Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Zwanenburg 7 7 0 0 21 25 5  
2 NFC 7 6 1 0 19 20 5  
3 SV HBC 7 6 0 1 18 29 4  
4 DSS 7 4 0 3 12 19 11  
5 Terrasvogels 7 4 0 3 12 15 14  
6 MMO 6 2 1 3 7 9 11  
7 VV Waterloo 6 2 1 3 7 6 12  
8 DSK 7 2 1 4 7 6 27  
9 Onze Gezellen 6 1 1 4 4 8 16  
10 RCH 7 1 1 5 4 10 15  
11 SV DIO 6 1 0 5 3 4 19  
12 SV BSM 7 1 0 6 3 9 21  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
40
Totaal aantal doelpunten
160
Totaal aantal doelpunten (thuis)
83
Totaal aantal doelpunten (uit)
77
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,08
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,93
Grootste overwinning (thuis) 
DSS - DSK (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
DSK - HBC (0 - 11)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
DSK - HBC (0 - 11)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV BSM2. SV DIO3. DSK4. DSS5. SV HBC6. MMO7. NFC8. Onze Gezellen9. RCH10. Terrasvogels11. VV Waterloo12. VV Zwanenburg
1. SV BSM 4 - 01 - 226 nov22 apr25 feb 8 apr10 dec18 mrt2 - 320 mei1 - 5
2. SV DIO 4 mrt 18 mrt1 - 41 - 513 mei19 nov20 mei2 - 126 nov10 dec 8 apr
3. DSK11 mrt1 - 0  8 apr0 - 111 - 225 feb26 nov 3 dec22 apr2 - 227 mei
4. DSS25 mrt11 mrt7 - 0 2 - 1 3 dec13 mei15 apr27 mei2 - 319 nov25 feb
5. SV HBC19 nov15 apr13 mei18 mrt 25 mrt27 mei2 - 02 - 04 - 1 4 mrt 3 dec
6. MMO4 - 112 nov 4 mrt20 mei26 nov 0 - 318 mrt2 - 210 dec 8 apr22 apr
7. NFC4 - 022 apr4 - 02 - 110 dec15 apr 2 - 2 4 mrt20 mei18 mrt26 nov
8. Onze Gezellen27 mei 3 dec25 mrt1 - 225 feb3 - 111 mrt 19 nov 8 apr13 mei1 - 4
9. RCH3 - 025 feb20 mei10 dec 8 apr11 mrt2 - 422 apr 1 - 226 nov1 - 3
10. Terrasvogels13 mei25 mrt19 nov 4 mrt11 mrt27 mei 3 dec5 - 115 apr 1 - 20 - 2
11. VV Waterloo 3 dec27 mei15 apr22 apr0 - 41 - 00 - 112 nov25 mrt25 feb 11 mrt
12. VV Zwanenburg15 apr4 - 010 dec3 - 120 mei19 nov25 mrt 4 mrt13 mei18 mrt4 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie