Zondag 2e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alkmaarsche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
2 DWS AFC 0 0 0 0 0 0 0  
3 De Foresters 0 0 0 0 0 0 0  
4 HSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kolping Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 Spartanen 0 0 0 0 0 0 0  
8 SVW '27 0 0 0 0 0 0 0  
9 Texel '94 0 0 0 0 0 0 0  
10 VSV 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV West Frisia 0 0 0 0 0 0 0  
12 Zaanlandia 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zilvermeeuwen 0 0 0 0 0 0 0  
14 De Zouaven 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alkmaarsche Boys2. DWS AFC3. De Foresters4. HSV5. KFC6. Kolping Boys7. Spartanen8. SVW '279. Texel '9410. VSV11. VV West Frisia12. Zaanlandia13. Zilvermeeuwen14. De Zouaven
1. Alkmaarsche Boys  3 dec 8 okt13 mei29 okt28 jan11 feb10 dec 8 apr19 nov25 mrt20 mei11 mrt24 sep
2. DWS AFC22 apr 10 dec 4 feb 1 okt 1 apr20 mei 5 nov26 nov18 feb15 okt18 mrt28 jan22 okt
3. De Foresters18 feb27 mei  1 okt17 dec 5 nov13 mei18 mrt22 okt15 apr 4 feb15 okt 3 dec 1 apr
4. HSV26 nov24 sep 8 apr  8 okt20 mei25 mrt22 apr28 jan11 mrt19 nov10 dec11 feb29 okt
5. KFC18 mrt 8 apr20 mei18 feb 26 nov28 jan 1 apr22 apr15 okt 5 nov22 okt24 sep10 dec
6. Kolping Boys15 apr19 nov11 mrt17 dec13 mei 29 okt 4 feb 8 okt 3 dec27 mei 1 okt25 mrt11 feb
7. Spartanen15 okt17 dec26 nov22 okt15 apr18 mrt 18 feb 1 apr 4 feb 1 okt 5 nov27 mei22 apr
8. SVW '2727 mei11 mrt29 okt 3 dec19 nov24 sep 8 okt 11 feb25 mrt13 mei15 apr17 dec 8 apr
9. Texel '94 1 okt13 mei25 mrt15 apr 3 dec18 feb19 nov15 okt 27 mei17 dec 4 feb29 okt11 mrt
10. VSV 1 apr 8 okt28 jan 5 nov11 feb22 apr24 sep22 okt10 dec 18 mrt26 nov 8 apr20 mei
11. VV West Frisia22 okt11 feb24 sep 1 apr11 mrt10 dec 8 apr26 nov20 mei29 okt 22 apr 8 okt28 jan
12. Zaanlandia17 dec29 okt11 feb27 mei25 mrt 8 apr11 mrt28 jan24 sep13 mei 3 dec 19 nov 8 okt
13. Zilvermeeuwen 5 nov15 apr22 apr15 okt 4 feb22 okt10 dec20 mei18 mrt 1 okt18 feb 1 apr 26 nov
14. De Zouaven 4 feb25 mrt19 nov18 mrt27 mei15 okt 3 dec 1 okt 5 nov17 dec15 apr18 feb13 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie