Zaterdag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AFC '34 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauw Wit W 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV DINDUA 0 0 0 0 0 0 0  
4 De Flamingo's '64 0 0 0 0 0 0 0  
5 Fortuna Wormerveer 0 0 0 0 0 0 0  
6 Hollandia 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Kleine Sluis 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Kwadijk 0 0 0 0 0 0 0  
9 Purmersteijn 0 0 0 0 0 0 0  
10 Saenden 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sporting Krommenie 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV SRC 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wieringermeer 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AFC '342. Blauw Wit W3. VV DINDUA4. De Flamingo's '645. Fortuna Wormerveer6. Hollandia7. SV Kleine Sluis8. VV Kwadijk9. Purmersteijn10. Saenden11. Sporting Krommenie12. VV SRC13. Wieringermeer
1. AFC '34 18 nov10 feb 2 dec26 mei14 apr12 mei24 mrt16 dec28 okt10 mrt 3 feb30 sep
2. Blauw Wit W31 mrt 21 okt17 feb14 okt21 apr30 sep27 jan 3 feb19 mei 9 dec 4 nov17 mrt
3. VV DINDUA14 okt24 mrt 16 dec14 apr 3 feb26 mei12 mei17 mrt 2 dec18 nov30 sep17 feb
4. De Flamingo's '6421 apr 7 okt19 mei 17 mrt31 mrt10 feb 7 apr 4 nov23 sep27 jan21 okt25 nov
5. Fortuna Wormerveer 9 dec10 feb27 jan28 okt 21 okt10 mrt 7 okt31 mrt 7 apr23 sep25 nov21 apr
6. Hollandia27 jan 2 dec23 sep18 nov24 mrt 28 okt10 mrt12 mei10 feb 7 okt 9 dec19 mei
7. SV Kleine Sluis25 nov 7 apr 9 dec14 okt 4 nov17 mrt 23 sep17 feb27 jan19 mei31 mrt21 okt
8. VV Kwadijk21 okt14 apr25 nov30 sep17 feb 4 nov 3 feb 14 okt 9 dec21 apr19 mei31 mrt
9. Purmersteijn19 mei23 sep28 okt10 mrt18 nov25 nov 7 okt10 feb 24 mrt 7 apr21 apr 9 dec
10. Saenden17 mrt16 dec21 apr 3 feb30 sep14 okt14 apr26 mei21 okt 25 nov17 feb 4 nov
11. Sporting Krommenie 4 nov26 mei31 mrt14 apr 3 feb17 feb16 dec 2 dec30 sep12 mei 17 mrt14 okt
12. VV SRC23 sep10 mrt 7 apr24 mrt12 mei26 mei18 nov16 dec 2 dec 7 okt28 okt 14 apr
13. Wieringermeer 7 apr28 okt 7 okt12 mei 2 dec16 dec24 mrt18 nov26 mei10 mrt10 feb27 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie