Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV De Rijp 10 8 1 1 25 36 9  
2 SV Koedijk 9 8 0 1 24 38 12  
3 Hugo Boys 9 6 1 2 19 30 14  
4 VV Bergen 8 5 2 1 17 19 10  
5 SV WMC 10 5 1 4 16 26 20  
6 KSV Heerhugowaard 8 4 2 2 14 17 16  
7 Alcmaria Victrix 9 4 1 4 13 20 25  
8 Con Zelo 10 4 0 6 12 20 21  
9 Apollo '68 9 2 1 6 7 12 27  
10 Victoria O 10 1 2 7 5 14 29  
11 VZV 10 1 1 8 4 11 38  
12 VV Nieuwe Niedorp 8 1 0 7 3 13 35  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
55
Totaal aantal doelpunten
256
Totaal aantal doelpunten (thuis)
141
Totaal aantal doelpunten (uit)
115
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,65
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,56
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,09
Grootste overwinning (thuis) 
Hugo Boys - VZV (8 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
Nieuwe Niedorp - Rijp De (1 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Nieuwe Niedorp - Koedijk (3 - 8)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alcmaria Victrix2. Apollo '683. VV Bergen4. Con Zelo5. Hugo Boys6. SV Koedijk7. KSV Heerhugowaard8. VV Nieuwe Niedorp9. SV De Rijp10. Victoria O11. VZV12. SV WMC
1. Alcmaria Victrix 20 mei 4 feb 4 mrt1 - 622 apr15 apr3 - 018 mrt4 - 24 - 11 - 4
2. Apollo '6817 dec 11 mrt15 apr1 - 325 mrt27 mei1 - 54 - 3 4 mrt2 - 213 mei
3. VV Bergen27 mei2 - 1 4 - 01 - 115 apr25 mrt13 mei 4 mrt18 mrt4 - 01 - 0
4. Con Zelo4 - 53 - 1 8 apr 22 apr11 feb11 mrt20 mei0 - 2 4 feb3 - 03 - 1
5. Hugo Boys11 mrt 8 apr11 feb2 - 1 2 - 12 - 325 mrt13 mei5 - 08 - 227 mei
6. SV Koedijk3 - 03 - 05 - 32 - 120 mei 13 mei18 mrt 4 feb6 - 1 8 apr 4 mrt
7. KSV Heerhugowaard2 - 2 4 feb26 nov2 - 118 mrt12 nov  4 mrt 8 apr20 mei22 apr1 - 2
8. VV Nieuwe Niedorp11 feb22 apr17 dec2 - 4 4 feb3 - 82 - 4 1 - 9 8 apr27 mei11 mrt
9. SV De Rijp3 - 011 feb0 - 025 mrt4 - 127 mei4 - 115 apr 22 apr11 mrt3 - 1
10. Victoria O13 mei0 - 13 - 427 mei15 apr11 mrt2 - 23 - 00 - 3 11 feb25 mrt
11. VZV25 mrt18 mrt20 mei13 mei 4 mrt1 - 51 - 2 4 feb1 - 51 - 0 15 apr
12. SV WMC 8 apr6 - 122 apr18 mrt 4 feb1 - 511 feb3 - 020 mei3 - 35 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie