Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alcmaria Victrix 0 0 0 0 0 0 0  
2 Apollo '68 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Bergen 0 0 0 0 0 0 0  
4 Con Zelo 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hugo Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 Koedijk 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSV Heerhugowaard 0 0 0 0 0 0 0  
8 Nieuwe Niedorp 0 0 0 0 0 0 0  
9 De Rijp 0 0 0 0 0 0 0  
10 Victoria O 0 0 0 0 0 0 0  
11 VZV 0 0 0 0 0 0 0  
12 WMC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alcmaria Victrix2. Apollo '683. VV Bergen4. Con Zelo5. Hugo Boys6. Koedijk7. KSV Heerhugowaard8. Nieuwe Niedorp9. De Rijp10. Victoria O11. VZV12. WMC
1. Alcmaria Victrix 20 mei10 dec 4 mrt29 okt22 apr15 apr15 okt18 mrt 5 nov26 nov 1 okt
2. Apollo '68 3 dec 11 mrt15 apr 1 okt25 mrt27 mei19 nov15 okt 4 mrt22 okt13 mei
3. VV Bergen27 mei29 okt  1 okt15 okt15 apr25 mrt13 mei 4 mrt18 mrt 3 dec19 nov
4. Con Zelo 8 okt24 sep 8 apr 22 apr25 feb11 mrt20 mei26 nov10 dec 5 nov22 okt
5. Hugo Boys11 mrt 8 apr25 feb19 nov  3 dec22 okt25 mrt13 mei24 sep 8 okt27 mei
6. Koedijk19 nov26 nov24 sep15 okt20 mei 13 mei18 mrt10 dec29 okt 8 apr 4 mrt
7. KSV Heerhugowaard24 sep10 dec26 nov29 okt18 mrt 5 nov  4 mrt 8 apr20 mei22 apr15 okt
8. Nieuwe Niedorp25 feb22 apr 5 nov 3 dec26 nov22 okt 8 okt 24 sep 8 apr27 mei11 mrt
9. De Rijp22 okt25 feb 8 okt25 mrt 5 nov27 mei 1 okt15 apr 22 apr11 mrt 3 dec
10. Victoria O13 mei 8 okt22 okt27 mei15 apr11 mrt 3 dec 1 okt19 nov 25 feb25 mrt
11. VZV25 mrt18 mrt20 mei13 mei 4 mrt 1 okt19 nov10 dec29 okt15 okt 15 apr
12. WMC 8 apr 5 nov22 apr18 mrt10 dec 8 okt25 feb29 okt20 mei26 nov24 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie