Zondag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Aurora 0 0 0 0 0 0 0  
2 Domstad Majella 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV De Dreef 0 0 0 0 0 0 0  
4 DWSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Goy 't 0 0 0 0 0 0 0  
6 HDS 0 0 0 0 0 0 0  
7 Odijk 0 0 0 0 0 0 0  
8 Rivierwijkers 0 0 0 0 0 0 0  
9 Schalkwijk 0 0 0 0 0 0 0  
10 UVV 0 0 0 0 0 0 0  
11 VEP 0 0 0 0 0 0 0  
12 VSC 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zeist 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Aurora2. Domstad Majella3. VV De Dreef4. DWSV5. Goy 't6. HDS7. Odijk8. Rivierwijkers9. Schalkwijk10. UVV11. VEP12. VSC13. Zeist
1. Aurora  3 dec19 nov29 okt15 apr11 feb24 sep13 mei27 mei 8 apr25 mrt17 dec11 mrt
2. Domstad Majella22 apr  8 okt 8 apr10 dec28 jan20 mei19 nov26 nov29 okt11 mrt11 feb24 sep
3. VV De Dreef 1 apr18 feb 20 mei22 okt22 apr26 nov 5 nov18 mrt10 dec15 okt24 sep 8 apr
4. DWSV18 mrt 1 okt17 dec 15 okt22 okt 5 nov 4 feb18 feb 1 apr15 apr 3 dec27 mei
5. Goy 't28 jan27 mei25 mrt11 feb 24 sep 8 apr 3 dec17 dec 8 okt13 mei19 nov29 okt
6. HDS15 okt15 apr 3 dec25 mrt 4 feb 18 feb17 dec 1 okt11 mrt27 mei29 okt13 mei
7. Odijk 4 feb17 dec13 mei11 mrt 1 okt 8 okt 27 mei15 apr11 feb 3 dec25 mrt19 nov
8. Rivierwijkers26 nov 1 apr11 mrt24 sep22 apr20 mei10 dec 22 okt28 jan29 okt 8 okt11 feb
9. Schalkwijk10 dec13 mei29 okt 8 okt20 mei 8 apr28 jan25 mrt 24 sep19 nov11 mrt 3 dec
10. UVV 1 okt18 mrt27 mei19 nov18 feb 5 nov15 okt15 apr 4 feb 17 dec13 mei25 mrt
11. VEP22 okt 5 nov11 feb28 jan26 nov10 dec22 apr18 mrt 1 apr20 mei  8 apr 8 okt
12. VSC20 mei15 okt 4 feb22 apr 1 apr18 mrt22 okt18 feb 5 nov26 nov 1 okt 15 apr
13. Zeist 5 nov 4 feb 1 okt10 dec18 mrt26 nov 1 apr15 okt22 apr22 okt18 feb28 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie