Zaterdag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Almere 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC De Bilt 0 0 0 0 0 0 0  
3 CDW 0 0 0 0 0 0 0  
4 CJVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Geinoord Nieuwegein 0 0 0 0 0 0 0  
6 IJFC 0 0 0 0 0 0 0  
7 JSV Nieuwegein 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Loosdrecht 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV De Meern 0 0 0 0 0 0 0  
10 Odysseus '91 0 0 0 0 0 0 0  
11 RODA '46 0 0 0 0 0 0 0  
12 TOV 0 0 0 0 0 0 0  
13 Victoria 0 0 0 0 0 0 0  
14 VVZ '49 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Almere2. FC De Bilt3. CDW4. CJVV5. SV Geinoord Nieuwegein6. IJFC7. JSV Nieuwegein8. SV Loosdrecht9. VV De Meern10. Odysseus '9111. RODA '4612. TOV13. Victoria14. VVZ '49
1. FC Almere 28 okt12 mei10 feb10 mrt 7 apr 7 okt26 mei 2 dec18 nov14 apr24 mrt23 sep16 dec
2. FC De Bilt17 mrt  3 feb21 okt26 mei31 mrt12 mei17 feb30 sep16 dec14 okt14 apr 4 nov 2 dec
3. CDW25 nov23 sep 19 mei10 feb27 jan 7 apr21 okt31 mrt10 mrt21 apr28 okt 9 dec 7 okt
4. CJVV14 okt24 mrt16 dec 12 mei10 mrt18 nov30 sep14 apr 2 dec 3 feb26 mei17 feb28 okt
5. SV Geinoord Nieuwegein 4 nov 9 dec14 okt25 nov 21 okt19 mei21 apr 3 feb30 sep17 mrt17 feb31 mrt27 jan
6. IJFC30 sep18 nov14 apr 4 nov24 mrt  2 dec 3 feb17 mrt26 mei17 feb16 dec14 okt12 mei
7. JSV Nieuwegein17 feb25 nov30 sep31 mrt16 dec21 apr 14 okt21 okt14 apr 4 nov 3 feb17 mrt26 mei
8. SV Loosdrecht 9 dec 7 okt24 mrt 7 apr 2 dec23 sep10 feb 12 mei28 okt19 mei18 nov27 jan10 mrt
9. VV De Meern21 apr 7 apr18 nov27 jan23 sep28 okt24 mrt25 nov  7 okt 9 dec10 mrt19 mei10 feb
10. Odysseus '9131 mrt19 mei 4 nov21 apr 7 apr 9 dec27 jan17 mrt17 feb 21 okt14 okt25 nov23 sep
11. RODA '4627 jan10 feb 2 dec23 sep28 okt 7 okt10 mrt16 dec26 mei24 mrt 12 mei 7 apr18 nov
12. TOV21 okt27 jan17 mrt 9 dec 7 okt19 mei23 sep31 mrt 4 nov10 feb25 nov 21 apr 7 apr
13. Victoria 3 feb10 mrt26 mei 7 okt18 nov10 feb28 okt14 apr16 dec12 mei30 sep 2 dec 24 mrt
14. VVZ '4919 mei21 apr17 feb17 mrt14 apr25 nov 9 dec 4 nov14 okt 3 feb31 mrt30 sep21 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie