Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Ilpendam 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Knollendam 0 0 0 0 0 0 0  
3 Purmerland 0 0 0 0 0 0 0  
4 RCZ 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Rood-Wit Zaanstad 0 0 0 0 0 0 0  
6 Saenden 0 0 0 0 0 0 0  
7 SDOB 0 0 0 0 0 0 0  
8 Sporting Krommenie 0 0 0 0 0 0 0  
9 SVA 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Westzaan 0 0 0 0 0 0 0  
11 De Wherevogels 0 0 0 0 0 0 0  
12 WSV '30 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zaandijk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Ilpendam2. VV Knollendam3. Purmerland4. RCZ5. SV Rood-Wit Zaanstad6. Saenden7. SDOB8. Sporting Krommenie9. SVA10. VV Westzaan11. De Wherevogels12. WSV '3013. Zaandijk
1. Ilpendam 19 nov10 dec11 feb 8 apr25 mrt11 mrt20 mei 3 dec29 okt24 sep 8 okt28 jan
2. VV Knollendam 1 apr 22 okt24 sep10 dec18 mrt 8 apr26 nov 8 okt11 feb20 mei28 jan22 apr
3. Purmerland27 mei25 mrt  8 okt11 feb13 mei17 dec15 apr11 mrt19 nov 8 apr29 okt24 sep
4. RCZ15 okt 4 feb18 feb  1 apr 1 okt27 mei 5 nov17 dec15 apr22 apr26 nov18 mrt
5. SV Rood-Wit Zaanstad 1 okt27 mei15 okt19 nov 17 dec29 okt 4 feb13 mei 3 dec11 mrt25 mrt18 feb
6. Saenden22 okt29 okt26 nov 8 apr20 mei  8 okt22 apr11 feb11 mrt28 jan24 sep10 dec
7. SDOB 5 nov 1 okt20 mei10 dec18 mrt18 feb  1 apr15 apr 4 feb26 nov22 apr22 okt
8. Sporting Krommenie17 dec13 mei28 jan11 mrt24 sep 3 dec19 nov 29 okt25 mrt 8 okt11 feb 8 apr
9. SVA22 apr18 feb 5 nov20 mei26 nov15 okt28 jan18 mrt  1 okt22 okt10 dec 1 apr
10. VV Westzaan18 mrt15 okt 1 apr28 jan22 apr 5 nov24 sep22 okt 8 apr 10 dec20 mei26 nov
11. De Wherevogels 4 feb17 dec 1 okt 3 dec 5 nov15 apr13 mei18 feb25 mrt27 mei 19 nov15 okt
12. WSV '3018 feb15 apr18 mrt13 mei22 okt 4 feb 3 dec15 okt27 mei17 dec 1 apr  5 nov
13. Zaandijk15 apr 3 dec 4 feb29 okt 8 okt27 mei25 mrt 1 okt19 nov13 mei11 feb11 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie