10 mrt 2 dec16 dec18 nov
2. EDO (U)17 feb 16 dec24 mrt17 mrt26 mei18 nov14 okt30 sep 2 dec14 apr 3 feb12 mei
3. Elinkwijk25 nov19 mei  7 okt 4 nov10 feb27 jan21 apr21 okt23 sep17 mrt31 mrt 7 apr
4. Faja Lobi KDS17 mrt21 okt17 feb  3 feb30 sep 9 dec31 mrt 4 nov19 mei14 okt21 apr27 jan
5. Hercules 9 dec28 okt10 mrt23 sep  7 okt 7 apr19 mei21 apr24 mrt18 nov25 nov10 feb
6. HMS21 okt 9 dec14 okt 7 apr17 feb 19 mei25 nov31 mrt27 jan 4 nov17 mrt23 sep
7. Houten14 okt31 mrt14 apr26 mei30 sep16 dec  4 nov17 mrt12 mei 3 feb17 feb 2 dec
8. Kismet30 sep10 feb 2 dec18 nov16 dec12 mei10 mrt  3 feb28 okt26 mei14 apr24 mrt
9. Lekvogels14 apr 7 apr24 mrt10 mrt 2 dec18 nov28 okt23 sep  7 okt12 mei26 mei16 dec
10. Odin 4 nov21 apr 3 feb16 dec21 okt14 apr25 nov17 mrt17 feb 30 sep14 okt26 mei
11. VIOD Tienhoven21 apr27 jan28 okt10 feb31 mrt10 mrt23 sep 9 dec25 nov 7 apr 21 okt 7 okt
12. VSC19 mei23 sep18 nov 2 dec12 mei28 okt 7 okt27 jan 9 dec10 feb24 mrt 10 mrt
13. VVJ31 mrt25 nov30 sep14 apr14 okt 3 feb21 apr21 okt19 mei 9 dec17 feb 4 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie