Zaterdag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Arnemuiden 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Axel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Bruse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 DBGC 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Krabbendijke 0 0 0 0 0 0 0  
6 MZC '11 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Nieuwdorp 0 0 0 0 0 0 0  
8 NSVV 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Oostkapelle 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Serooskerke 0 0 0 0 0 0 0  
11 SSV '65 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Terneuzense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 Tholense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Yerseke 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Arnemuiden2. FC Axel3. Bruse Boys4. DBGC5. VV Krabbendijke6. MZC '117. SV Nieuwdorp8. NSVV9. VV Oostkapelle10. VV Serooskerke11. SSV '6512. VV Terneuzense Boys13. Tholense Boys14. VV Yerseke
1. VV Arnemuiden  6 apr20 okt 3 nov16 feb22 sep13 okt 2 feb19 jan 8 dec16 mrt18 mei24 nov20 apr
2. FC Axel15 dec 17 nov 6 okt13 apr16 feb23 mrt11 mei25 mei22 sep 1 dec27 okt 9 mrt26 jan
3. Bruse Boys 9 mrt 2 feb 16 feb22 sep 8 dec27 okt 3 nov 6 apr24 nov19 jan20 apr13 okt18 mei
4. DBGC26 jan18 mei29 sep 17 nov24 nov 9 mrt23 mrt20 apr 6 apr 8 dec13 okt27 okt 9 feb
5. VV Krabbendijke29 sep 8 dec 9 feb 2 feb 20 apr18 mei16 mrt20 okt19 jan 3 nov24 nov 6 apr13 okt
6. MZC '11 9 feb29 sep13 apr11 mei 1 dec 15 dec25 mei16 mrt20 okt 6 okt17 nov26 jan23 mrt
7. SV Nieuwdorp25 mei19 jan16 mrt20 okt 6 okt 6 apr 22 sep 3 nov16 feb 2 feb 8 dec20 apr24 nov
8. NSVV17 nov24 nov26 jan19 jan27 okt13 okt 9 feb  8 dec20 apr 6 apr 9 mrt18 mei29 sep
9. VV Oostkapelle23 mrt13 okt15 dec 1 dec 9 mrt27 okt26 jan13 apr 18 mei11 mei 9 feb29 sep17 nov
10. VV Serooskerke13 apr 9 feb11 mei15 dec23 mrt 9 mrt29 sep 1 dec 6 okt 25 mei26 jan17 nov27 okt
11. SSV '6527 okt20 apr23 mrt13 apr26 jan18 mei17 nov15 dec24 nov13 okt 29 sep 9 feb 9 mrt
12. VV Terneuzense Boys 6 okt16 mrt 1 dec25 mei11 mei 2 feb13 apr20 okt22 sep 3 nov16 feb 19 jan15 dec
13. Tholense Boys11 mei20 okt25 mei16 mrt15 dec 3 nov 1 dec 6 okt16 feb 2 feb22 sep23 mrt 13 apr
14. VV Yerseke 1 dec 3 nov 6 okt22 sep25 mei19 jan11 mei16 feb 2 feb16 mrt20 okt 6 apr 8 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie