Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Engelen 4 3 0 1 9 16 9  
2 VV Haarsteeg 4 2 1 1 7 7 4  
3 SCG '18 4 2 1 1 7 11 9  
4 VV TGG 4 2 1 1 7 6 4  
5 Zwaluw VFC 4 2 1 1 7 9 8  
6 BMC 4 2 1 1 7 6 6  
7 BVV 3 2 0 1 6 9 5  
8 SVSSS 4 2 0 2 6 11 7  
9 Taxandria 4 2 0 2 6 8 8  
10 VCB 3 1 1 1 4 6 8  
11 ODC 4 1 0 3 3 6 6  
12 RKDVC 4 0 3 1 3 5 6  
13 VV Nieuwkuijk 4 1 0 3 3 5 15  
14 Vlijmense Boys 4 0 1 3 1 2 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
107
Totaal aantal doelpunten (thuis)
58
Totaal aantal doelpunten (uit)
49
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,96
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,15
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,81
Grootste overwinning (thuis) 
ODC - Vlijmense Boys (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Nieuwkuijk - Engelen FC (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Nieuwkuijk - BVV (2 - 6)



Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMC2. BVV3. FC Engelen4. VV Haarsteeg5. VV Nieuwkuijk6. ODC7. RKDVC8. SCG '189. SVSSS10. Taxandria11. VV TGG12. VCB13. Vlijmense Boys14. Zwaluw VFC
1. BMC 19 mei25 nov28 okt 9 dec18 nov1 - 020 jan3 - 221 apr27 jan 7 apr10 feb10 mrt
2. BVV3 - 1 21 okt16 dec17 feb12 mei14 apr17 mrt 4 nov 3 feb26 mei23 sep 2 dec24 mrt
3. FC Engelen12 mei10 mrt 14 apr26 mei16 dec27 jan2 - 417 feb4 - 218 nov 2 dec24 mrt28 okt
4. VV Haarsteeg17 mrt 7 apr 9 dec 21 okt2 - 01 - 1 3 feb21 apr20 jan10 feb 4 nov19 mei25 nov
5. VV Nieuwkuijk14 apr2 - 60 - 610 mrt 24 mrt18 nov 2 dec28 okt19 mei16 dec12 mei27 jan10 feb
6. ODC 3 feb25 nov 7 apr17 feb20 jan 21 apr 4 nov0 - 2 9 dec21 okt17 mrt5 - 019 mei
7. RKDVC17 feb 9 dec 4 nov26 mei 3 feb 2 dec 3 - 320 jan17 mrt1 - 121 okt12 mei 7 apr
8. SCG '1824 mrt28 okt19 mei18 nov21 apr27 jan10 feb 25 nov 7 apr2 - 1 9 dec10 mrt2 - 3
9. SVSSS26 mei27 jan3 - 4 2 dec17 mrt10 feb24 mrt12 mei 21 okt14 apr4 - 016 dec18 nov
10. Taxandria 2 dec18 nov10 feb24 mrt2 - 114 apr28 okt16 dec10 mrt 12 mei26 mei3 - 027 jan
11. VV TGG 4 nov2 - 0 3 feb2 - 1 7 apr10 mrt19 mei17 feb 9 dec25 nov 20 jan28 okt21 apr
12. VCB16 dec10 feb21 apr27 jan25 nov28 okt10 mrt14 apr19 mei3 - 124 mrt 18 nov3 - 3
13. Vlijmense Boys1 - 121 apr20 jan1 - 3 4 nov26 mei25 nov21 okt 7 apr17 feb17 mrt 3 feb  9 dec
14. Zwaluw VFC21 okt20 jan17 mrt12 mei1 - 22 - 116 dec26 mei 3 feb 4 nov 2 dec17 feb14 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie