Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Waterwijk 11 7 3 1 24 31 10  
2 Altius 11 8 0 3 24 40 20  
3 FC Hilversum 10 7 1 2 22 34 10  
4 SC AH '78 10 7 1 2 22 24 14  
5 BFC 11 6 2 3 20 31 16  
6 SV Olympia '25 10 4 2 4 14 20 16  
7 NiTA osv 11 4 2 5 14 20 29  
8 Buitenboys 10 4 1 5 13 20 13  
9 ASC Nieuwland 10 4 1 5 13 19 23  
10 JOS Watergraafsmeer 10 3 3 4 12 18 17  
11 Cobu Boys 10 3 2 5 11 17 32  
12 Wartburgia 10 3 1 6 10 16 23  
13 SV De Vecht 10 1 2 7 5 14 44  
14 SV De Meer 10 0 1 9 1 8 45  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
72
Totaal aantal doelpunten
312
Totaal aantal doelpunten (thuis)
159
Totaal aantal doelpunten (uit)
153
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,33
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,21
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,13
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Buitenboys - Meer De (8 - 0)
Hilversum FC - Cobu Boys (8 - 0)
Waterwijk - Vecht De (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Vecht De - AH '78 sc (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Altius - Nieuwland ASC (5 - 6)



Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC AH '782. Altius3. BFC4. Buitenboys5. Cobu Boys6. FC Hilversum7. JOS Watergraafsmeer8. SV De Meer9. ASC Nieuwland10. NiTA osv11. SV Olympia '2512. SV De Vecht13. Wartburgia14. Waterwijk
1. SC AH '78 26 mei12 mei2 - 01 - 124 mrt17 feb4 - 014 apr10 mrt2 - 1 3 feb16 dec3 - 2
2. Altius24 feb 3 - 12 - 1 7 apr27 jan21 apr10 feb5 - 619 mei31 mrt6 - 017 mrt1 - 3
3. BFC7 - 017 feb 3 - 127 jan24 feb31 mrt8 - 2 3 feb4 - 121 apr17 mrt1 - 319 mei
4. Buitenboys10 feb24 mrt10 mrt 16 dec1 - 20 - 18 - 02 - 0 7 apr26 mei14 apr12 mei0 - 0
5. Cobu Boys17 mrt0 - 614 apr19 mei 21 apr4 - 2 3 feb1 - 32 - 40 - 331 mrt17 feb24 feb
6. FC Hilversum0 - 114 apr26 mei17 mrt8 - 0 3 - 316 dec1 - 031 mrt17 feb5 - 1 3 feb12 mei
7. JOS Watergraafsmeer1 - 02 - 31 - 1 3 feb24 mrt10 mrt 12 mei16 dec10 feb14 apr1 - 126 mei0 - 3
8. SV De Meer21 apr2 - 5 7 apr31 mrt1 - 119 mei0 - 6 17 feb24 feb17 mrt2 - 31 - 427 jan
9. ASC Nieuwland27 jan10 mrt0 - 221 apr10 feb 7 apr19 mei4 - 0 2 - 21 - 524 feb2 - 124 mrt
10. NiTA osv1 - 33 - 124 mrt2 - 412 mei0 - 62 - 126 mei17 mrt  3 feb17 feb14 apr0 - 0
11. SV Olympia '25 7 apr2 - 50 - 124 feb10 mrt0 - 227 jan2 - 012 mei3 - 1 19 mei24 mrt10 feb
12. SV De Vecht1 - 812 mei1 - 127 jan3 - 610 feb 7 apr24 mrt26 mei3 - 416 dec 1 - 310 mrt
13. Wartburgia19 mei0 - 310 feb1 - 31 - 21 - 624 feb10 mrt31 mrt27 jan2 - 221 apr  7 apr
14. Waterwijk31 mrt 3 feb4 - 217 feb26 mei3 - 117 mrt14 apr4 - 121 apr2 - 28 - 02 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie