Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC AH '78 0 0 0 0 0 0 0  
2 Altius 0 0 0 0 0 0 0  
3 BFC 0 0 0 0 0 0 0  
4 Buitenboys 0 0 0 0 0 0 0  
5 Cobu Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Hilversum 0 0 0 0 0 0 0  
7 JOS Watergraafsmeer 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV De Meer 0 0 0 0 0 0 0  
9 ASC Nieuwland 0 0 0 0 0 0 0  
10 NiTA osv 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Olympia '25 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV De Vecht 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wartburgia 0 0 0 0 0 0 0  
14 Waterwijk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC AH '782. Altius3. BFC4. Buitenboys5. Cobu Boys6. FC Hilversum7. JOS Watergraafsmeer8. SV De Meer9. ASC Nieuwland10. NiTA osv11. SV Olympia '2512. SV De Vecht13. Wartburgia14. Waterwijk
1. SC AH '78 26 mei12 mei14 okt28 okt24 mrt17 feb 2 dec14 apr10 mrt30 sep 3 feb16 dec18 nov
2. Altius 9 dec  7 okt21 okt 7 apr27 jan21 apr10 feb 4 nov19 mei31 mrt25 nov17 mrt23 sep
3. BFC25 nov17 feb  4 nov27 jan 9 dec31 mrt30 sep 3 feb21 okt21 apr17 mrt14 okt19 mei
4. Buitenboys10 feb24 mrt10 mrt 16 dec28 okt23 sep18 nov 2 dec 7 apr26 mei14 apr12 mei 7 okt
5. Cobu Boys17 mrt30 sep14 apr19 mei 21 apr21 okt 3 feb14 okt25 nov 4 nov31 mrt17 feb 9 dec
6. FC Hilversum21 okt14 apr26 mei17 mrt 2 dec  4 nov16 dec30 sep31 mrt17 feb14 okt 3 feb12 mei
7. JOS Watergraafsmeer 7 okt 2 dec18 nov 3 feb24 mrt10 mrt 12 mei16 dec10 feb14 apr30 sep26 mei28 okt
8. SV De Meer21 apr14 okt 7 apr31 mrt23 sep19 mei25 nov 17 feb 9 dec17 mrt21 okt 4 nov27 jan
9. ASC Nieuwland27 jan10 mrt23 sep21 apr10 feb 7 apr19 mei 7 okt 28 okt25 nov 9 dec18 nov24 mrt
10. NiTA osv 4 nov16 dec24 mrt30 sep12 mei18 nov14 okt26 mei17 mrt  3 feb17 feb14 apr 2 dec
11. SV Olympia '25 7 apr18 nov 2 dec 9 dec10 mrt 7 okt27 jan28 okt12 mei23 sep 19 mei24 mrt10 feb
12. SV De Vecht23 sep12 mei28 okt27 jan18 nov10 feb 7 apr24 mrt26 mei 7 okt16 dec  2 dec10 mrt
13. Wartburgia19 mei28 okt10 feb25 nov 7 okt23 sep 9 dec10 mrt31 mrt27 jan21 okt21 apr  7 apr
14. Waterwijk31 mrt 3 feb16 dec17 feb26 mei25 nov17 mrt14 apr21 okt21 apr14 okt 4 nov30 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie